Дякую)
ЯсноВидящая• 14 января 2025
Ответ дляAlenkaD
Та незрозуміло… також на ноту подумала і «Валя») завдання в першому класі
Тоді б Я було зайве, і 2 ноти. Валяляя. Таке собі. Мабуть щось інше це
Ластовиння• 14 января 2025
Ответ дляЩедрик
Заява, за ва йде я
Підходить, але яка логіка? Чому за ва? Якщо ва над або по, але ніяк не за
Щедрик• 14 января 2025
Ответ дляЛастовиння
Тому що тупий ребус. Я не впевнена, що така відповідь, але перепробувавши всі варіанти, це здався самим логічним. Може в дітей голова по-іншому працює і їм легко здогадатись.