Кнопкотиць• 12 января в 11:56

Питання до коханок

В мене таке питання. Ви коханка вже довгий час, два роки. І раптом Вам пише дружина Вашого коханця і дозволяє собі обізвати Вас дуже лайливими словами і наговорити купу жахливих речей, у тому числі прокльонів і бажати Вам вмерти. Ваші подальші дії? Як відповісти на таке і чи треба відповідати? А можливо треба коханцю сказати, щоб розібрався з поведінкою своєї дружини?
МамОмужа• 12 января в 12:17
Ответ дляКнопкотиць
Ще такого мені не вистачає. На що тільки не йдуть ображені жінки
Притому, що з чоловіком в 99% розлучаються після цього. То вона вам для профілактики, злість кудись скинути треба)))) Чоловік сильніший, не віддубасиш, так хоч вам бока намне)))) В мене колега , як патли висмикала у коханки чоловіка, каже, що краще за психотерапію. З чоловіком при тому розлучилась))
Библиотекарь• 12 января в 12:17
Ответ дляЦаревна_несушка
Это ее личное дело. Личное - понимаете? Они оба в браке. И никого не должно волновать - почему.
Так и автора личное дело, с кем спать
Блоканула жену и все
Гага Газу• 12 января в 12:17
Ответ дляСонечко
Вам попалась очень добрая женщина, знаю случаи , когда и в рыло кислотой плеснули , двери квартиры подожгли и окна побили , машину подожгли ,пальцы на одной руке вживую ломали.
Це вам сокамерниці розповідали? Бо не уявляю де ще можна зустріти такий контингент
Марафетчица• 12 января в 12:17
Ответ дляКнопкотиць
Так я за це і турбуюсь. Хто знає, що у неї в голові… Ось так йдеш ввечері додому, а тобі бац в обличчя кислотою. Хочу якось вберегти себе від такою психопатки
Ніяк
Царевна_несушка• 12 января в 12:17
Ответ дляМарафетчица
То чого її коханка турбує?? Має вигоди значить щаслива))
Люди, вы серьезно сейчас?))) Она должна соответствовать вашим каким-то фантазиям и оправдываться за свою жизнь?)) Живёт так, как ей удобно. Является законной женой. Не она вклинилась в жизнь той тетки. А к ней. Поэтому имеет полное право делать, что хочет. И уж никак не вам ее судить)
Трактор Віка• 12 января в 12:18
Ответ дляКнопкотиць
Ви залишились разом чи розійшлися?
Вы вместе уже 8 лет, расходиться не собираемся, в отношениях единственное недоразумение это была его жена, но я долго не терпела почти сразу сказала, он вопрос уладил, все ок
Царевна_несушка• 12 января в 12:18
Ответ дляБиблиотекарь
Так и автора личное дело, с кем спать
Блоканула жену и все
Да, ее личное дело. Но чёт она дёргается, айяй абидили.
МамОмужа• 12 января в 12:19
Ответ дляТрактор Віка
Я любовнику сказала уйми эту истеричку или меня больше не увидишь, нафиг оно мне надо выслушивать это
Удалено администрацией...
Библиотекарь• 12 января в 12:19
Ответ дляСонечко
Хаха ,никто не присел , продумано все было до мелочей ,так что не тещьте себя
А я тут при чем?
Шумелка Мышь• 12 января в 12:19
Ответ дляДжонсонюк
Нет, выставлена была любовница, он перестал оплачивать ей квартиру и забрал машину, которой она пользовалась.
А с женой он родил ещё двух діточок и построили загородный дом))
Эта женщина всю жизнь была по женатым мужчинам, сейчас ей 55+, не знаю как сложилась ее судьба
Все же интересно, что в голове было у мужика). Увидел, как жена за него ’борется’ и тут же прсмотрел на нее свежим взглядом?) А до этого ’страдал’, имея любовницу?)
Разумеется, вопрос не к Вам, просто история позабавила))
Марафетчица• 12 января в 12:19
Ответ дляЦаревна_несушка
От нікого і не хвилювало тільки жінку)))
Трактор Віка• 12 января в 12:20
Ответ дляМамОмужа
Удалено администрацией...
Вам какое дело? Очередная обиженная жёнушка тут сидит умничает
Библиотекарь• 12 января в 12:21
Ответ дляДжонсонюк
Ну я вполне допускаю, если мужик обеспеченный и женщина тестостероновая сама, она устроит))
Не думаю что там борьба за сантехника Петю
Я ж говорю, святой кормилец
Такие жены по уровню тянут максимум на проститутку
Шумелка Мышь• 12 января в 12:21
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
Давно пора эту приписку в конце тем сделать платной
Библиотекарь• 12 января в 12:21
Ответ дляСинди Кроуфорд
Удалено администрацией...
На больной мозоль вам наступили?
ПесиКот• 12 января в 12:22
Ответ дляКнопкотиць
Я просто хочу це припинити ці намагання мене образити . Я вільна жінка і за хвіст чоловіка до себе не тягнула, сам прийшов
Скажите, что вы беременная от её мужа и вам нельзя нервничать))
Марафетчица• 12 января в 12:22
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну живе і живе. Не тьотка вклинилась, а чоловік не цінує свою сімю. Не було було коханок були б прастітутки одноразові. Суті не міняє.
Джонсонюк• 12 января в 12:23
Ответ дляБиблиотекарь
Я ж говорю, святой кормилец
Вам реально важно кто что о вас думает?)
Госпожа_тамагочи• 12 января в 12:23
Колись моя подруга по дурості, ще молоденька була вляпалась в роман з жонатим на роботі. Через достатньо довгий час його дружина дізналася- спочатку дзвонила, вмовила її на зустріч, потім давала з її номером об´яву в газети типу массаж, коротше задавила її морально. Подруга того чоловіка покинула, потім довго їй не щастило в особистому житті. Заміж вийшла в 38 років. Нам тоді по 20 років було.
Библиотекарь• 12 января в 12:23
Ответ дляЦаревна_несушка
Так и жена дёргается, ай яй яй, кормильца уводят
Пусин Кукин• 12 января в 12:24
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
МамОмужа• 12 января в 12:24
Ответ дляЛетюча помилка
Вы серьезно?))) Мужику плевать на свою семью, на детей, но виновата чужая тётя, которая должна была жалеть их и оберегать их покой?))))
Справа в тому, що якщо цьому козлу все рівно на одну, то і на іншу. Зрадники зазвичай самі сцикливі, і егоїстичні люди. Там інтелекту вистачає тільки себе задовільняти. А з такими жодна розумна жінка не захоче бути.
Поставьте перед вибором, і воно вибере жити з дружиною, бо вже все налагоджено там. Оті міфи , що сам пішов до коханки вже надоїли. Дружини виганяють, от ті олені і кажуть, що сам пішов. Але не тому, що кохання. Срати йому і на коханку. Дуже він її поважав, що підтрахував і її і дружину?
Пусин Кукин• 12 января в 12:26
Ответ дляДжонсонюк
Ещё история - у нас на Осокорках лет так 8 назад везде были расклеяны плакаты с фото женщины и подписью «спит с чужими мужиками»🤣
На каждом фонарном столбе и подъезде, в переходе у метро прям вся стена🤣
Думаю она там где-то жила
Ого до чего дошел прогресс. Раньше на стене в подъезде только писали древнейшую профессию)
Тріль підпільний• 12 января в 12:26
Ну я б наприклад, не тільки вас прокляла, а ввечері у підʼїзді горлянку перерізала, або кислотою облила , чи язика вирвала. І я не жартую. А потім прийшла б додому і відрізала тому лайну яйця і лахи з балкону полетіли б.
Шумелка Мышь• 12 января в 12:26
Ответ дляКнопкотиць
Попросите у ее мужа денег из их семейного бюджета Вам на телохранителя
Кружите меня,кружите• 12 января в 12:27
Було щось схоже...сказала чоловіку. Він влаштував скандал вдома ....дочка його потім дзвонила ...та ну...як згадаю ..дуже шкодую що була коханкою.. молоде дурне...
МамОмужа• 12 января в 12:27
Ответ дляТрактор Віка
А може коханка вашого оленя? ))) Хто знає, хто знає)
Без QR коду• 12 января в 12:28
Ответ дляКнопкотиць
Так а якщо вона буде продовжувати? Чому я повинна це терпіти?
Ну то послали і заблокували, та й пішли собі далі. Вам яка до неї справа?
Трактор Віка• 12 января в 12:28
Ответ дляМамОмужа
Как веселят эти ответы несчастных тёток
Летюча помилка• 12 января в 12:28
Ответ дляМамОмужа
А любовница ещё должна и за него переживать: что он там чувствует и думает, бедненький несчастненький)))?