Радикальная• 11 февраля в 09:48
Чоловік на мене ображається
Чоловік любить на мене ображатись на постійно робить мене крайньою. Ображається, що я йому мало уваги приділяю. Коли приходжу з роботи, то ображається, що я не така весела (я просто втомлена і буває, що енергійною бути не виходить). Часто після роботи мені не хочеться займатись сексом, хочеться просто полежати, відпочити, трохи довше поспати, але я мушу це робити, бо чоловік ображається та каже, що я не хочу виконувати подружній обов´язок. Ще він мене постійно в чомусь підозрює, перевіряє телефони. Кілька днів тому затрималась так, як був клієнт на товар, який продаю, то чоловік весь вечір на мене прискіпливо дивився говорячи про те, що напевно в мене хтось є (хоча це не правда, в мене навіть в думках такого не було). Я дійсно втомлююсь на роботі тому, що це більше чоловіча робота ніж жіноча, часто доводиться і фізично працювати, а ще 10 годин стояти (пішла тому, що там більше платять). Чоловік цього не розуміє, та постійно робить мене винною, через що мені не приємно. Як зробити так, щоб чоловік мене трохи розумів, а не лише робив винною?
Радикальная
• 11 февраля в 09:50
Ответ дляSo_so
Для этого он должен больше зарабатывать.
Він зараз не працює
Радикальная
• 11 февраля в 09:51
Ответ дляСвятогорий
Это потому, что вы непригодная для семейной жизни женщина.
Це чому?)
Фрекен бок• 11 февраля в 09:54
Ответ дляРадикальная
Він зараз не працює
Какая прелесть! Неработающий ноющий манипулятор! Вам от него не тошнит? Отправьте к маме, пусть там скулит.
Фрекен бок• 11 февраля в 09:56
Ответ дляSo_so
К маме нельзя, она платит половину аренды за сына.
Тогда вариант еще лучше: сэкономить и переехать к маме. Ну, чтоб жизнь еще веселее стала. Сыночек еще лучше проявится.🤣
Будьте так ласкаві• 11 февраля в 09:57
Ответ дляРадикальная
Він зараз не працює
Поживите месяц отдельно
Фрекен бок• 11 февраля в 10:00
Ответ дляБудьте так ласкаві
Поживите месяц отдельно
Да ну, он еще больше плакать будет, издрочится весь…
Будьте так ласкаві• 11 февраля в 10:03
Ответ дляФрекен бок
’Проблемы индейцев шерифа не волнуют’
Партизанка• 11 февраля в 10:06
Ви маєте бути мудрою жінкою.
Зараз такі часи що чоловікам дуже важко. Потрібно їх підтримувати.
Ви молодець, сильна самодостатня жінка, тому чоловік вас і ревнує. Ревнує значить любить
Ви реалізувались на роботі, замовте додому вечерю. Прийміть душ, одягніть халатик.
Побавтесь з ним.
Так він буде відчувати вашу любов і підтримку
Побавтесь з ним.
барабанщица• 11 февраля в 10:11
У нього багато вільного часу. Нехай іде працювати, тоді буде більше вас розуміти. А так ви повинні його фінансово утримувати та ще й забезпечувати йому моральний комфорт. Нехай хоч якусь з цих сфер візьме на себе і не висуває вам постійні претензії. Не терпить ці маніпуляції ображеного хлопчика.
Бокс-орун• 11 февраля в 10:12
Скажіть, що Вас не збуджують безробітні)
Капець, чого тільки не начитаєшся тут, навіщо Вам таке «щастя»? Вам стало з ним краще жити? Що Ви такого маєте, разом проживаючи, чого б не мали без нього? Матню? Ну то нормальних мужчин вистачає,які,як мінімум,вміють вирішувати проблеми і заробляти гроші,а не займатись маніпулюванням. Подружній обовʼязок..аж 🤮 хочеться
Рогнеда Карповна• 11 февраля в 10:13
Ответ дляРадикальная
Він зараз не працює
У вас не муж а сплошное недоразумение .Зачем он вам ?
Рогнеда Карповна• 11 февраля в 10:13
Ответ дляФрекен бок
Он ещё писю любит погреть ))
Радикальная
• 11 февраля в 10:19
Ответ длябарабанщица
Він шукає, але ще не знайшов. З домашньою роботою теж не дуже хоче допомогти
Дайте подумать• 11 февраля в 10:20
Ответ дляЗ царем в голові
Вже один виліз мужчонка - абіжонка
,
Напевно в парі з автором працює
Дайте подумать• 11 февраля в 10:21
Ответ дляПартизанка
Ви маєте бути мудрою жінкою.
Побавтесь з ним.
Партизанка• 11 февраля в 10:25
Ответ дляРадикальная
Ну ви ж понімаєте, як то стати чоловіку до плити?
Взяти в руки мерзенний їжачок для унітазу?
Це принижує його чоловічу гідність.
Який то буде чоловік вже?
Будьте мудрішою.
Чоловіку ж приємно коли жіночка навколо нього як метелик, і їстоньки насипе, чисту постіль застеле, ковдру підтикає.
Таку жінку чоловік ніколи не кине
Це принижує його чоловічу гідність.
Який то буде чоловік вже?
Будьте мудрішою.
Таку жінку чоловік ніколи не кине
Партизанка• 11 февраля в 10:26
Ответ дляSo_so
Вы помогаете стиралке во время стирки?
Згідна. Що той роботи.
Пралка пере, сушарка сушить, праска гладить.
Мультиварка варить, пилесос пилисосе.
Не розумію, чому автор втомлюється
Мультиварка варить, пилесос пилисосе.
Не розумію, чому автор втомлюється
ТочноБудет• 11 февраля в 10:30
Ответ дляПартизанка
Згідна. Що той роботи.
Мультиварка варить, пилесос пилисосе.
Не розумію, чому автор втомлюється
Мультиварка варить, пилесос пилисосе.
Не розумію, чому автор втомлюється
І чому чоловік не хоче взяти на себе ту легкотню.
Гладиолус• 11 февраля в 10:35
Ответ дляПартизанка
Це принижує його чоловічу гідність.
Який то буде чоловік вже?
Будьте мудрішою.
Таку жінку чоловік ніколи не кине
Це принижує його чоловічу гідність.
Який то буде чоловік вже?
Будьте мудрішою.
Таку жінку чоловік ніколи не кине
А женщине это нахиба?
Забрызжу ядом• 11 февраля в 10:51
Ответ дляРадикальная
Він зараз не працює
Ни фига себе предьявы
Детские_Будут?• 11 февраля в 11:01
Ответ дляРадикальная
Він зараз не працює
Чудова родина. Ви в ній чоловік.