Цибулька зла• 16 января в 09:41
Як краще переоформити квартиру. І чи варто взагалі?
Ситуація така. Власниками квартири є 5 чоловік в однакових долях (батьки і 3 дітей). Батьки вже старші, в не найкращому стані здоров´я. Хочуть переписати квартиру на когось одного з нас, щоб потім було лекше.
Уточнили, ціна питання 30 тис. ( це якщо двоє з дітей напишуть дарчу на третю дитину)
Питання таке, чи взагалі варто таке робити? Чи просто заповіт щоб батьки написали? Як правильно і простіше зробити?
Як буде після смерті? Квартира лишиться 3х дітей? Будуть проблеми з продажем/орендою/прожиттям тощо?
короткопамятна• 16 января в 09:45
Ответ дляМир Мир Мир!
Потім легче - це ви про що?
Кинуть остальных
Квітка папороті• 16 января в 09:45
Ответ дляSo_so
Завещание на троих поровну
Навіщо, якщо по закону так і буде?
Цибулька зла
• 16 января в 09:46
Ответ длякороткопамятна
Кинуть остальных
Якщо інші двоє згідні тоичому б і ні?
короткопамятна• 16 января в 09:47
Ответ дляЦибулька зла
Якщо інші двоє згідні тоичому б і ні?
Я так понимаю этот один из троих вы или ваш муж, 100%
Квітка папороті• 16 января в 09:47
Залежить від того, кому в результаті батьки хочуть лишити квартиру. Я так розумію, автори теми не вони :)
Я би особисто на їхньому місці лишила все тому, хто буде доглядати, а він вже, вступивши у спадок, якось хай викупить долі братів/сестер.
Цибулька зла
• 16 января в 09:49
Ответ длякороткопамятна
А вам , я бачу, лиш би поязвити
Мир Мир Мир!• 16 января в 09:50
Ответ дляЦибулька зла
А вам , я бачу, лиш би поязвити
Так що ви маєте на увазі ’потім легче’?
Квітка папороті• 16 января в 09:50
Ответ дляЦибулька зла
Якщо інші двоє згідні тоичому б і ні?
Згодні на що? Ви просто розказуєте про свою мотивацію ’щоб було легше’, а не пишете, що двоє з дітей навідріз відмовляються від спадку і своїх долей в квартирі, готові їх подарувати третій дитині.
Квітка папороті• 16 января в 09:50
Ответ дляNo problems
Определите цели. Что хотят родители?
Їх тут ніхто по ходу не питає.
короткопамятна• 16 января в 09:51
Ответ дляЦибулька зла
А вам , я бачу, лиш би поязвити
А это разве не так? Кто в здравом уме отдаст свое в призрачной надежде, что ему это когда то вернут?
Это выгодно только тому, кто хочет оттяпать все
Цибулька зла
• 16 января в 09:52
Ответ дляМир Мир Мир!
Тема для срачу та параду ікспєрдних мнєній
Я вже так і зрозуміла🤯
Мир Мир Мир!• 16 января в 09:54
Ответ дляЦибулька зла
Я вже так і зрозуміла🤯
Якщо вам дійсно потрібна відповідь, то йдіть до фахового юриста на консультацію. Краще навіть до нотаріуса, в них подібні консультації безкоштовні.
Вумна вутка• 16 января в 09:56
сейчас это зачем делать? потом двое,кто согласен,отказывается от вступление в наследство в пользу третьего.И ничего переоформлять сейчас не надо.Это ж сначала оформить те доли родителей,потом подарить.Это тоже все деньги и время
Огірок та Помідорчик• 16 января в 10:02
Просто заплвіт на трьох. Післясмерті яерез 6 міс подасте нв спадщину, разом продасте квартиру і поділите гроші.
Тут надолго• 16 января в 10:04
Ответ дляЦибулька зла
А вам , я бачу, лиш би поязвити
мабуть у людей нема нормальний стосунків в сім´ї, їм цього не зрозуміти
ЗавЛабСнаб• 16 января в 10:05
ну зазвичай 2є батьків одночасно не помирають. тож якщо хочете прям зараз оформити - то це через дарування всіх 4 частин на одного власника.
Або після семерті 1 з батьків, всі відмовляься від спадку на вашу користь.
Семенівни сусідка• 16 января в 10:09
Ответ длякороткопамятна
Какой хитрожопый третий этот
Ну, шоб було лекше з прожиттям же!
Всех анонимов аноним• 16 января в 10:10
Ответ дляМир Мир Мир!
Как раз очень часто в таких темах всплывают истинные мотивы и положение вещей
Мир Мир Мир!• 16 января в 10:11
Ответ дляВсех анонимов аноним
Для кого?
Омлетик• 16 января в 10:11
Чим більше спадкоємців, тим більше платити потім за оформлення спадщини (це щодо заповіту). Самий простий спосіб це дарування на когось одного з дітей своїх 2/5, якщо відносини між дітьми нормальні
короткопамятна• 16 января в 10:12
Ответ дляТут надолго
Самые идеальные отношения и семьи грызлись до злейших врагов за галимую одношку. О чем вы?
Пухнасті штани• 16 января в 10:20
Ответ дляОмлетик
А якщо прописаний в тій хаті? То це 0% податків за отримання спадщини, чи не так
АдеКВАтная• 16 января в 10:22
Ответ дляЦибулька зла
Якщо інші двоє згідні тоичому б і ні?
К чему тогда вопрос - останется ли троим потом? Нет, не останется
АдеКВАтная• 16 января в 10:23
Ответ дляМир Мир Мир!
Какое мнение мнение может экспертным в вопросах морали? Ваше? В чем вообще вопрос автора? Вы поняли? - расскажите нам