Патріотка з дивану• 15 января 2025
Посоветуйте книжки мальчику 6-7 лет. 1 класс.
Что читают ваши дети в таком возрасте? Читает обычно. Не супер быстро.
Нужны какие то рассказы не большие.
Юлю Олефир прочитал. Очень хотела бы что то похожее. Тк очень понравилось. Хоть и 5+ они, но сам прочитал. Какие книжки у вас в фаворит в этом возрасте? Спасибо!
Нужны какие то рассказы не большие.
осень харашо• 15 января 2025
Моєму дуже зайшла Кротик і всі-всі-всі.
От прям з задоволенням її читав, шукаю зараз щось схоже, но там шрифт мілкий то занадто довгі розповіді.
осень харашо• 15 января 2025
Зараз купила кілька книжок із серії світ навколо нас про літаки, дрони, військову техніку, бо любе і розглядати і факти всякі цікавлять його.
Радостина• 15 января 2025
у меня не читающий ребенок вообще( но с интересом мог почитать про школьников, про детей его возраста, не фантастику, а простые истории из жизни
НашлаПерепискуМужа• 15 января 2025
Різдвозавра читав, про дітей піратів, чарівник смарагдового міста, якісь історії з книжки про Муммі Тролів.
Ліндгрен - Ми всі з Гамірного, Пригоди Еміля, Пеппі, Карлсон.
ПриснитсяЖЕ• 15 января 2025
В такому віці фаворитами були Лісова школа Нестайка і різні збірники казок народів світу. А ще є серія книжок Найкращі історії, там багато картинок і легкий, адаптований для дітей, текст.
А ось і я• 15 января 2025
Лісова школа, ’Кицик і Мицик’
Доньці подабалась серія ’Киці-Мандрівниці’ та про Петсона та Фіндуса.
Патріотка з дивану
• 15 января 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Так лісову школу подивилась. Сподобалась. Дякую
Патріотка з дивану
• 15 января 2025
Ответ дляосень харашо
Моєму дуже зайшла Кротик і всі-всі-всі.
У кротика довгі? Подивилась, мабуть вже запізно бо він більше читає вже. У кротика мало тексту. Подивіться друзяки динозаврики.