Кнопкотиць• 12 января 2025
Питання до коханок
В мене таке питання. Ви коханка вже довгий час, два роки. І раптом Вам пише дружина Вашого коханця і дозволяє собі обізвати Вас дуже лайливими словами і наговорити купу жахливих речей, у тому числі прокльонів і бажати Вам вмерти. Ваші подальші дії? Як відповісти на таке і чи треба відповідати? А можливо треба коханцю сказати, щоб розібрався з поведінкою своєї дружини?
Кудлата хмаринка• 12 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
Так а якщо вона буде продовжувати? Чому я повинна це терпіти?
Я звичайно не свята, але такі відносини розривалися або відразу, або через недовгий час, оскільки потрібно розуміти, що це тупік для тебе і в будь-який час абсолютно справедливо можна очікувати, як мінімум, того, що ви отримали в свою сторону. Поважайте себе, підіть з цих відносин.
Шумелка Мышь• 12 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
Ще такого мені не вистачає. На що тільки не йдуть ображені жінки
Предпочитаете все же кислоту и сломанные пальцы?
Пусин Кукин• 12 января 2025
Ответ дляТрактор Віка
Я любовнику сказала уйми эту истеричку или меня больше не увидишь, нафиг оно мне надо выслушивать это
Классическое) Девушки уймите вашу мать)
МамОмужа• 12 января 2025
Ответ дляТрактор Віка
Как веселят эти ответы несчастных тёток
Я щастлива) Не підбираю чуже доїдати. Маю двох неодружених коханців. З одного гроші беру, іншого кохаю. Це ви побираєтеся з одруженими.
Гага Газу• 12 января 2025
Ответ дляМамОмужа
А може коханка вашого оленя? ))) Хто знає, хто знає)
Читаючи тему розумію, що тут у кожного оленя по коханкі. І жінки про це переважно знають, але продовжують з ними жити, ображені на весь світ, тільки не на оленя.
Шумелка Мышь• 12 января 2025
Ответ дляТрактор Віка
О, у Вас уже следующий уровень! А автор даже этого сделать не догадалась - пока только ноет на Советчице, прикидываясь в теме ’случайной прохожей’)
Пусин Кукин• 12 января 2025
Ответ дляМамОмужа
Справа в тому, що якщо цьому козлу все рівно на одну, то і на іншу. Зрадники зазвичай самі сцикливі, і егоїстичні люди. Там інтелекту вистачає тільки себе задовільняти. А з такими жодна розумна жінка не захоче бути.
Поставьте перед вибором, і воно вибере жити з дружиною, бо вже все налагоджено там. Оті міфи , що сам пішов до коханки вже надоїли. Дружини виганяють, от ті олені і кажуть, що сам пішов. Але не тому, що кохання. Срати йому і на коханку. Дуже він її поважав, що підтрахував і її і дружину?
Це так. Тому що коли розводитися, вирішує завжди дружина. Такі ссикливі ідуть нарешті до коханки, тільки після того як їх виганяє дружина
Пишу з калідору• 12 января 2025
Ответ дляТріль підпільний
Ну я б наприклад, не тільки вас прокляла, а ввечері у підʼїзді горлянку перерізала, або кислотою облила , чи язика вирвала. І я не жартую. А потім прийшла б додому і відрізала тому лайну яйця і лахи з балкону полетіли б.
Бывает, что не всё происходит, как запланировали. Можно хорошо отгрести и самой без волос остаться, это в лучшем случае.
МамОмужа• 12 января 2025
Ответ дляГага Газу
Хз, я молода ще, дружиною поки не планую бути нікому. Але чмо одружене мені точно не треба.
Дева Мария• 12 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
Я просто хочу це припинити ці намагання мене образити . Я вільна жінка і за хвіст чоловіка до себе не тягнула, сам прийшов
А чому не відмовили ?
Тріль підпільний• 12 января 2025
Ответ дляПишу з калідору
Навряд.
Трактор Віка• 12 января 2025
Ответ дляМамОмужа
Ну может вы подбираете и вас подбирают) а я беру то что хочу, меня не волнует есть жена или нет, понравился и взяла. Заметно кстати, что вы счастливы, очень, ваши отгавкивания так и кричат, я такая счастливая. Только ваше единственное счастье это тут гадости писать. Мне не отвечайте, с вами все ясно и с вашей жизнью тоже
МамОмужа• 12 января 2025
Ответ дляТрактор Віка
Оце ви мені накатали)))
Між нами велика різниця: ви не прихотлива , а от я брезглива.
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
Послала. Положила трубку
При необходимости повторить до закрепления результата
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Дозволяє собі? Розібрався з дружиною?
Вы серьезно пишете этот бред?)
Почему это бред?
Если я с женатиком сплю, то его жена- его проблема и недостаток
Библиотекарь• 12 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Вам реально важно кто что о вас думает?)
Мы в диалоге меня обсуждали?
Или я лично такой жене высказываю свое мнение на форуме?
Или своего мнения не имею права иметь?
Трактор Віка• 12 января 2025
Ответ дляМамОмужа
Оце ви мені накатали)))
Боезгливая, ну-ну, вы конечно же первая и единственная у своего мужчины. Когда нечего написать пишут эту чушь.
Пусин Кукин• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Почему это бред?
Т.е изначально наличие жены у любовника для вас не недостаток? Недостаток, только когда она вам названивает?
Какой по счету у вас уже женатик?
Протру пилюку• 12 января 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Офіційній дружині можна все.
Так шо слухайте і виконуйте шо вона сказала.Бо ще недай Бог вижене чоловіка ,і він прийде до вас жити.
Это самый страшный ужас))))
Протру пилюку• 12 января 2025
Ответ дляКвітка Миру
Потому что у вас и так низкая самооценка. Ни одна уважающая себя девушка не будет с женатым. Вы все терпите, стерпите и этот бонус.
Почему обязательно... терпите?
Библиотекарь• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Почему это бред?
Жена может себе ’позволять’ все, что угодно. Такие уж издержки жизни любовницы
Джонсонюк• 12 января 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Мы в диалоге меня обсуждали?
Или своего мнения не имею права иметь?
Ну я думаю что вашим мнением но одна жена не интересуется))))
Почему-то так кажется))
Шумелка Мышь• 12 января 2025
Ответ дляПесиКот
Скажите, что вы беременная от её мужа и вам нельзя нервничать))
Нет, это жену еще больше разозлит). А если сказать, что беременна не от ее мужа, а вообще от левого мужика, жену это введет в глубокий ступор и она надолго будет нейтрализована))
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Любовница тоже
Библиотекарь• 12 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Почему-то так кажется))
Ещё раз, я высказываю кому-то лично его? Или не имею право на свое мнение в теме?
Детский сад
МамОмужа• 12 января 2025
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Офіційній дружині можна все.
Библиотекарь• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Любовница тоже
Ну, пока любовница позволила себе только страдать на форуме)