Володарка мрій• 14 января в 12:26
Хорватія у червні - чи не буде холодно?
Хорватія у червні – чи не буде холодно?
Хочеться поїхати коли ще не розпал сезону, щоб було мало людей
Але боюся, що може бути холодно купатися
Коли ви їздили?
КинДза• 14 января в 12:28
В прошлом году были в середине июня, мне было холодно и вода холодная, мужу ок, он жару не любит. В этом году в августе планируем
И_В_офигительных_штанах• 14 января в 12:29
Були торік кінець червня - середина липня - ідеально було й не людно (Чіово біля Трогіру)
Ласковая_львица• 14 января в 12:30
Ответ дляКинДза
Ми були в першій половині липня. То дуже пекло, вода тепла.
Мама Карло• 14 января в 12:32
Ответ дляКинДза
Ви вже колись відпочивали в серпні?
Невісточка ж• 14 января в 12:32
Мы были в прошлом году возле Пулы с 14.06 по 28.06 - вода отличная, и тепло и не сильно жарко. И людей относительно не много. Я бы еще раз поехала именно в это время
ЧукИГеки• 14 января в 12:33
Я була середина-кінець жовтня, було не холодно, повітря 22-24, вода 21 градус. На пляжах нікого, поодинокі німці в кемпінгах. В цьому році планую наприкінці вересня.
Мама Карло• 14 января в 12:34
Ответ дляКинДза
В Хорватии нет
Просто з мого досвіду 20 років відпочинку Хорватія Чорногорія, серпень найгірший місяць для відпочинку. Але можливо вам пощастить
КинДза• 14 января в 12:35
Ответ дляМама Карло
В Черногории были как раз всегда в августе, всегда была отличная погода
Мама Карло• 14 января в 12:39
Ответ дляКинДза
Спека страшна, людей повно хоч ми ніколи в багатолюдних містах не відпочиваємо, ціни високі.
Mariia_touragent• 14 января в 12:59
Якщо червень і тепліше вода, намагаються обирати другу половину місяця. Але! Все залежить виключно від погоди і конкретного сезону. Ось, в першій половині червня 2024 в Чорногорії море було +23-25- всім, хто ’ризикнув’, пощастило. Окремий бонус- приємніша ціна, і на пляжах було ще де яблуку впасти)- просторо і комфортно.
Редиска Я• 14 января в 15:26
Ответ дляВерСаСе
А кто-то был во второй половине сентября в Албании?
Да, мы были в 2020 - кайф!!! Погода супер, людей нет. Цены упали... это был вообще мой лучший отдых на море за всю жизнь!
ВерСаСе• 14 января в 15:51
Ответ дляРедиска Я
Спасибо, планируем