Самоучка• 14 января в 10:50

у Вас буває, коли зовсім не продуктивні?

можу дуже активно працювати, ввечері зварити багато, прибрати, почитати книжку і побути з дитиною.
а можу просто тичити. тичити в роботу. тичити і не помити 1 каструлю, бо лінь.
А я нівроку• 14 января в 10:50
Бокс-орун• 14 января в 10:51
Всегда.
Бокс-орун• 14 января в 10:51
Ответ дляА я нівроку
фото
Это про меня.
автор Самоучка • 14 января в 10:52
Ответ дляБокс-орун
Это про меня.
в мене багато роботи, а я просто сиджу...не можу ніяк щось прийти в себе
Ванна Тазиковна• 14 января в 10:52
Ответ дляА я нівроку
фото
это про меня один день активности в месяце
Ванна Тазиковна• 14 января в 10:53
Ответ дляСамоучка
значит организм говорит, что с него достаточно. Когда человек слишком много на себя берет, то ломается. порог у каждого свой.
Бокс-орун• 14 января в 10:54
Ответ дляСамоучка
У меня всегда так
сказочное_Бали• 14 января в 10:55
Ответ дляСамоучка
Після чого?
Ніколи не збрешу• 14 января в 11:07
Ответ дляСамоучка
Не можете відпочиньте
бЭйбА• 14 января в 11:14
Приєднуюсь до тих дівчат, яка пишуть про те,що бувають періоди активності)) нечасто
З настанням пізньої осені і всю зиму я у стані напівсплячки,тобто я не сплю, але стан саме такий) Працюю, бо гроші треба заробляти, змушую себе.
Бараболька• 14 января в 16:16
Конечно
размахер• 15 января в 03:12
Звісно. Не можна нон стоп бути продуктивним