Стильна штучка• 13 января в 20:41
Девочки кто работает в клининге как у вас с заказами?
Почему то такое затишье((((
Чекаю завтра• 13 января в 20:44
Ответ длялаМпочка
Перестали засираться?)
Мы занимаемся послестроем и генералками после квартирантов.
Кукарачка• 13 января в 20:44
бо дорого. я мала помічницю. Зараз не готова 2500 за разове прибирання квартири платити. Квартира не в такому стані, щоб така була вартість.
Іллюха Перчик• 13 января в 20:44
Зараз такий місяць що все стоїть.Ви що перший рік працюєте?Потрібно чекати березня.Січень,Лютий буде напів галяк або галяк.
лаМпочка• 13 января в 20:46
Ответ дляІллюха Перчик
Тот, кто пользуется услугами клининга не эпизодически, а регулярно, не перестанет это делать ни в январе, ни в феврале.
Іллюха Перчик• 13 января в 20:46
Ответ дляКукарачка
Дивлячись що прибирати.Люди за дурно теж працювати не будуть.
Іллюха Перчик• 13 января в 20:47
Ответ дляisida_86
Плюсуюсь. Теж платила 2,2k. Дороговастенько(
Яку площу вам прибирали?
Кукарачка• 13 января в 20:47
Ответ дляІллюха Перчик
ой, не лякайте. Хай без роботи сидять) Помити підлогу і повитирати пилюку я зможу й сама. Мене 10 тис в місяць в кишені не тиснуть)
Іллюха Перчик• 13 января в 20:48
Ответ дляКукарачка
Ви нічого не сказали що вам робили навіть.
Кукарачка• 13 января в 20:49
Ответ дляІллюха Перчик
так) це зовсім вже не моя проблема) ви це автору поясніть)
Іллюха Перчик• 13 января в 20:49
Ответ дляКукарачка
А що вам прибирали?Квартиру чи будинок?Яку площу?
Кукарачка• 13 января в 20:51
Ответ дляІллюха Перчик
квартиру. Нічого особливого. Пропилесосити, витерти пил, помити підлогу. Помити ванну кімнату, кухню.
Іллюха Перчик• 13 января в 20:52
Ответ дляКукарачка
Зараз ціна від 60 до 75 гривень хорошого прибирання за м2.60 це більше за звичайну квартиру чи будинок а 70/75 це вже за прибирання після ремонту.Така ціна,якщо в людини немає грошей на це,то звісно людина не займається цим.
Кукарачка• 13 января в 20:54
Ответ дляІллюха Перчик
я вирішила, що буду витрачати 10 тис в місяць трохи інакше)))
Ответ дляІллюха Перчик
Яку площу вам прибирали?
звичайна 3к в панельці, 68 м. В обовʼязок входило ванна, туалет, протерались поверхні, пропилососити (хоча через день їздить робот) та помити поли. Виходить, що якраз роботу, яка займає більше часу і зусиль, робила я - помити холодильник, мікрохвильовку, гріль, помити пилосос (аквафільтр) після прибирання)) Бо жіночка не хотіла це робити))
Кукарачка• 13 января в 20:55
Ответ дляisida_86
от от, хитро зроблені жіночки хочуть заробляти як прям спеціалісти. Без проблем - лиш не за мій рахунок))
Іллюха Перчик• 13 января в 20:57
Ответ дляisida_86
Ви маєте узгодити всі питання з людиною перед тим як наймаєте її на роботу а не після того.Якщо ваші бачення не співпадають.То значіть і робота не робиться.Шукаєте ту людину,яка буде вас влаштовувати або займаєтесь самі прибиранням.
Ответ дляІллюха Перчик
Дуже дякую за пораду)
Кукарачка• 13 января в 20:58
моя жіночка вже й назад просилася. Я відмовила. Виявляється, що в Польщі за квартиру їй платять 100 злотих. Але пахати в польки треба як конику - мінімум 8 годин. То не в українки, яка пожаліє і очі на недоліки закриє. Ні, дякую)
Кукарачка• 13 января в 20:59
Ответ дляІллюха Перчик
ви такої городите, ніби тут тупі жінки сидять))
Іллюха Перчик• 13 января в 20:59
Ответ дляКукарачка
Зараз всім стало важко жити і простим людям які працюють і чиновникам і владі які їх наймають.
Кукарачка• 13 января в 21:00
Ответ дляІллюха Перчик
я не чиновник і не влада. Я перекладач технічний і працюю по 12 годин інколи.
Замороженная селедка• 13 января в 21:01
Ответ дляКукарачка
Украинки сами виноваты, что демпингуют, сами себе яму вырыли, соглашаясь за копейки работать
А хитрые поляки и рады пользоваться задаром
Как мне предлагали 100 зл за 3 ванных и двухэтажный дом метров 200
Кукарачка• 13 января в 21:02
Ответ дляІллюха Перчик
аякже, за квартиру 100 кв треба платити 200 баксів)))) регочу вголос)
Кукарачка• 13 января в 21:03
Ответ дляЗамороженная селедка
там в принципі за цю роботу платять недорого. Депмінгуй - не демпінгуй.
ніколи такого не було• 13 января в 21:05
Ответ дляisida_86
ого, а це оплата почасова чи за метраж?
Іллюха Перчик• 13 января в 21:06
Ответ дляКукарачка
А,якщо ви не маєте відношення до тих категорій людей,які я перерахував.То дійсно,мабуть погоджуся.Що послуги,якими люди звикли користуватися раніше,зараз стають не посильними.Але ще потрібно дивитися по людині,як працює чи не намахує.Якщо людина старанно виконує свій труд все робить на 5 не запізнюється,ви можете людині довіритись то це одне діло але якщо обманює і вважає всіх дурнями то це зовсім інше діло.