Така бойова Я• 14 января в 15:53

Дівчатка зайдіть будь ласка, а ця онлайн робота норм?

Доброго дня,
Ми - український інтернет магазин, який спеціалізується на роздрібному e-commerce товарів з Китаю. У нас представлені різні групи товарів - від автотематики до дитячих іграшок та одягу. Щоденно ми робимо більше 2 тисяч відправок, щомісячно отримуємо 100+ тисяч замовлень.

Під кожен товар у нас створений власний односторінковий сайт, який рекламується в фейсбук або інстаграм. Клієнт бачить рекламу товару, переходить на сайт і лишає заявку на замовлення. Ця заявка потрапляє в СRM-систему, звідки оператор вже опрацьовує замовлення шляхом телефонного дзвінка клієнту.

В обовʼязки оператора кол-центру входить:
🔸обробка вхідних замовлень з сайтів шляхом телефонного дзвінка;
🔸 уточнення даних клієнта для доставки;
🔸допродаж супутніх товарів;
🔸обробка вхідних дзвінків клієнтів по різним питанням.

Група товарів різна - від авто товарів до дитячих іграшок.
Графік 5/2 з плаваючими вихідними, віддалений формат роботи. Магазин працює з 9:00 до 20:00, ви обираєте собі 8-годинну зміну в цей проміжок часу.

Фіксованої ставки немає, але є оплата за оброблені замовлення. Менеджер отримує 8-14 грн за кожне замовлення, додатково оплачуються допродажі (від 5% до 8% від суми викупленого товару).
Будете приймати від 50 замовлень в день.
Враховуючі приняті замовлення та доппродажі - заробіток від 600 грн в день

Середня з/п по відділу 13000-15000 грн
За 3-4 місяці оператори виходять на зп у 20000-25000 грн
Топ-менеджери заробляють 30000-36000 грн

Виплата з/п 3 рази на місяць на картку.

Стажування, як такого немає, є період навчання. Він триває 1-2 дні в залежності від того, як засвоюється інформація. Навчання проходить онлайн, невеликими групами по 3-4 людини. Дата навчання обговорюється з керівником після проходження співбесіди.

Після співбесіди ви проходите стандартний етап верифікації (з метою зменшення випадків шахрайництва). Нам для цього потрібно фото вашого паспорта (можна прикрити його номер) та ваше фото разом з паспортом. Це робиться через те, що в компанії був випадок шахрайства, коли людина збирала передоплати з клієнтів на власну картку.

Для роботи потрібен ПК чи ноутбук, інтернет та гарнітура. На комп’ютер треба встановити програму для ір-телефонії та зареєструватися в CRM системі.

Якщо вакансія зацікавила, то можу запропонувати поспілкуватись онлайн з керівником.
Ніка Найз• 14 января в 15:54
развадняк!
Ніка Найз• 14 января в 15:54
Сетевой маркетинг!
автор Така бойова Я • 14 января в 15:54
Ответ дляНіка Найз
развадняк!
Чому?
Ніка Найз• 14 января в 15:54
Ответ дляТака бойова Я
Чому?
🔸 уточнення даних клієнта для доставки;
🔸допродаж супутніх товарів;
Ніка Найз• 14 января в 15:54
Обычная фирма кидалка!
автор Така бойова Я • 14 января в 15:55
Ответ дляНіка Найз
Сетевой маркетинг!
Прийом замовленнь,гарячі
автор Така бойова Я • 14 января в 15:56
Ответ дляНіка Найз
Обычная фирма кидалка!
Думаєте?
Разгуляшка• 14 января в 15:56
Автор, почему вы решили искать здесь экспертное мнение? Вы думаете найдите сотрудника этой компании?
Ніка Найз• 14 января в 15:56
Ответ дляТака бойова Я
Думаєте?
похоже на то
автор Така бойова Я • 14 января в 15:57
Ответ дляРазгуляшка
Звичайний пошук інформації
автор Така бойова Я • 14 января в 15:59
Як ту нормальну інтернет роботу блін знайти,звичайний колл центр магазину(
Железобетон• 14 января в 15:59
Що вони продають? Гарантують точно 50 дзвінків на день? Це тільки вхідні?
автор Така бойова Я • 14 января в 16:00
Попадається тіки щось незрозуміле (
Железобетон• 14 января в 16:00
Ответ дляТака бойова Я
Ідіть в кол центр страхової
автор Така бойова Я • 14 января в 16:01
Ответ дляЖелезобетон
Ну поки дали таку інформацію як вище
Едимнаморе• 14 января в 16:04
В 50 дзвінків на день не дуже віриться.
Железобетон• 14 января в 16:06
Ота інформація в вакансії про верифікацію з паспортом дивна. Не бачу логіки в тих фото🤷‍♀️
І ще.Тобто, офіційного оформлення в них немає? Вони ж мають заключити з вами договір, завести особову справу і. т.д. Як отримати зп?
Відморожена• 14 января в 16:06
Ну попробуйте, если есть время. Максимум, поработаете 1,5 недели бесплатно
Відморожена• 14 января в 16:08
Ответ дляЖелезобетон
На карту кинут просто
Відморожена• 14 января в 16:09
Дочитала до фото с паспортом - нет, не согласилась бы на такое
Железобетон• 14 января в 16:09
Ответ дляВідморожена
На карту кинут просто
Або ні, бо по суті договору нема. Є тільки обов´язки, зобов´язань нуль
Не танцую- но пою• 14 января в 16:09
Прям 2000 отправок в день и 100000 заказов в месяц . Аж интересно что за магазин такой популярный
Железобетон• 14 января в 16:10
Ответ дляВідморожена
На такі фото можна ж займ взяти? Типу дивитися осьо я і паспорт мій, круто да?
автор Така бойова Я • 14 января в 16:10
Ответ дляВідморожена
Там прикривати номер вона написала можна
Відморожена• 14 января в 16:10
Ответ дляЖелезобетон
Можно было бы попробовать, если у автора полно свободного времени. Но вот эти условия - фото паспорта, фото с паспортом непонятным конторам - лучше не рисковать
автор Така бойова Я • 14 января в 16:11
Ответ дляНе танцую- но пою
Тему)
Відморожена• 14 января в 16:11
Ответ дляТака бойова Я
И чем оно им поможет?
автор Така бойова Я • 14 января в 16:11
Ответ дляЖелезобетон
Ідіть в кол центр страхової
Тут я не зможу ,шукаю звичайний магазин(
сама себе прекрасная• 14 января в 16:18
Ответ дляВідморожена
На карту кинут просто
Или просто кинут....
Инста_Богиня• 14 января в 16:20
Я смотрю автор темы любитель острых ощущений.
Тогда попробуйте ещё вот по этому объявлению обратиться.
Мечта всей жизни, работа в tik-tok!