ЖаннаНеАгузарова• 14 января в 13:41
Наказываете ли кошек/собак когда подрали мебель и т.д.?
И как наказываете?
Результат:
вже голосів:
39 (81.25%)
Нет
9 (18.75%)
Да
Ананомчикус• 14 января в 14:04
Ни разу, кроме столбика своего, ничего не драл, даже не прицеливался. Умный спокойный кот.
Подвійна веселка• 14 января в 14:04
Ответ дляэнциклопУдия
Детей наказываете за обрисованые обои и испорченую мебель?
Такі як автор думаю так, і дітей карають.
Впораюсь зі всим• 14 января в 14:04
Моя собака колись подрала на мені дублянку. Я почала їй виговорювати, ну як так можна, ти ж доросла, бачиш яку дірку зробила. А вона так кумедно стала виправдовуватися, скавчить, гавкає, мовляв я не хотіла, так сталося, я хотіла лише погратися, не розрахувала силу))) Ну як ти на неї будеш злитися?)
Собаки вже немає, а на дублянці є гарна латка у формі літері М, тепер пам ´ять про мою Майку...
Natalia505• 14 января в 14:04
Ответ дляАнаномчикус
Може в нього адекватні власники? Добрі, які його люблять і поважають просто?))
Ананомчикус• 14 января в 14:10
Ответ дляNatalia505
Може)))
Любимо, але без вседозволеності з дитинства. Але й кіт, дійсно, розумний, навіть команди деякі легко вивчив ще малим і йому цікаве це спілкування.
Адекватна тварина,як і дитина росте, коли з ним багато спілкуються, обіймають, дарують позитивні емоції, а все заборонене просто прибирається з поля зору, щоб не було приводів лаяти.
БоВжеВільна• 14 января в 14:26
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Двери подрал деревянные((( муж чуть инфаркт не получил.
Вот теперь думаю чем замазать? Есть какие то полироль или восстановители?
есть, 20 лет восстанавливаем. у нас катается, коту 21
БоВжеВільна• 14 января в 14:26
Ответ дляNatalia505
Йому треба кігті точити, це нормально. Зробіть з дощечок, з картону, з ниток, ковра старого, цупкого, хай шкрябається на здоров´я. В нас любить тапочки дерти. Така природа.
Ни фига )) дверь святое
Ясамаякрасивая)• 14 января в 14:28
Ответ дляКумася
Про всяк випадок лишу коментар для тих, хто розуміється на природі і психології котів.
Коти базово спілкуються методом сили і домінування. Хто сильніший, той і головний. Мило муркотіти і через секунду вдарити лапою опонента — нормальне явище. Комунікація в них така, і в тому числі гра.
Чому кіт шкрябає все, що попадеться під лапу? Бо впевнений, що це дозволено. Як показати, де закінчуються кордони дозволеного? Застосувати авторитет і (тільки не втратьте свідомість!) показати домінацію шляхом застосування сили.
Що я маю на увазі під силою? Конкретний приклад: ви бачите, як кішка нищить диван. У цей саме момент, коли ви застали на гарячому (наголошую: не після, саме під час розваг з диваном), ви підходите і (якщо ви ще не оговталися від попереднього шоку, рекомендую присісти) даєте легенько по вухах. Це їхня вразлива зона. Наголошую: я не кажу бити і калічити. Ви легким, але швидким і різким рухом проходитися по вухах. Навіщо? Щоб показати, що ви головна, і слухаються тут вас. Це не боляче, це не залишить травму. Це покаже, хто вожак. Із точки зору кішки це соромно, коли різко чіпають вуха, бо так вони усвідомлюють беззахисність.
P. S. Зоозахисники з понівеченим майном і невихованими котами, фас!
Кумася• 14 января в 14:46
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Кот не понимает причинно следственных связей, за что его бьют.
Розуміє. Коли його застали на гарячому, він дуже добре все усвідомлює. Це ж не безмозгла тварина, це хижак в першу чергу. Просто треба не бити, а чкурнути по вухах. Це більше образить і змусить слухатися
В рот не ложи• 14 января в 15:05
Ответ дляNatalia505
Оно так не работает. Наша точит на своём любимом полене, лежит кусок дерева для нее в спальне, но вместе с этим не обходит стороной диван и кресло из кож зама
В рот не ложи• 14 января в 15:08
Ответ дляКумася
та ну, вы серьезно, из-за какого -то дивана кошке по ушам давать?
В рот не ложи• 14 января в 15:11
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Всё они понимают, когда шкодничают. Как делает что-то недозволенное - оглядывается, я в комнате или нет
Кумася• 14 января в 15:11
Ответ дляВ рот не ложи
А як інакше привчити хижака слухатися господаря квартири = ватажка зграї? Це ілюзія, що коти розуміють інтонацію, слухаються чи щось таке. Їм відверто пофіг. Якщо кричати, це максимум налякає, кішка також може сприймати як гру (’Ги, прикольно горланить ця двонога істота’). Коти розуміють виключно домінантну поведінку і постійно її проявляють. Не плутайте з собаками. Там такі методи неприпустимі, бо спровокують агресію
Щедрик ведрик• 14 января в 15:55
Собака уже ничего не грызет. Взрослый. Когда был малой, не наказывала особо, могла крикнуть и прогнать, если видела, что начинает грызть что-то, а так все прятала. Если находила что-то уже сгрызенное просто выбрасывала, не было смысла кричать. Крик помогает если только застать за делом
Щедрик ведрик• 14 января в 15:58
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Рядом лежит когтеточка, а подрал двери(
О, моя собака, когда был малой, сгрыз обивку дверей из искусственной кожи, а наполнитель разнес по всей квартире, было похоже, будто квартира вся в снежку. Я когда пришла, то даже кричать не могла. Смешно было