Фиона Шрековна• 14 января 2025
Де у Львові поснідати та пообідати бюджетно і смачно?
З дитиною і в центрі.
Тюрюнь_Тюнь• 14 января 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
О,і мені це питання актуально
Хотілось би смачно і атмосферно десь біля оперного театру чи в пішій доступності.не бюджетно,но щоб гарно.
Дякую.
Старгород?
Комиссия50%• 14 января 2025
Мы ели в халяль кафе на яна жижки 9. За углом от оперного театра. Хозяйка крымская татарка, помещение на 5 столиков, тесновато, но оформлено как крымский дом, еда аутентичная. Но ничего не жарят, никаких чебуреков, иначе там будет не продохнуть. Послушали шикарную лекцию о крымскотатарских традициях кофе, очень понравилось. Получилось целое культурное мероприятие и куча фоток по цене еды
Пи Пи Пилюля• 14 января 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Із більш менш нових гарно ресторан міф, смачно мрійники, гарно але не в центрі бабо гарденс, францкзські канікули і море риби, якщо любите суші. Бургери найкращі в епік бургер. Не дешево, але смачно
Дякую,суші та бургери ні-не можна дитині
За інші рекомендації дякую,не орієнтуюсь у Львові,тому і питаю поруч де буду проживати,да і часу десь їхати не буде скоріш за все.
Повітруля• 14 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
А це тому що я вас надурила і не вірно написала назву 😁 сорі
Вірна назва Інші
Це кафе Клопотенко
Вірна назва Інші
Це кафе Клопотенко
Смачно,можливо,але дешево?Там ціни захмарні.
Кросівки оригінал• 14 января 2025
Ответ дляПовітруля
200 грн за велику порцію сирників це не дорого
Повітруля• 14 января 2025
Автор,сходіть в Гасову лампу,там гарно,особливо на терасі,величезні порції і гарні ціни.
Фиона Шрековна
• 14 января 2025
Ответ дляПовітруля
Дякую. А черги там теж є?
Відірву та викину• 14 января 2025
Ответ дляВічний двигун
Бурячок, там смачно і ціна норм, є комплекс
Я там влітку отруїлася львівським сирником ))) Але так, бюджетно
Повітруля• 14 января 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Дякую. А черги там теж є?
Ні,там великий заклад,на 4 поверхи.
Відірву та викину• 14 января 2025
Ответ дляSo_so
Сейчас очень мало людей, мы были неделю назад, людей мало не только у них, а вообще.
Ви точно були в центрі Львова? П´ятниця - неділя на площі Ринок натовп. У топових кашефках черги
Відірву та викину• 14 января 2025
Авторе, смачно, атмосферно і не дорого у центрі Львова, то складно.
Але ціни крізь не захмарні.
Атмосферно, прям дуже атмосферно, це:
- Гасова лямпа (є нюанс - пахне гасом). Шикарна подача фірмової кави. Смачно
- Криївка. Блюда прості, але смачно і дуже ситно;
- П´яте підземелля. Шикарна подача м´яса на кілках. А так кухня не вразила.
- М´яса та справедливості. Дуже атмосферно. Затишно. І дуже цибульно))) Але шашлик смачний.
- Реберня під арсеналом. Хто любить ребра, то топ. Дуже смачно. Не лякайтеся черги, швидко рухається.
Це ті заклади, де періодично буваю і кличу знайомих, хто вперше у Львові.
Але ціни крізь не захмарні.
Атмосферно, прям дуже атмосферно, це:
Сегодня я не я• 14 января 2025
Ответ дляВідірву та викину
зараз нема черг. дуже мало туристов
Мудробаба• 11 февраля 2025
Ответ дляНебоброїдка
Не зовсім у центрі, але дуже бюджетно - трапезна УКУ.
А де це?
Мудробаба• 11 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
На Лесі Українки в кулінарному коледжі
А де це?
Love_Love_Love_• 11 февраля 2025
Ответ дляМудробаба
Де саме?
Загугліть…..десь вверху після 30 номерів