Все і одразу• 12 января в 01:25
Що робити терміново
Доброго дня, шановні затримка 5 днів. Болі в низу живота але не сильні. Нудить зранку . Іноді головокружіння.
Язикувата Хвеська• 12 января в 01:27
А вы что видите на тесте? Качество фото не очень, ничего не видно.
Или сделайте фото ближе
Аленький носочек• 12 января в 01:29
Переделайте
Отпустите ситуацию. Через несколько дней все станет ясно
Язикувата Хвеська• 12 января в 01:30
На тесте ничего не видно. В пмс тоже бывают такие признаки. Задержка или нет - можно судить только зная точную дату овуляции. Обычно на 5 день задержки вторую полоску уже хорошо видно
Забула що?• 12 января в 01:37
все звісно може бути, але у мене на 5 день затримки друга смужка була такою самою яскравою як і перша. А нудило після 5-6 тижня вагітності.
Я не в теме• 12 января в 01:41
Ничего не делать, разве что, прокладки или тампоны купить и ждать месячных
Все і одразу
• 12 января в 01:41
Ответ дляСМСница
Вы не беремены, шановна. Идите на работу
Шановна . Болі в низу живота сильні . Затримки ніколи не було за все моє життя . Якщо це не вагітність.
Все і одразу
• 12 января в 01:42
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Лікар сказав здавати Хгл.
П´яна вишня• 12 января в 01:43
Ответ дляСМСница
В неділю о першій ночі?
Все і одразу
• 12 января в 01:43
Ответ дляЯ не в теме
Затримки ніколи не було . Все завжди день в день.
Все і одразу
• 12 января в 01:45
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Или сделайте фото ближе
Я нічого не бачу. Тому і кажу що дивно затримка є . Запаморочення є , вже 3 день нудить по трохи зранку. Але не сильно так само було і з першою вагітністю
Язикувата Хвеська• 12 января в 01:47
Ответ дляВсе і одразу
А тест робили зранку?
Все і одразу
• 12 января в 01:48
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Овуляція була 24.12 27.12 28.12 був СА
Все і одразу
• 12 января в 01:49
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А тест робили зранку?
Ні вечері . Мала надію що затримка вже велика то має показати
Все і одразу
• 12 января в 01:51
Ответ дляЗабула що?
Як сказав мій лікар все індивідуально . Але я також думаю що на 5 день. Затримки мало показати . Вже хоть щось
Катастрофа• 12 января в 01:51
На 5 день затримки смужка була б вже помітна. Швидше за все якийсь збій в організмі, десь перенервували і тд
Все і одразу
• 12 января в 01:52
Ответ дляАленький носочек
А в чем срочность??
В тому що стан дивний не може бути це проявом якихось хвороб
Все і одразу
• 12 января в 01:56
Ответ дляКатастрофа
Якщо рахувати по циклу 27 днів який був завжди затримка 5 днів . Якщо по програмі Фло то тільки 2
Все і одразу
• 12 января в 01:58
Ответ длялюбименькая
Тест же чист….
Так чистий я бачу . Але затримка болі є . Вчора такі спазми сильні були що думала що почнуться . Але ні . Також були виділення як яєчний білок.
Я только за!• 12 января в 01:59
Ответ дляВсе і одразу
Лікар сказав здавати Хгл.
Логічно.
Аналіз покаже.
Нервувати зарано.
Аналіз покаже.
Нервувати зарано.
Катастрофа• 12 января в 02:01
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ногти, как у моей дочки.
Доця, ты?
А шпалери?)
любименькая• 12 января в 02:03
Ответ дляВсе і одразу
Ну тут или ждать или периодически тест переделывать или хгч
Все і одразу
• 12 января в 02:03
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ногти, как у моей дочки.
Доця, ты?
Ну якщо вашій доці 25 і є онука тобі так матусю це я )