Кумедний ґудзик• 14 января 2025
В 12 років до істерії не дає телефон.
Варто турбуватись? Телефон забрати? Наче постійно на очах, в школі все більш менш, ходить на тренування, розповідає якісь свої за день нюанси. Але до істерики і тремтіння рук , кричить , коли бачить телефон в моїх руках. Що думаєте?
Печальки.нет• 14 января 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
У 12 років?А потім знайти у телефоні переписку з якимось педофілом?
В 12 років дитина не маленька, і має розуміти сама що до чого, якщо ви їй пояснювали про небезпеку в інтернеті. У нас навіть в школі були лекціі психолога на цю тему.
Швендяю містами• 15 января 2025
Думаю, что у нее появилось личное пространство, и она не желает, чтобы в него кто-то влез без спросу. Не потому что там что-то плохое, а потому что личное.
ХаДиДиШь• 16 января 2025
Ответ дляМалявка ще та
У нашего стоит родительский контроль
У моей 7-летки- тоже
Но она его с легкостью вырубает , когда ей надо
Как? Не знаю, бабушка
Но мама это обнаружила
Как? Не знаю, бабушка
Но мама это обнаружила