ЖующаЯКонфету• 13 января 2025
Наша Надя чеки. Это правда?
Кто с ней общается, кто на неё подписан. Это правда в одной теме написали что она умерла, остановка сердца.
Пригаю-цибаю• 13 января 2025
Ответ дляПффф 100%
Может муж из оон помог вывезти мужей «ихних» 😂
Они как узнали, что он в ооне, бегом в подружки набиваться )
Хотя до этого люто травили
Не допоможе). Це рядові співробітники місій, в мене дві подруги з такими чоловіками). Вони такі ж громадяни України і підлягають призову на загальних підставах.
Жена сантехника• 13 января 2025
Ответ дляЦідило правди
Что все так ’престарелые’ выглядели как Вика в ее возрасте
а ви її бачили?
чи тільки фотки відфотошоплені?
тянитолкайка• 13 января 2025
Ответ дляДівка в намисті
Вы обо всех в городе знаете, кто умирает? Или Надю знает весь город?
Дівчата зупиніться писати весь цей абсурд.
В нас маленькє місто і я знала її особисто.
Якось так і живу• 13 января 2025
Ответ дляПффф 100%
Может ее как сталина будут хоронить и вся округа в курсе и готовится
Самая богатая дева Ужгорода
Пффф 100%• 13 января 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Может в чумадане )
Он же постоянно заграницу ездит )
Та не реву я• 13 января 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Зверніть увагу там був дорогезний браслет в темі і ніхто поганого слова не сказав, навіть смайла не вліпив. Може справа таки не в заздрощах, а в Наді? Чому саме з нею так виходить? Бо сама з гівнецом
А что сказать про тот браслет, если фото с витрины?))
Все питаю зарання• 13 января 2025
Ответ длятянитолкайка
А разве она местная жительница?
Её хоронить будут в Ужгороде?
Та не реву я• 13 января 2025
Ответ дляЖена сантехника
Автор, я вже тут нічому не дивуюсь... Старожили пам’ятають продавця з Ужгорода, сім’я котрої отруїлась чадним газом. Померла вона і чоловік, дитину, здається, врятували. Так суть: в гостьовій вже було багато постів зі співчуттям, а ’особливо обдаровані’ під ними писали прокльони, обзивали мошеЙницею і вимагали повернути гроші....
Можно ник продавца?
тянитолкайка• 13 января 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
А разве она местная жительница?
Её хоронить будут в Ужгороде?
Вона родом не з Ужгорода, переїхала туди під час війни. Ховатимуть в рідному місті.
Дева Мария• 13 января 2025
Ответ длятянитолкайка
Яка область ?
Майор Медуза• 13 января 2025
Ответ дляТа не реву я
Я старожил и не помню такой истории
Была такая история. Бытовую химию продавала девушка
Фея_3уровень• 13 января 2025
Ответ длятянитолкайка
Можливо у вас є хоч якийсь скрін із соц мереж зі співчуттями по Наді.
Бо поки що виглядає як вкид, чесно кажучи
Коржик• 13 января 2025
Ответ длятянитолкайка
В якому? Чому вам це так важко сказати?
Жена сантехника• 13 января 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Я зараз не хочу виправдовувати булінг!
Ні в якому разі..
Але ви подумали чому можливо деякі порадниці злі?
У скількох воює чоловік, а не возить їх на моря, у скількох більше немає дому, у скількох ніколи в житті не було Шанелей і навіть нових туфель в цілому нема, лише секонд.
Ви розумієте, що не всі живуть нормально. З новими цінами, люди виживають.
Можливо це і заздрість. Але цю заздрість можна і зрозуміти, я вважаю.
Треба щоб повага один до одного була в обидва боки. Не лише поважати і захоплюватися шанелями, але ще і не називати інших «нищебродами», не ржати з парфумів з Єви чи Зари і тд
Не самостверджуватися за рахунок інших, що вони самі винні. Бо ці люди можливо вчителі, медсестри, санітарки..
Треба з повагою ставитися.
Ні в якому разі..
Треба з повагою ставитися.
а до війни чого тут травлі влаштовували? як добре що війна, є на кого гниле нутро списати, правда?
Майор Медуза• 13 января 2025
Ответ дляКоржик
В якому? Чому вам це так важко сказати?
А что вам это даст?
Вот мне правда не понять такого странного интереса
Пригаю-цибаю• 13 января 2025
Ответ дляПффф 100%
Может в чумадане )
Он же постоянно заграницу ездит )
Я Вам по секрету розповім)). Вони зараз сюди не повертаються, дружини їздять до них на зустрічі, на нейтральні території. Українці працюють в Африці зазвичай і мають відпустку кожні два місяці. За час війни, жоден з них ще вїзджав в Україну.
булоТАЙминуло• 13 января 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Тема кстати про подарки была. Где призывали хвастаться подарками. Уже и в них нельзя хвастаться из-за уважения к другим? Логика где?🤔
… не буду нічого писати краще
ЦібаФу• 13 января 2025
Ужасно, конечно.
Молодая(
Да, человек смертен, но это было бы ещё полбеды. Плохо то, что он иногда внезапно смертен, вот в чём фокус! (С)
Молодая(
Гарачий Чокалад• 13 января 2025
Ответ дляФея_3уровень
На вопрос «зачем вам две одинаковые пары Шанель?» она сама написала, что первые это не Шанель
Так там была написана фирма
тянитолкайка• 13 января 2025
Ответ дляФея_3уровень
Боже, який скрін, НАВІЩО?
Я не хочу нічого нікому доводити.
Стриптизерка• 13 января 2025
Ответ длятянитолкайка
Боже, який скрін, НАВІЩО?
Я не хочу нічого нікому доводити.
А в чому проблема нормально написати?
Жена сантехника• 13 января 2025
Ответ дляТа не реву я
Можно ник продавца?
точний не пам’ятаю, то вже давно було... пам’ятаю, що на маркет закінчувався, здається, англійською і що з Ужгорода. На Порадниці навіть тема була про цей випадок
Жена сантехника• 13 января 2025
Ответ дляМайор Медуза
+1, так, продавець побутової хімії
Гарачий Чокалад• 13 января 2025
Ответ дляТа не реву я
Я старожил и не помню такой истории
Была такая история
Притом девочка создала тему что продавец ее ’кинул’ и потихонечку все открылось
А ещё одна тема была, где девочка спрашивала как попрощаться с дочкой ибо рак
Потом ее подруга написала что она умерла
Ответ дляМой завтрак
А скиньте посилання на тему? Дійсно підробка була?
Фея_3уровень• 13 января 2025
Ответ длятянитолкайка
Боже, який скрін, НАВІЩО?
Я не хочу нічого нікому доводити.
Тому що можливо та Надя жива, а ми її тут усим форумом хоронимо.
Доказів її смерті, окрім лише ваших постів - немає