Околовита• 14 января в 16:27

С каким доходом на семью вы позволяете себе платную уборку?

Как часто, сколько метров, сколько стоит и что входит? Это моя мечта. Вы довольны?
Запароленое одеяло• 14 января в 16:28
Мій дохід від 55 тис
Раз в тиждень дозволяю, 1000 грн
Звичайне підтримуюче прибирання-70 метрів
Медсестричка• 14 января в 16:29
Не особо довольна качеством уборки, но все же лучше когда убирает кто-то, чем я)
У нас это стоит 55€ за 3 часа
Да, я блондинка!• 14 января в 16:29
Я позволяла себе и с доходом в 10 тысяч. И с доходом в 90. И сейчас с доходом в 30. Раз в неделю 800 грн 100 квадратов.
автор Околовита • 14 января в 16:29
Ответ дляЗапароленое одеяло
Мій дохід від 55 тис
Раз в тиждень дозволяю, 1000 грн
Звичайно это что?
Я натуралка• 14 января в 16:29
Раз на тиждень. Але то моя далека родичка. 110 квадратів. 1000 грн. Але в нас мінімалізм і я підтримую чистоту протягом тижня.
Може ще третю?• 14 января в 16:30
Ну у всіх же різні пріоритети. Хтось не їздить на відпочинок, але має хорошу косметику, або не користується косметикою і ходить в кафе або наймає помічницю, але не ходить ні в кафе і не користується доглядовими засобами або дуже рідко оновлює гардероб.
Анти-анонім• 14 января в 16:30
З доходом до 200 000 грн. не дозволяю. Але це тому що я в ЄС на оренді, без будь-яких виплат і треба брати іпотеку скоро на квартиру
Запароленое одеяло• 14 января в 16:31
Ответ дляОколовита
Звичайно это что?
Є генеральне прибирання з вікнами і всіма полками, є звичайне
Не знаю, що саме вам саме треба
Це всі поверхні, пил, санвузол і протерти техніку
Психологічка• 14 января в 16:31
220 с мужем. сами убираем + детский труд
Love_Love_Love_• 14 января в 16:32
200$ раз в два тижні чи два рази в місяць, взодить все крім витяжки, вікон і холодильника. 90 метрів
автор Околовита • 14 января в 16:32
Ответ дляЗапароленое одеяло
Не знаю, що саме вам саме треба
Так это не уборка..а плитка в ванной, фартук..
Медсестричка• 14 января в 16:33
Ответ дляМоже ще третю?
Это вы так себя успокаиваете?🤣
4есотка• 14 января в 16:33
У нас доход приличный, убираю я)
Но я не работаю, дома целыми днями, муж с ребенком тоже дома, чужих людей не любим, дом арендуем. Это нам нужно оставить чужого человека в чужом доме и сами куда-то уехать
Вот будем в свой дом переезжать, наймем клининг и в новом доме и арендуемый убрать
Запароленое одеяло• 14 января в 16:34
Ответ дляОколовита
Не зрозуміла, в мене і ламінат, і плитка -підлога. Всі поверхні, це не прибирання ? А що тоді ?
Физрукая• 14 января в 16:35
В мене трохи більше 100 т на міс, не позволяю. Я в Україні.
Ганцю в кєдах• 14 января в 16:35
При будь-якому доході терпіти не можу чужих людей в своїй квартирі. В мене мінімалізм, і срачу не буває.
Ananasprotivogaz• 14 января в 16:37
Ни с каким. Не нужны мне чужие в доме
автор Околовита • 14 января в 16:41
Ответ дляЗапароленое одеяло
В ванной тоже ламинат?
Запароленое одеяло• 14 января в 16:42
Ответ дляОколовита
В ванной тоже ламинат?
Ви уважно читаєте, ВСІ поверхні. Незалежно від того, яка підлога і які матеріал меблів. Щось туго у вас
Язвочка• 14 января в 16:43
Дохід 40+, звісно не дозволяю собі. Швидше при 150+ подумала б над цим питанням.
Котики-муркотики• 14 января в 16:44
Мы сами убираем :)
Доход около 7 к евро...
НаливайКа• 14 января в 16:44
С доходом 170 не можем себе позволить.
Лика-прилипка• 14 января в 16:47
Мій доход 46 тис. З них виділяю 4 тис на місяць на прибирання. 1 раз на тиждень, 72 квадрати, 2 санвузли, так , задоволена.
Б´ю байдики• 14 января в 16:48
Дехто, хто виїхав за кордон і працює прибиральницею, пише про платне прибирання дома, ну, ви ж трошки думайте, вас же добре на форумі знають
автор Околовита • 14 января в 16:48
Ответ дляЗапароленое одеяло
Поверхности это не стены..
автор Околовита • 14 января в 16:48
Ответ дляНаливайКа
С доходом 170 не можем себе позволить.
На что уходят деньги?
автор Околовита • 14 января в 16:49
Ответ дляБ´ю байдики
Кого мене?
Б´ю байдики• 14 января в 16:49
Ответ дляОколовита
Кого мене?
Не вас
Запароленое одеяло• 14 января в 16:52
Ответ дляОколовита
Поверхности это не стены..
Стіна теж має поверхню. Вона ж не з повітря. Поверхня-це зовнішній шар стіни. Зрозуміло, що шпалери мені мити кожен тиждень не потрібно. Їх ніхто не засирає 😂
мульти1• 14 января в 16:56
7000 дол