ПоЗиТиВнАя• 16 января 2025
Як ви заохочуєте підлітка до читання?
Все буде• 16 января 2025
Читати люблять діти у читаючих батьків. Як я можу заохотити доньку, якщо вона і мене особливо з книгою в руках не бачить...
Полтавська галушка• 16 января 2025
к сожалению, никак( никогда не любил читать, как не пыталась приучить. я в школе-универе тоже не любила( теперь читаю чаще, под настроение
Перша на селі• 16 января 2025
Ответ дляВсе буде
яке примітивне бачення реальності
Перша на селі• 16 января 2025
Ответ дляВсе буде
якщо у читаючих батьків дитина книгу в руки ’з-під палки’ бере -- то пороблено?
Пес Патрон• 16 января 2025
В моєї дитини прокинулась любов до читання років у 9-10. Просто вгадали з книгою, яка його зацікавила, потім була серія книжок, і в результаті, вийшов книжковий маньяк. Але і ми з чоловіком полюбляємо читати
Перша на селі• 16 января 2025
Я читаю запоєм - з книгою в руках весь час.
Дитині змалечку купувала багато книг діаметрально різних жанрів і формату подачі. До початку повномасштабної читав багато, а тепер читає коли просто телефон з рук вириває
Заставить никак невозможно. Лет до 13 не читала вообще, потом ее ’пробило’...взахлеб читала. Потом опять спад, чейчас периодически читает. По книжным часто ходит, сама выбирает: что-то ей заходит, что-то нет. Дома у нее 2 полки ее книгами забито+электронная. Но ей больше нравится бумажные читать.
Завжди недо...• 16 января 2025
Ответ дляВсе буде
Ніфіга.
У мене дідусь з бабусею читали, батьки читали и читають багато. Я читаю, а мій молодший брат окрім підручників в школі книг в руки більш ніякі не брав )
Не працює Ваша теорія про «своїм прикладом» :)
Оксана -1f11• 16 января 2025
Ответ дляВсе буде
Це не так, ми з чоловіком читаємо, донька читала, але десь років до 11-12, далі вже нецікаво
Рожева юбка• 16 января 2025
Ніяк. Я читаю по пару книг в місяць. Старша слухає скорочені аудіо і цього досить для школи. Молодша дочка читає тільки те що потрібно в школу.
Завжди недо...• 16 января 2025
Скільки років підлітку?
Я свого «на понт» брала ) якось про фільми розмовляли, я сказала що в багатьох фільмах що відзняті по книжках є «втрачені сцени». Син не вірив. Віддала йому першу книгу Поттера, сказала от почни читати, якщо я помиляюсь - з мене коробка лего. Вже через годину біг до мене з криками «ма, а в фільмі цього не було!!»
Потихеньку почав читати. Я йому пропоную книжки яки сама вже читала, в більшості - йому заходить. Але всеодно смаки ж у всіх різні. Треба шукати жанр який зацікавить.
А буває як з моїм братом - він взагалі читати не любить. Максимум щось по навчанню чи по роботі може почитати.
Чумацький Шлях• 16 января 2025
Никак. Сама берет, сама читает школьную программу полностью, а не по хрестоматии, ей не то что интересно всё это, но предпочитает знать содержание полностью, а не кусками. Летом сообщила, что надо ей расчитаться как следует, попросила прикинуть ей список, что стоило бы почитать, берет книги в библиотке, если чего дома нет, или качает на флибусте.
Творог для розжига• 16 января 2025
Читаю з ним перед сном ( хлопчик, 13 років), кажу що стомились очі і прошу його продовжити сторінку почитати. Любить веселі історії, остання прочитана нами вдвох книга Віталій Кириченко Багато веселих історій. Спілкуємось, порівнює себе з цим хлопчиком який розповідає свої пригоди з дитинства. Без мене не читає, Майнкрафт у 10 років, але чи просто читав чи листав незнаю. Аудіокниги Гаррі Поттера прослухав всі, теж перед сном
Барабасиха• 16 января 2025
Ответ дляПерша на селі
а вот оно настоящее примитивное видение реальности
ИграйМойГормон• 16 января 2025
Дітей до книг треба привчати змалку, так мене тато привчав, і я багато читаю книг. Я обом дітям вже в 2 роки купувала купу книжок і читала їм щодня. Як результат старша має велику бібліотеку , читає щодня . Меншій 14 років , теж читає щодня , вважає найкращим подарунком книги. Перевага ще й у тому що легко дається шкільна література.
Барабасиха• 16 января 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Ніфіга.
Это не теория, а практика. Читающие родители - не гарантия читающих детей. Но не читающие родители - почти гарантированно не читающие дети.
Чудо в декрете• 16 января 2025
Ответ дляВсе буде
Ой не факт. Я багато читаю, коли не можу читати фізичну книгу, слухаю аудіо. А от діти- не читають. Розумні, добре навчаються, а прочитати щось крім того, що в школі задають- ніяк не вдається заохотити. Донька манги читає добровільно, і це максимум( Можливо, зараз інші часи і події в книжці їм надто повільні, або доступність інтернету перетягнула на себе увагу.
Не впевнена, що якби я сама мала в дитинстві доступ до інтернету, то читала б книжки, а не зависала в ньому
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 января 2025
Ответ дляВсе буде
Я читаюча... Я перечитала багато класики. Мій син легко навчився читати і взагалі має високий інтелект. Але це схильність до ІТ, компьютерних технологій, кібербезпеки. А читати він не любить.
І взагалі сучасні діти ростуть в іншому світі. Ми читали заради розваги - там був інший цікавий світ. Але зараз в доступі багато простіших розваг і мозок так влаштований, що обирає простіший шлях. Тому сучасні діти мають інші причини не читати