Вільний митець• 15 января 2025
Перелом зовнішньої лодижки
Дівчата, добрий день. В кого в житті був перелом лодижки, поговоріть зі мною, будь ласка. Чи вдалося повернути функції ноги в повному обсязі? Скільки на це пішло часу? Як зараз Ваша ніжка почуває себе при ходьбі? Зламала при падінні променеву кістку руки і зовнішню лодижку ноги. Рука зі зміщенням, вправили і 6 тижнів була в гіпсі, зараз розробляю, але успіхи поки що так собі, відновила рухи відсотків на 30. Нога була без зміщення, але я, дурко, через 4 тижні після травми почала на неї приступати, і на контрольному знімку на 6-му тижні лікар побачив зміщення. Тому нога досі в гіпсі. А я в повній депресії. Начиталась, що якщо ця зовнішня кісточка зростеться зі зміщенням, то тоді на все життя проблеми з суглобом.
Маю рацію• 15 января 2025
Що таке лодижка?Є малогомілкава кістка, великогомілкова, кістки ступні, стегнова кістка.
Маю рацію• 15 января 2025
У сина був перелом малогомілкової кістки. Через 4 тижні зняли гіпс, але тренуватись та займатись футболом не можна до 2 місяців після перелому, щоб звʼязки відновились.
Ходить зі спеціальним бандажем на нозі.
Починає лише вправи з резинкою робити, щоб мʼязи знову працювали належним чином.
Ходить зі спеціальним бандажем на нозі.
Вільний митець
• 15 января 2025
Ответ дляМаю рацію
Малогомілкова кістка.
Маю рацію• 15 января 2025
Ответ дляВільний митець
Малогомілкова кістка.
Все зростається. Треба час.
У сина внизу був перелом, біля гомілковостопного суглоба і звʼязки потягнув.
Ви вітамін D пʼєте, продукти з кальцієм, мʼясо їсте?
Вільний митець
• 15 января 2025
Ответ дляМаю рацію
Все зростається. Треба час.
Дякую за відповідь! Так, зараз приймаю вітамін D, магній, кальцій і К-2, і глюкозамін з хондроітіном. З харчуванням гірше, незбалансоване зараз, чоловік не вміє готувати, а я не завжди знаходжу в собі сили робити це на одній нозі і однією рукою. Готую прості страви. Але щодня вживаю 1 ч.л. кунжуту та 100 - 150 гр. твердого сиру.
Вільний митець
• 15 января 2025
Ответ дляМаю рацію
Ходить зі спеціальним бандажем на нозі.
Дякую за відповідь! Сину здоров´я та повного відновлення! Сину після зняття гіпсу дозволили ходити без милиць, одразу можна було давати навантаження на ногу? Я так розумію, цей бандаж підтримає суглоб?
Маю рацію• 15 января 2025
Ответ дляВільний митець
Він ходив з паличкою тиждень. Потім по-трохи почав виходити гуляти. Спочатку нога боліла, бо мʼязи за місяць не працювали і була як крепатура. Я з переляку до деяких ортопедів на консультацію його возила. Але всі сказали, що треба розхожуватись і це нормально, що нога поки болить. Тижні 2 було боляче ще.
Сьогодні вже пішов на тренування, пройшов місяць після зняття.
Весь час ходив з бандажем.
Вони є різні, треба з лікарем консультуватися.
Тобто, не лякайтесь, якщо зразу після зняття гіпсу не побіжите.
Все загоїться, все буде добре.
Одужуйте!)
Весь час ходив з бандажем.
Все загоїться, все буде добре.
Одужуйте!)