Бутерброд з ікрою• 13 января 2025
«ХОЧУ МАМУ!!!» в 6 років
Моя дитина не може пояснити, що значить цей крик. Ваші у такому віці теж кричать мамі «хочу маму!» ?
ЯспАкойнаЯ• 13 января 2025
А що тут треба розуміти? Хоче уваги мами. Можливо підвищена тривожність і потрібна мама поруч для відчуття безпеки
Куратор дебошей• 13 января 2025
Моя уже в такому віці ганяла з подружками у дворі і я не могла її загнати додому. Сама плавала, сама ходила купувати сік чи смаколики у магазин. Ми живемо у закритому комплексі , тож випускала її саму гуляти без переживань
Мама їй була потрібна, коли вона спати йшла. Хочу маму це було мабуть у років 2-3, а може й не було. Хочу маму, то значить в моєму розумінні, хочу обійнятися, відчути тепло, спокій і тд
Заела_пластинка• 13 января 2025
Взагалі про таке не чула. Ні моя дитина, ні діти знайомих такого не говорили. А він хоч якось пояснює цей крик? Ви біля дитини і він кричить Хочу маму?
Трохи злякана• 13 января 2025
нет, мои так никогда не говорили и спокойно лето без меня проводили. Хотя младшая и была моей пиявочкой лет до 7, если находилась рядом.
Приму в дар• 13 января 2025
Дитині потрібна увага матері, тому як вміє так і просить. Це може бути пов´язано з підвищеною чутливістю і емоційністю дитини або стресом якимось. Тож треба бути поруч, заспокоювати, обіймати, розмовляти.
Твоя подружайка• 13 января 2025
ребенок не может, а Вы можете пояснить когда ваш ребенок это кричит/говорит?
Бутерброд з ікрою
• 13 января 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Так, я біля дитини, і чую від дитини «хочу маму!», це коли я йду в туалет і закриваюся. Цілий день вдома, ніяк вийти не хоче
Бутерброд з ікрою
• 13 января 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Я не знаю. Бо уваги хоче, бо мама цукерки дає, бо тупо не може сама грати
Оябунчик• 13 января 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
А чому дитина не у школі?
Бутерброд з ікрою
• 13 января 2025
Ответ дляОябунчик
А чому дитина не у школі?
Бо ще у садочку, а не у садочку, бо вчора вушко боліло, а сьогодні тримаю на всяк випадок, спостерігаю. Ви своїх здихались вже, канікули закінчилися?
Бутерброд з ікрою
• 13 января 2025
Блін, допиталася, дитина каже що хоче щоб її пожаліли. Бо пальчиком вдарилась… але ж потім заспокоїлась, потім почала лізти до домашнього улюбленця, я сказала щоб збиралася на вулицю, не послухала, я псіханула і пішла закрилась у ванній, наодинці попісяти.
Оябунчик• 13 января 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так дитина хворіє, тому хоче до мами.
А дитина розмовляє добре чи не дуже?
Бутерброд з ікрою
• 13 января 2025
Ответ дляОябунчик
Так дитина хворіє, тому хоче до мами.
А дитина розмовляє добре чи не дуже?
Добре розмовляє, не закриває рота, та іноді ліньки розмовляти.
Не хворіє, не болить, температура в нормі. Активна