Mrs.Sexuality• 16 января в 15:47
U4U як складається ваше життя в США?
Хто приїхав по програмі U4U, поділіться будь ласка своїм досвідом. Як складається ваше життя, як з роботою? Чи подобається і як думаєте далі залишиться тут? Чи можливо хтось навпаки хоче повернутися в Україну?
Питаю, тому що перевезли родичів по цій програмі, дивлюся, вони вже 1´5 роки сидять на бенефітах, мову ледве ледве вчать, майже не розмовляють. Не шукають знайомств, спілкування, пасивні. От хочу дізнатися інші.
Mrs.Sexuality
• 16 января в 15:50
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
в америку нужно ехать, если ее любишь, я так думаю)
Ну ми ж говоримо про гуманітарний пароль. Може хтось би залюбки і в Україні залишився, але переїхали через війну. Ну і по друге, поки ти не побуваєш в країні, як же зрозуміти любиш ти її чи ні)
Потішаюся• 16 января в 15:51
Сидят, потому что есть где сидеть.
На бенефиты особо не раз гонишься. Если бы надо было самим выгребать, было бы по другому.
Mrs.Sexuality
• 16 января в 15:53
Ответ дляПотішаюся
Сидят, потому что есть где сидеть.
Згодна. Тому хочу дізнатися як у інших. Тому що постійно чую в свій бік ’ ні ну у вас же інші умови були, от ви ж не від війни їхали’. Хоча приїхали ми з 3 валізами і починали все з нуля і мову вчила я з нуля , і знайомства заводила, а роботу шукала і ніхто не допомогав. І жодного разу жодним бенефітом не скористалася.
Потішаюся• 16 января в 15:55
Ответ дляMrs.Sexuality
Сестра с мажем и друзья приехали по U4U еще в 2022. Все работают, все устроены.
КохайтесьЧорнобровi• 16 января в 15:55
Мои все работают и в СШа и в Канаде, никто домой не планирует
Mrs.Sexuality
• 16 января в 16:01
Ответ дляПотішаюся
Як скоро влаштувалися? І ким працюють, якщо не секрет?
Потішаюся• 16 января в 16:12
Ответ дляMrs.Sexuality
Мужчины сразу же. Один первый месяц на стойке работал, потом нашел работу аналогичную той, которой занимался в Украине. Сейчас он менеджер двух ресторанов. Другой водителем работал. Потом открыл свою компанию. Женщины работают, одна в ресторане где муж менеджер, вторая в компании мужа. А до этого занималась удаленно своим бизнесом в Украине.
Дети, им по 20 лет, устроились сначала официантом и поваром, теперь работают сушефом и администратором.
Еще одна семейная пара. Он на траке работает, машины перевозит, она в садике. Английский у всех, кроме детей, достаточно слабый. Но работают, потому что других вариантов нет.
Подтяжка• 16 января в 16:16
Ответ дляMrs.Sexuality
Как вы заводили знакомства? Для меня в чужой стране это, реально, проблема..
Mrs.Sexuality
• 16 января в 16:21
Ответ дляПодтяжка
Спочатку, коли вчила мову і чекала дозволу на роботу (6 місяців) , дуже активно, кожного дня (!!) ходила на курси, розмовні клуби. Потім, коли вже мову трохи підтягнула, почала відвідувати різні івент, в гості якщо запрошували ніколи не відмовлялася (хоча тоді ще і не була готова до глибоких розмови, але чого не зробиш, щоб заговорити). Із сусідами спілкувалася, в школі з батьками. Так поступово склалося коло спілкування . Головне не поринати з головою в українську діаспору, бо це насправді перешкода на шляху до адаптації. Ми з чоловіком, навіть навпаки вирішили його уникати і навіть поселилися навмисно там, де майже не зустрічаємо українців.
Подтяжка• 16 января в 16:23
Ответ дляMrs.Sexuality
Вы огромная молодец. Я с теми же соседями беглое приветствие с дежурной улыбкой и все. И быстрее бежать из-за страха, что они могут начать общаться. Пишу и понимаю,что ужас просто..
Mrs.Sexuality
• 16 января в 16:30
Ответ дляПодтяжка
Це нормально! Я перші місяці, боялася дивитися на касирів в магазині, бо вони починали зі мною розмовляти 😂 а я особливо нічого сказати не могла . Але мову можливо вивчити лише якщо починаєш говорити, більше ніяк! Якщо не говорити, то згодом почнеш розуміти, але так і не заговориш. Тим більш американці самі по собі дуже привітні і люблять поговорити, тому якщо переступити через цей страх і почати хочаб з цих small talk, то це і для мови корисно і для нових знайомств. В мене деякі знайомі з´явилися в спортзалі, наприклад. В роздягальні розговорилися один раз, другий і подружилися ))
Подтяжка• 16 января в 16:33
Ответ дляMrs.Sexuality
А теже американцы (у меня другая страна, но в данном случае это не особо важно) охотно заводят дружбу с иностранцами? У меня почему-то сложилось впечатление, что коренные жители общаются с себе подобными, а эмигранты с эмигрантами.
Mrs.Sexuality
• 16 января в 16:36
Ответ дляПодтяжка
Я такого не помітила. Це залежить також від нас, наскільки ви відкриті до спілкування. Є магівці , це окрема категорія американців, які просто ненавидять всіх, окрім американців. Це саме ті, що Make America Great Again. Але я їх багато не зустрічала. В цілому дуже привітні, відкриті, раді допомогти (іноді навіть мені їх допомога трохи нав´язлива, але вони ж від всього серця, то я терплю😂) спілкування лише між собою я помічала в більшості серед кацапів, або українців, які тут 30+ років.
Янгол в камуфляжі• 16 января в 18:13
Подруга з мамою, сестрою і її донькою виїхали в 23-му по u4u в Іллінойс, все норм. Працюють, орендують квартиру в дуплексі, дитина в міддл скул, мамі дали окреме соціальне житло в комплексі для людей старше 60, призначили їй помічницю, яка прибирає, гуляє з нею, допомагає з англійською. Наче не жаліються.
Подруга доньки з 22-го в США по u4u, вчиться в ком´юніті коледжі, планує в універ. Працює, збирається заміж за американця.
Донька виїхала по u4u теж в 22-му. Працює, навчається. Довкола тільки американці, тож теж помічаю, що американізується.
Щоб соціалізуватись - потрібно не в родичів на шиї сидіти, а йти працювати, бажано з американцями. А то часто читаю в групах українців в США, що мови не знають і вчити не хочуть, сидять в російськомовних районах, і жаліються, що роботи нема, оренда дорога... ну так вийдіть за межі свого болота, там і робота є, і жити цікавіше.