ніколи такого не було• 14 января в 18:42

Не встала на облік 21 тиждень

Дівчата , склалась така ситуація, що не можу , ну ніяк встати на облік . Будь ласка без повчань . Здала НІПТ , зробила всі узі,скрінінги все як потрібно для дитини . Але саме на облік не встала . На скільки це важливо ? Що там такого роблять крім здачі сечі?
МЧСница• 14 января в 19:21
Ответ дляніколи такого не було
Вы не читаете . Я делала все узи и скрининги . Более того я даже нипт здала . Я просто не встаю на учет
Ну раз вам декрет не нужен и выплаты, то дело ваше, конечно.
Меня очень удивила формулировка ’стоять в очереди пол дня чтобы сдать мочу’.
МЧСница• 14 января в 19:22
Ответ дляніколи такого не було
Ні , я зараз не працюю . Я після важкої операції дівчата …
А рожать вам вообще можно?
автор ніколи такого не було • 14 января в 19:22
Ответ дляМЧСница
А рожать вам вообще можно?
Тільки кесарів , за домовленістю буду робити
Мая твая не панимать• 14 января в 19:23
Ответ длябибизяна
Беременных не смотрят в кресле. Взвесится, померять животик, проверить соответствие сроку, рассказать жалобы, что где болит, как самочувствие, сдать анализы, если что витамины выпишут.
А мазки з рота беруть?
МЧСница• 14 января в 19:23
Ответ дляніколи такого не було
Ну удачи вам, автор. Скрининги всё же не пропускайте.
автор ніколи такого не було • 14 января в 19:24
Ответ дляМЧСница
Ні в якому разі , всі роблю і навіть частіше ))
Мая твая не панимать• 14 января в 19:24
Ответ дляніколи такого не було
Так це для мене важливі речі , тому їзжу в приватні і роблю по часу . В держ поліклініці не хочу пів дня стояти в черзі щоб здати банку сечі . В приватну поліклініку не встаю на облік , бо зміст мене важити за всі гроші світу ?!! Я сама зважусь і поміняю живіт лентою
В якому столітті ви там були останній раз?
Які черги на сечу?
автор ніколи такого не було • 14 января в 19:27
Ответ дляМая твая не панимать
Які черги на сечу?
В нашому місті в держ поліклініці такий треш , кров здають всі в спільній черзі і вагітні і хворі і в основному бабусі , чергу займають в 8 ранку , всі сваряться , чекають . Це так було раніше , впевнена нічого не змінилось .
Ля-ля-ля• 14 января в 19:28
Не переживайте, я стала в 28-29 недель, ради больничного, все хорошо)
Мая твая не панимать• 14 января в 19:28
Ответ дляніколи такого не було
Так йдіть в жк при пологовому.
Для чого в поліклініку йти?
МЧСница• 14 января в 19:32
Ответ дляніколи такого не було
Кстати, если кесарево по показаниям, то оно бесплатно. В гос роддоме.
Ля-ля-ля• 14 января в 19:33
Ответ длябибизяна
Смотрят
автор ніколи такого не було • 14 января в 19:36
Ответ дляМая твая не панимать
Так йдіть в жк при пологовому.
Для чого в поліклініку йти?
Не всі живуть в великих містах ! В нас в місті нема пологового будинка 🤪 найближчий пологовий в Києві , їхати 40 хвилин . Я після операції , я лежу в ліжку , мені не можно стояти , ходити , їздити на авто сидячі . Тільки крайні випадки можу в суботу коли приїздить чоловік , такі як узі, скрінінги я здаю . Не здаю дорогоцінну сечу , не міряю живіт і зважусь вдома . Все інше робиться раз в 1,5 місяці і я все роблю по суботах . Невже якщо був би під домом пологовий я не встала ? Уявляєте люди деякі живуть в дрімучому лісі за містом . Уявляєте я живу одна , бо мій чоловік працює в іншому місті . Уявляєте мені їсти возить доставка з кафе і супермаркетів . Буває по різному . Ну чесно , могла б я встати без проблем вже б давно встала , мабуть є дійсно проблеми і нема можливості .
Срочнокпсихологу• 14 января в 19:36
Ответ дляніколи такого не було
Та ні звісно ! Мені зробили операцію , я не можу лишній раз встати з ліжка . Важливі речі роблю в приватних клініках . Чи настільки важливий той облік , щоб проводити під кабінетом пів дня щоб здати баночку сечі ? Приватних крінік в нашому місті нема , тільки державні і там купа людей , черги
Якщо питання стоїть так (точніше, так склалися обставини) - то ні, не обов´язково. Взагалі то сечу і чоловік може донести, та й різниці немає ніякої, чи ви в приватній все здаєте, чи в державній. Що за операція, ще довго лежати? Бо може, саме через це ваше здоров´я потребує більш ретельно спостереження, а не просто хаотично зданих аналізів.
А так, станете на облік в 30 тижнів, перед отриманням ’декретного’ лікарняного.
автор ніколи такого не було • 14 января в 19:37
Ответ дляМЧСница
Так я знаю, але не хочу . Заїду лікаря по домовленості скоріше за все , бо безкоштовно то ж мабуть з дежуиною бригадою ..
БЦАшка• 14 января в 19:38
Ответ дляніколи такого не було
Ясно, грошей немає
Мая твая не панимать• 14 января в 19:39
Ответ дляніколи такого не було
То оформляйте нормально тему.
Я нафантазувати не могла, що людина після важкої операції піде на вагітність. Я ж не екстрасенс. І написала я це не для того, щоб зробити вам гірше. Поради по темі.
автор ніколи такого не було • 14 января в 19:39
Ответ дляСрочнокпсихологу
Мені видалили грижу в спині на ранніх термінах вагітності , дуже важка реабілітація , не очікувала що настільки . На все що мене вистачає , це туалет і кухня .
Ответ дляБЦАшка
Ясно, грошей немає
Так немає грошей .
автор ніколи такого не було • 14 января в 19:40
Ответ дляМая твая не панимать
То оформляйте нормально тему.
Ні трішки не так , мені робили операцію коли я вже була вагітна .
Мая твая не панимать• 14 января в 19:42
Ответ дляніколи такого не було
Ок. Але і грижа не з´являється за один день.
Це ваш вибір.
Але вже просто цікаво, хто буде дитину доглядати?
Срочнокпсихологу• 14 января в 19:42
Ответ длябибизяна
Дивляться. Дуже важливий стан шийки матки, з якої і береться мазок. Тому що навіть атипічні клітини можуть бути, інфекції всіляких.... У гарних лікарів це відбувається невідчутно і непомітно. Рукосраких звісно ж, краще оминати 10 дорогою.
Яким чином визначають, що треба ставити пессарій, чи навіть ’зашивати’ шийку?
автор ніколи такого не було • 14 января в 19:42
Іноді в литі складаються обставини не так як ми собі це плануємо і фантазуємо . Я уявляла найкращу легку вагітність з йогою і басейном , з активністю і навіть квитки на море купила . В результаті пів вагітності в ліжку . По різному буває , ніхто не застрахований
автор ніколи такого не було • 14 января в 19:43
Ответ дляМая твая не панимать
Це ваш вибір.
Ви уявляєте в мене зʼявилась . Не було , я перед вагітністю робила обстеження мрт , все було добре
Мая твая не панимать• 14 января в 19:43
Ответ дляніколи такого не було
Звідки мали взятися гроші на те все, якщо їх нема на лікаря?
Ответ дляМая твая не панимать
Це ваш вибір.
Надіюсь я , часу достатньо на реабілітацію
автор ніколи такого не було • 14 января в 19:44
Ответ дляСрочнокпсихологу
Вам брали мазок коли ви встали на облік ? Песаріі і загроза я так розумію це коли маже, болі , або матка в тонусі , це ж помітно самій вагітній одразу
автор ніколи такого не було • 14 января в 19:45
Ответ дляМая твая не панимать
Ну як звідки , звідти і у всіх 🤣
МЧСница• 14 января в 19:47
Ответ дляніколи такого не було
Вас за неделю или несколько дней должны положить в стационар. Взять все анализы. В вашем случае, скорее всего эпидуралку нельзя только общий наркоз. Беседа с анестезиологом, хирургом... УЗИ опять же. Будет предлежание или нет... Да масса нюансов! Плановое - бесплатно. Договорное от 1500 у.е....
Плохо, конечно, что вы не можете ходить. Может оклемаетесь за месяц и таки станете в Киеве в роддом на учёт? Успеете про кесарево поспрашивать...
Желаю вам здоровья!
БЦАшка• 14 января в 19:48
Ответ дляніколи такого не було
То як ви прееклампсію помітите, як сечу не здаєте? Чи гестаційний діабет, як не здаєте ні сечу, ні кров на цукор, ні глюкозотолерантний тест?