Іллюха Перчик• 12 января 2025

Жінки та секс.

А наскільки сильно жінки люблять і хочуть секс і як часто?Я питаю про жінок віком від 20 до 40 років в яких немає серйозних проблем зі здоров´ям і які ведуть більш менш нормальний спосіб життя.Розкажіть як у вас відбувається цей процес.Хочу більше заглибитися в дану тему.
автор Іллюха Перчик • 12 января 2025
Ответ для Юлія-cc64
Flawless не права. Когда рядом стройный красивый мужчина, с хорошей эрекцией. И с ним есть ’химия’ - секса хочется, ещё и как.
А если лысое пузло, которое никаких усилий не прилагает, чтобы понравиться женщине - такого, конечно, не хочется. Но это образ 98% мужей среднестатистической советчицы. Вот поэтому создаётся ложное впечатление, что женщине секс не нужен
Враження складається зі слів підписниці, а не через якісь інші фактори.Я там так написав.
автор Іллюха Перчик • 12 января 2025
Ответ дляFlavers
Тогда когда приходит решение о зачатии ребенка женщина занимается сексом очень даже с превеликим удовольствием, но когда ребенок рожден то после этого иногда и через силу(опять же повторюсь не все женщины, на это может влиять и много других факторов).
Если вы хотите чтобы у женщины появилось хоть немного сексуального желания с вами, подарите ей подарок.Это еще не все что нужно было бы сделать, но больше информации не могу дать.
Ви в попередньому повідомленні писали що анонімно могли б надати більше інформації то напишіть в приватні повідомлення, а я почитаю.
ok1904• 12 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ну як потреба.Якщо зовсім немає потягу до цього діла, то значіть що воно не треба,тільки тоді коли потрібно народжувати дитину.
Значить проблеми або психологічні, або з гормонами. У здорової жінки потяг до сексу є.
ok1904• 12 января 2025
Ответ для Юлія-cc64
Не слушайте цього фрігідного троля. Хочемо, ще й йяк
Хочемо. Можемо і зґвалтувати якогось молодого чоловіка десь в кущах
автор Іллюха Перчик • 12 января 2025
Ответ дляok1904
Дякую і за таку точку зору.Доречі точки зору,розділилися 🤷
автор Іллюха Перчик • 12 января 2025
Ответ дляok1904
Тепер знову нічого не зрозуміло.Одні кажуть що хочуть якщо все добре зі здоров´ям, другі кажуть що тільки для народження дітей, за подарунки і за гроші а так просто то бажання немає зовсім.