тянитолкайка• 13 января в 22:28
Я одна вмиваюсь тільки водою і мажусь аптечним кремом?
Як почитаю тут про кількість баночок для догляду, то мені дурно.
Коли ви їх всі мажете? Скільки у вас часу забирає скільки ступенів догляду? Вам це в кайф чи смушуєте себе? Ви реально бачите результат?
У мене все ввд аптечної біодерми.
Крем, маска, засіб для вмивання і міцелярна вода. Але прямо щодня тільки вмивання водою і крем. Він гарно зволожує.
Мені 36. Шкіра здорова. зморшок, поки немає. Та я і не вірю, що креми і всілякі засоби запобягають зморшкам
У мене все ввд аптечної біодерми.
Тримаю свічку• 13 января в 23:14
О ! Моя улюблена категорія питань 🤣 «Я одна …?»
Я ще зрозуміла б як би ви жабʼяче лайно на лице мастили …
Наездница• 13 января в 23:20
Ответ длятянитолкайка
Я б теж так хотіла а навіть посміхатись важко після душу. То змушена зволожувати
Так ви ж хоч визначіться, чи у вас гарна та здорова шкіра, чи так тягне від простої води, що посміхнутись важко 😂😂😂
ША! я прийшла!• 14 января в 00:26
Я. Все стоит, не хочется. Не вижу эффекта. От уколов ботокса эффект есть, а от крема нет.
тянитолкайка
• 14 января в 12:29
Ответ дляНаездница
Цю проблему вирішує тільки зволоження.
Наездница• 14 января в 12:58
Ответ длятянитолкайка
Цю проблему вирішує тільки зволоження.
Якщо б у вас була здорова шкіра, цієї проблеми у вас не було б
тянитолкайка
• 14 января в 13:08
Ответ дляНаездница
Мені здається тут проблема глибша набагато ніж шкіра
Наездница• 14 января в 15:54
Ответ длятянитолкайка
І в чому ж вона полягає?