Показушница• Изменено 13 января в 19:48
Допомога людині
Дівчата, звернувся сусід в якого померла жінка, щоб я йому допомогла з купівлею продуктів і виносом сміття, 3 рази на місяць. Яка вартість може бути за такі послуги? Київ
Цвірінь• 13 января в 19:49
Мусор три раза в месяц??! Это ж какая вонь будет в помещении. И это ж ещё не лето.
Пекельнi Борошна• 13 января в 19:50
Ответ дляЦвірінь
Думаю мусор чаще.
3 раза это про продукты
Показушница
• 13 января в 19:50
Ответ дляЦвірінь
Це його ініціатива, я запитала чи не потрібно частіше
Мания-Величия• 13 января в 19:50
Ответ дляНіка Найз
Уважаю
ну если честно, человек хочет быть уверен, что помощь будет поступать регулярно, а мы хоть и добрые, но помогать сможем, когда свободное время будет
Кумедна• 13 января в 19:51
Назовите минимальную цену. Но не помогайте просто так, бесплатно. Мы один раз так помогли соседке и потом не могли отделаться, она со всеми своими проблемами звонила.
Показушница
• 13 января в 19:52
Ответ дляКумедна
Він так не хоче. Я казала мінімально. Людина хоче оплачувати послуги.
Показушница
• 13 января в 19:53
Ответ дляНіка Найз
Мало ли чего он хочет
Я не збираюсь навʼязувати щось. Він сказав, що сміття в нього мало. Людина хвора.
Кумедна• 13 января в 19:54
Ответ дляПоказушница
Всё правильно, берите деньги, не помогайте бесплатно. Я бы по минимуму назвала, 100 грн за один раз.
Не робіть йому медвежу послугу - навіть якщо сусіду сто років в обід мінімально обслуговувати він має себе сам. Тому дайте йому вудочку - навчіть робити онлайн-замовлення із маркету та сміття щоб виносив щодня сам.
P/S бабуся була після інсульту - це рекомендації лікарів максимально змушувати людину побутові навички робити самостійно.
Показушница
• 13 января в 19:54
Ответ дляШеллар
В нього проблеми з ногами.
Почемучечка• 13 января в 19:55
Ответ дляШеллар
Але він і не просить готувати/прибирати, значить це буде робити сам. Можливо людина не може вийти на вулицю.
Моська-слон• 13 января в 19:55
Ответ дляКумедна
Откуда у неработающего человека 1200 грн найдется на доставку и вынос мусора
Обычно соседи помогают бесплатно
Ааа, дочитала, 3 раза в месяц. Ну все равно
Обычно соседи помогают бесплатно
Мания-Величия• 13 января в 19:57
Ответ дляАльфасамка
лох не мамонт
давно вас не было, я уже переживать стала)
Показушница
• 13 января в 19:57
Ответ дляМоська-слон
Обычно соседи помогают бесплатно
З його слів, я зрозуміла, що пенсія хороша
Альфасамка• 13 января в 19:57
Ответ дляПоказушница
може він вас хоче сексуально, а сміття то так шоб вудочку кинути
Почемучечка• 13 января в 19:58
Ответ дляАльфасамка
А вас щось ще цікавить? Тільки секс хворого і старого сусіда?
В кого що болить..
Альфасамка• 13 января в 19:59
Ответ дляПочемучечка
В кого що болить..
ну, мужик вільний, 3 рази на місяць балони спустити. Хай автор спитає там
Почемучечка• 13 января в 19:59
Ответ дляАльфасамка
Переживаєте що вам не дістанеться?) Геть голодна?
Альфасамка• 13 января в 20:00
Ответ дляПочемучечка
я трохи більше знаю про людей
Почемучечка• 13 января в 20:01
Ответ дляАльфасамка
я трохи більше знаю про людей
Ви собі раду не можете дати).
Альфасамка• 13 января в 20:01
Ответ дляПочемучечка
Ви собі раду не можете дати).
хочете мені допомогти?
Почемучечка• 13 января в 20:02
Ответ дляАльфасамка
хочете мені допомогти?
Найміть сусіда, він допоможе)