Попразендовна• 13 января 2025
Питання по стажуванню
Проходила співбесіду, вакансія адміністратор, менеджер з продажу. Заповнила анкету, менеджер з персоналу розказала про роботу. Графік 9-20, але перед цим стажування. 8-9 днів і в кінці виплатять 4000 стажування, не оформлюють офіційно, офіційно лише після прийняття на роботу. Зміна робочого дня коштує 1100 грн. У кінці пройшла тест на айк´ю, сказали повідомлять результати. Через 5 хв сказали, що чудовий результат і питають, коли я готова пройти стажування.
Це намахалово якесь чи варто пробувати?
Курси іноземних мов. Бо, можливо,так наберуть багато людей, адже я чула, що запрошували на співбесіду у сусідньому кабінеті інших.
Це намахалово якесь чи варто пробувати?
Попразендовна
• 13 января 2025
Ответ дляДуняша
Не зрозуміло. До чого тут курси? Ви їх продавати маєте?
Адміністратор курсів іноземних мов. Так, одна з задач це дзвонити, запрошувати на курси, заохочувати купити освітні послуги (навчатися у них).
мимАпроходила• 13 января 2025
Ну вони візьмуть може пару стажерів з багатьох потім.
Інші за цей час просто попрацюють дешевше офіційно оформлених.
Якщо хтось зі стажерів добре себе зарекомендує, того оформлять
Попразендовна
• 13 января 2025
Ответ длямимАпроходила
Мені казали, що стажуватись я буду і мій помічник. Після стажування сама. Але не впевнена, чи візьмуть на роботу
мимАпроходила• 13 января 2025
Ви пишете зміна офіційного працівника 1100.
А стажери будуть працювати вдвічі дешевше за ці дні
мимАпроходила• 13 января 2025
Ответ дляПопразендовна
Ви явно не зрозуміли, що я вам писала
Попразендовна
• 13 января 2025
Ответ длямимАпроходила
Так, 4000 за 8-9 днів стажування виплатять
Попразендовна
• 13 января 2025
Ответ длямимАпроходила
Я розумію, але куди вони візьмуть усіх стажерів одночасно? Я шукала біля дому роботу, натрапила на філіал, але стажування буде проходити в тому ж місці, де була співбесіда.
Обстановщица• 13 января 2025
Ответ дляПопразендовна
выплатят, если возьмут на работу или в любом случае? Отдельно договор на стажировку будет или на словах?
Дуняша• 13 января 2025
Ответ дляПопразендовна
Ой не знаю. Постажуєтесь, роботу зробите. І не ви одна. Не думаю що вам платитимуть такі гроші. 4000грн/8днів=500 в день. Стажеру. Це ж скільки курсів і скільком людям продати треба? І що навіть % від продажу не буде? Чи ви там маєте за сторожа адміністратора на офісі сидіти?
Попразендовна
• 13 января 2025
Ответ дляОбстановщица
Типу виплатять обов´язково. Але ж це незрозуміло,оскільки оформлювати на стажування не будуть. Тому й сумніваюсь
Попразендовна
• 13 января 2025
Ответ дляДуняша
Не знаю ..
Попразендовна
• 13 января 2025
Ответ дляДуняша
Що Вам потрібно буде робити:
вихідні дзвінки по базі (близько 30 за зміну);
вести базу клієнтів;
здійснювати продаж послуг навчального центру;
зустрічати і консультувати клієнтів;
готувати і подавати необхідну звітність.
вести базу клієнтів;
зустрічати і консультувати клієнтів;
Майская киска• 13 января 2025
Ответ дляПопразендовна
Мне интересно,что за тест на айкью и зачем он.
Попразендовна
• 13 января 2025
Ответ дляМайская киска
80 питань на півгодини. Як тест на логіку. Формальність, думаю.
куркулиха• 13 января 2025
Ответ дляМайская киска
Спробуйте).
Попразендовна
• 13 января 2025
Попразендовна
• 13 января 2025
Ответ длякуркулиха
Спробуйте).
Більше на оце схоже, тільки можливо не початкові питання, а середні
Дуняша• 13 января 2025
Ответ дляПопразендовна
Що Вам потрібно буде робити:
вести базу клієнтів;
зустрічати і консультувати клієнтів;
вести базу клієнтів;
зустрічати і консультувати клієнтів;
А що вас лякає, що не заплатять?
Попразендовна
• 13 января 2025
Ответ дляДуняша
А що вас лякає, що не заплатять?
Так, бо я ще працюю і звільнятись заради незрозумілого стажування...
Попразендовна
• 13 января 2025
Ответ дляДуняша
А що вас лякає, що не заплатять?
Лякає, що не візьмуть
Майская киска• 13 января 2025
Ответ дляПопразендовна
Лякає, що не візьмуть
На старой работе нельзя неделю отпуска взять?
Стефанія• 13 января 2025
Колись в юності натрапляла на таке,тільки ще й неоплачуване. Ох яка дурна ж була. Нас було десь 5, 2 тижні витратила коту під хвіст. Мене попросили однією з перших, бо я висловлювала невдоволення тим,що нічого нормально не пояснюють, не дають навчальних матеріалів. Типу, знайдіть чи додумайтесь самі, а потім дають задачу. Після того, як потім побачила нормальний відбір, у декілька етапів співбесід, де ти одна і ніякого стажування з оплатою на словах, я в таке більше ні ногою і нікому не рекомендую.
Попразендовна
• 13 января 2025
Ответ дляСтефанія
Думаєте, я там буду не одна на стажуванні?(
Стефанія• 13 января 2025
Ответ дляПопразендовна
Питайте, що вам скажуть. Я взагалі проти усіх цих стажувань без оформлення, тому що дійсно це може виявитися дарма витраченим часом, тим більше, що у вас є робота. Я би порадила шукати далі, але дивіться самі, які у вас загалом обставини.
Попразендовна
• 13 января 2025
Ответ дляСтефанія
Думала, один день прийти подивитись, а далі глянути, але шкода часу(