Десь так, але...• 15 января в 07:43
Чому щоденні прокладки стали такі дорогі?
Пачка діскріт 60 шт ~ 100 грн.
Педиатор_я• 15 января в 07:44
Ну во первых, есть дешевле, других марок А во вторых, если сравнить с пачкой вонючих сигарет, то прокладки вообще копейки стоят. Или у вас пачки прокладок на день не хватает?
Добрая свекровь• 15 января в 07:45
Ответ дляДесь так, але...
Грн 60-70
Как было 2,5 бакса так и осталось
Десь так, але...
• 15 января в 07:47
Ответ дляДобрая свекровь
Как было 2,5 бакса так и осталось
Ми в Україні, у нас валюта - гривня а не долари
Десь так, але...
• 15 января в 07:47
Ответ дляSo_so
Чтобы спасти Ваше здоровье
Мені з ними більш зручно та гігієнічно.
Десь так, але...
• 15 января в 07:48
Ответ дляПедиатор_я
А які марки по якості будуть не гірше? Не зминатися, не відклеюватися. Ось купила Bella, то вони розшаровуються
Добрая свекровь• 15 января в 07:48
Ответ дляДесь так, але...
Я тоже в Украине. Можно давно понять что затраты привязаны к курсу.
Э
Десь так, але...
• 15 января в 07:48
Ответ дляЗараз на дієті
Все стало значительно дороже. Доброе утро.
Добрий ранок
Зараз на дієті• 15 января в 07:49
Ответ дляДесь так, але...
А прокладки это импорт, не забывайте об этом.
Скажений гудзик• 15 января в 07:53
Вже давно стала брати Lidie від Kotex Там клейові полоски горизонтальні і ціна норм.
Кишмишная Мая• 15 января в 08:03
Ответ дляДесь так, але...
По качеству на дискрит похожие только зеленые натурелла, но они не дешевле, все остальные,
сколько не пробовала галимые, то слишком толстые то отклеиваются…
Фуліганка• 15 января в 08:12
зросли податки, зросли енергоносії для юр осіб, зріс курс валют, відповідно всі ці зростання закладаються в товари, які юр особа реалізує або послуг, які надає, в мінус ніхто це не продаватиме. Це стосується не тільки прокладок
АБВГДейка• 15 января в 08:15
1. Дискрит завжди дорогі і найнездаліші. Від найбільше проблем особливо від ДЕО
2. Як гінеколог можу сказати,що доки жвнки будуть користуаатися прокладками такими щодня, бо беоежуть дорогу бвлизну, створюють собі уявний фейк чистоти, доти будуть незрозумілі запалення,підвищені лейкоцити і т.д.бо стаорюється ефект парника. Нісого там не дихає,якби вас не обманювали виробники. Щоденні прокладки розраховані на перший і останній день місячних, дні овуляціїї, лікування( коли користуються свічками). Все. Якщоуапс такі виділення,щодня , що необхідні прокладки,то варто сходити до гінеколога.
Р.с. купа дівчат, яким заборонила користуватися щоденними прокладками, позбулися проблем. Здає аналізи-мазок- 30-40-50 лейкоцитів. Інфекцій нема.перестає користуватися щоденками і через 2-3 міс. 3-5 лейкоцитів в ма3ку. Задумайтеся. І таких десятки.
Бяки-козяки• 15 января в 08:20
Не користуюся взагалі прокладками. Як можна цілий день ходити в памперсі?
Шпондєр• 15 января в 08:47
Ответ дляАБВГДейка
А в трусах что дышит? Или вы всем советуете перейти на хлопчатобумажные трусы мелитопольской фабрики? синтетические трусы не влияют на лейкоциты?
Мой завтрак• 15 января в 09:07
Ответ дляШпондєр
Мелітополь в окупації.
Хочу барабульки• 15 января в 09:09
Ответ дляДесь так, але...
Lingerie чи як там їх у Єві купіть. Вони різні є.
На них і акції бувають.
Хочу барабульки• 15 января в 09:12
Ответ дляШпондєр
Є повно гарних трусів з бавовняною ластовицею.
Чарівне зіллячко• 15 января в 09:35
Ответ дляАБВГДейка
Глупости.
Чем отличается бавовняна ластовиця от бавовняної прокладки?
В трусах тоже эффект парника?
Только прокладки ты можешь хоть каждый час менять, а трусы так менять не получится.
А сколько сотен тысяч, а то и миллионов женщин пользуются прокладками, и не имеют проблем? Есть статистика?
В девяностых появились первые ежедневные прокладки. Я лично лет 35 пользуюсь ежедневными прокладками, уже вошла в период менопаузы, и за всю жизнь у меня даже молочницы не было. Так может всё-таки не в прокладках дело?
В трусах тоже эффект парника?
Шпондєр• 15 января в 09:56
Ответ дляХочу барабульки
И? Хлопковая ластовица не висит в воздухе, а пришивается к синтетическим трусам. Тот же эффект, что и с хб прокладкой.