культУра• 16 января в 00:24

Как помочь военным и где искать помощь? Нужно оборудовать штаб мебелью.

Вопрос следующий: ново-созданная бригада должна оборудовать свой штаб рабочими местами - столы и стулья на 25 рабочих мест + один генератор. Эту задачу поставило высшее руководство одному из штабов, а обеспечение не дало, сказали выкручивайтесь как можете. Где искать возможность бесплатно получить столы/парты и стулья, новые или б/у, все равно + один генератор? За свою з/п купить в Эпицентре не могут т.к. не имеют боевой премии.

Если посоветуете к кому обратиться и кто может помочь, буду очень признательна.
Все документы и отчетность они, разумеется, предоставят.
Это Ровенская область.

Благодарю!
Ушла и Пришла• 16 января в 00:31
Звертайтесь до великих компаній у місті. Наприклад, до нас в Одесі звернулись військові, попросили деяке обладнання, ми подарували. Зараз багато допомагають, якщо власники адекватні
Ушла и Пришла• 16 января в 00:32
До речі, напишіть листа в Епіцентр. Вони реагують
ТигрЛьвович• 16 января в 00:46
А хай трусять своє керівництво. Налоги підняті.
Статус Ква• 16 января в 00:46
Ответ дляУшла и Пришла
Да там гереги мультимиллиардер в,пусть помогают
Домовенок Кузя• 16 января в 00:51
Ну так хай напишуть письмово до висшего руководства, вони не зобовязані за свої гроші то всьо купувати.
Очевидно тому висшому руководству гроші на обладнання виділили, а руководство їх освоїло, а ви дурники бігайте за свої гроші купуйте, угу.
Домовенок Кузя• 16 января в 00:54
Хай напишуть Верховному Головнокомандувачу Зеленському, що нема грошей на парти в штаб, хай їм 95 квартал скинеться чи офіс президента. Зла блін не вистачає.
Рятівник Малібу• 16 января в 00:58
Скажу так, грошей в штабі вистачає до хера. Інша справа, що деякі солдафони не хочуть піднімати свої паркетні сраки, щоб написати відповідні рапорти з калькуляцією необхідного для забезпечення.
Наприкінці грудня, всі економісти пітніли, куди розкидати невикористані гроші по кошторисам.
Рятівник Малібу• 16 января в 01:00
Ответ дляДомовенок Кузя
І хто тепер наживається на військовому зборі?
Скумбрія, млять, по 8, і вз по 5%
Домовенок Кузя• 16 января в 01:00
Ответ дляРятівник Малібу
Скумбрія, млять, по 8, і вз по 5%
Всі хто може?)
Рятівник Малібу• 16 января в 01:02
Ответ дляДомовенок Кузя
Всі хто може?)
Ось, сьогодні глянула валютні резерви державного корита.
Звезда в шоке• 16 января в 01:18
Н
Тихомандражная• 16 января в 01:25
Мені цікаво. Коли наступить той рівень наглості, коли ми будем скидатись не тільки на штори в школу і на столи в тилові штаби, а так щоб вже напряму на столи і стільці в Верховну Раду скидалися? Можна ще поповнювати телефони депутатам, щоб їм зручніше було в порнушках сидіти на засіданнях?
Паспортний стіл• 16 января в 01:57
Може на гарячі лінії міністерств дзвонити-питати куди з такими потребами звертатись? На які саме можуть знати активні волонтери. Ну має ж хтось комусь підсрачника виписувати за такі задачі, або перевірки організовувати куди ділись виділені на укомплектування гроші.
Паспортний стіл• 16 января в 02:02
Ответ дляРятівник Малібу
І куди розкидали в кінці кінців?
То ж якщо ви знаєте, як це робиться, може конкретно порадите, кого пинати на написання рапортів і куди?
Потішаюся• 16 января в 04:24
Ответ дляДомовенок Кузя
Всі хто може?)
Головне, що не барига!
Вкуси мене• 16 января в 04:34
Просіть у великих підприємців вашого міста, ми віддали старі меблі і техніку на схожий штаб. 6 робочих місць облаштували. А взагалі, це має робити держава, нехай звертаються до командування, бо це, відвертий треш.
Маргарита и Мастер• 16 января в 07:05
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну, або сам Зеленський, зрештою мінус одна з від, які вони колись забули задекларувати і прихильники кричали, що ’він успішний бізнесмен, він на те заробив’. От хай успішний допоможе хоч чимось військовим, бо вже, здається, усі обласні бізнесмени допомогли, крім оцього
Маргарита и Мастер• 16 января в 07:06
Ответ дляТихомандражная
Та давайте зразу на офшори зелені, щоб йому не паритися з виведенням
ДлинноНожка• 16 января в 07:15
Збор на мебель в штаб? Звучик как сбор на бусифицирующий бусик...
Тем более в Ровенскую обл, а не тем кто реально на войне.
По теме: к бывшим работодателям писать и местным компаниям.