Розбещена цяточка• 13 января в 11:52
Киів! порадьте дитячого ЛОРа!
на правому березі. бажано державного, або з недорогоі приватноі клініки
Дело было давно• 13 января в 12:10
Послушаю, когда надо было, то попадались только частные в интернете. Цены в Киеве жесть на врачей.
Розбещена цяточка
• 13 января в 12:11
Ответ дляПросто красавица
Матруніч Максим Валерійович поліклініка Охматдит
а як до нього потрапить? у вас є контакт?
Шотуткоїться?• 13 января в 12:17
Кушнірук Олег Русланович, приймає на теремках у державній, або в приватній
Просто красавица• 13 января в 23:33
Ответ дляРозбещена цяточка
Берете у сімейного направлення до лора в Охматдит. Заходите на сайт Охматдиту, записуєтесь і їдете по запису. Там в реєстратурі вам заведуть карточку і назвете номер направлення.