Марфа Українівна• 14 января 2025
Чоловік нервує мене
Зараз він вдома, звільнився з роботи. Постійно всім не задоволений, то вдома не так чисто, то я йому мало уваги приділяю, не хочу близькості з ним (таке буває, я багато працюю, втомлююсь). Ще до того часті гості його батьки, які все вирішують за нього. Вже не витримую, що можете порадити?
Ответ дляМарфа Українівна
Наприклад, не прибрала в шафі. Так, це правда я там не прибрала, але я 5/2 по 10 годин на роботі, ще маю підробіток на вихідних - в мене просто не вистачило часу на це.
ну то хтось же зробив там безлад- якщо він зробив, то логічно шо він і має прибрати, якщо ви-...то вже ж зробіть.
Я вважаю що він не задоволений вами в сексі. коли все ок, то все прощаеться
ТигрЛьвович• 14 января 2025
Ответ дляМарфа Українівна
А він вдома, поки ви працюєте, але в шафі прибрати, то ж не чоловіча робота, правильно?)