интайм_не_предлагать• 17 января 2025
Скажи свою непопулярну думку і тікай...
А давайте для ментального розвантаження, обіграємо популярний тренд))
Почну:
- Перманент брів виглядає не гарно та не актуально + додає віку
Почну:
Неместная Я• 17 января 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Удалено администрацией...
Вам запретили в спальне с мужем на русском разговаривать ? А сотрудничать это выпускать фигню, которая только в России и нужна? Как наш тяжмаш , например.
Єдина Країна• 17 января 2025
Ответ дляКучерявочка
Автор, пишу і тікаю:
Грудне вигодовування до трьох років - це круто для імунітету, зубів дитини і зв´язку з матір´ю.
Иммунитет матери первые 6 месяцев работает. А после двух лет это уже и врачи не рекомендуют
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Ответ дляГаля-краля
Оглядываясь назад понимаешь что так как мы жили при яныке уже никогда жить не будем
Имеется ввиду что так прекрасно и беззаботно
Ви можете до нього в ростов поїхати
Тень льва• 17 января 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Удалено администрацией...
Адміни ,що за москальська нечисть тут завітала ?
Неместная Я• 17 января 2025
Ответ дляbegovelik
Порошенко був гімном, бо:
1. Іловайська трагедія (серпень 2014 року)
Провал військового керівництва: Іловайський котел став однією з найтрагічніших подій війни на Донбасі. Сотні українських військових загинули або потрапили в полон через неузгодженість дій командування та політичний тиск.
Проведення параду в Києві: У день військового параду на День Незалежності, 24 серпня 2014 року, українські солдати в Іловайську були оточені, і бої були в самому розпалі. Це викликало обурення частини суспільства, яке вважало проведення параду недоречним під час трагедії на фронті.
2. Корупція та вплив олігархів
Невиконання обіцянки про боротьбу з корупцією: Хоча були створені антикорупційні органи (НАБУ, САП), системна корупція залишилася серйозною проблемою.
Вплив бізнесу на політику: Порошенка звинувачували у використанні своєї посади для збагачення власного бізнесу та оточення.
Скандали в ’Укроборонпромі’: Розслідування про корупцію в оборонній сфері (наприклад, ’Гладковський-Гейт’) підірвали довіру до влади.
3. Затягування реформ
Медична реформа: Хоча реформу почали, її реалізація залишалася повільною і непослідовною.
Економічні реформи: Низька швидкість структурних змін в економіці, повільна приватизація державних підприємств і збереження монополій.
Судова реформа: Система залишилася корумпованою, і навіть після створення нових структур (Вища рада правосуддя), довіра до суддів залишалася низькою.
4. Складнощі у військовій стратегії
Недофінансування армії у перші місяці війни: Багато волонтерів брали на себе функції, які мала виконувати держава.
Відсутність стратегії на Донбасі: Хоча вдалося стабілізувати ситуацію, війна залишилася замороженим конфліктом, а реінтеграція Донбасу так і не була реалізована.
5. Комунікаційні помилки
’Армія, мова, віра’: Слоган, який Порошенко використав під час своєї передвиборчої кампанії у 2019 році, викликав критику через акцент на ідеологічних питаннях, а не на реальних проблемах, таких як корупція, економіка та реформи.
Рішення, які викликали обурення: Наприклад, присвоєння Томосу про автокефалію ПЦУ критикували як спробу використання релігії для політичних цілей.
6. Соціально-економічні проблеми
Зростання цін і тарифів: У рамках домовленостей з МВФ були підвищені тарифи на газ, що викликало невдоволення населення.
Міграція: Через економічні труднощі значна кількість громадян виїхала за кордон у пошуках кращих умов.
7. Відсутність справедливості після Майдану
Справа Небесної сотні: Справедливість щодо розстрілів на Майдані так і не була досягнута.
Покарання винних у сепаратизмі: Суспільство критикувало владу за те, що багато фігурантів антиукраїнської діяльності залишилися безкарними.
2. Корупція та вплив олігархів
3. Затягування реформ
4. Складнощі у військовій стратегії
5. Комунікаційні помилки
6. Соціально-економічні проблеми
Ну пятый пункт современная власть и сейчас активно юзает, прочем выдаёт его за свой, не стесняясь. Седьмой пункт - в Херсоне осудили бабку 75 лет за сотрудничество с врагом , а Бойко и другие на свободе и в Раде. Шестой про цены молчу вообще. 4 пункт про армию - до порошенко её вообще небыло, стали самоорганизовываться Айдар, Азов а вот за три года активной войны стратегии тоже нет.
БоХатая• 17 января 2025
Ответ дляHannah dear
НУШ - це краще, ніж система СРСР
Реформа Супрун - підвищила доступ населення до меличних послуг.
Інклюзія - чудовий шанс.
Порошенко зробив багато для України і іі розвитку
Інклюзія - чудовий шанс.
брєд,
нуш - це вже відспівування освіти, такое збочення ще треба було придумати, це ж яка хвора психіка, яка ненависть до людей, щоб так їх знищувати, працюю в школі вчителем, на практиці знаю, що таке прекрасна нуш, і на своїй дитині, яка має щастя по ньому впевнено тупіти;
медичні послуги????? - поруч сусідка, бабка, темпа 40, встати не може, друга-бабка сусідка викликала швидку, через годину ще один раз викликала, приїхав дядінька-лікар, сказав, що їй потрібна госпіталізація, він нічого зробити не може і забрати її теж не має права, тому дзвонили донькі, щоб вона за 100 км їхала до матері і везла її в лікарню, чудом бабка вижила з такими доступом до медичних послуг....... у лікарні були давно???? я вчора виписалася - це жах, навіть, писати не хочеться..... це брєд, щоб потрапити до травматолога із явно зламаною рукою треба записатися до сімейного за направленням - ау, у того, хто це придумав, мозок взагалі є......
інклюзія - це біда, це психічно хворі діти кинуті напризволяще, біля яких садять асистентами всіх, кого прийдеться, без будь-якої освіти, маляр-штукатур саме людина для роботи з такими дітьми......
знищення пройшло успішно, ваша велична тварюка може собою пишатися однозначно, план перевиконав
Тётушка Лошадь• 17 января 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Удалено администрацией...
Вам его аж так запретили, что свободно пишите на нём?
Ответ дляБоХатая
брєд,
Хай Бог милує від таких вчителів
Ответ дляфрау Гітта
Сиси красиво. Значительно красивее унылых висюлек до пупа. Но здоровее красивые сиси после операции не делают никого.
Гарно зроблена маммопластика, де в результаті дійсно гарні сісі, відмотків у 10 жінок.
А у 90, залишається питання, що коаще, натуральні груди чи кулі, які страшно чіпати. В одязі ще нічого😂 тому тут дуже цікаве питання
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Щодо татуажу то все залежить від майстерності майстра ,не у всіх страшний татуаж,але більшість майстрів в цій сфері все ж криворукі ,це так
БоХатая• 17 января 2025
Ответ дляKalips0
Хай Бог милує від таких вчителів
правда очі коле? нічого не вдію, реальність кардинально відрізняється від промов і красивих статей в інеті,
ідіть попрацюйте в школі - заміть таких бездарів, покажіть клас, вакансій тьма, козирні умови роботи - заживете на повну, зараз педагогічна освіта не потрібна, зараз всі, крім вчителів, знають як вчити дітей, тому впевнена, що ви втрете мені носа і не тільки,
а руку не дай боже вам ламати, бо з таким доступом до надання допомоги - це сумно сумнішого,
і не дай боже мати інклюзивну дитину, яку буде опікувати=вчити маляр-штукатур......
Ответ дляНеместная Я
То, что порошенко был говном, не означает, что нынешняя власть им не является.
Сонечко• 17 января 2025
К сожалению, люди в нашей стране злые, склочные, подлые. Не думающие на перспективу. С короткой памятью. Не делающие выводов
Hannah dear• 17 января 2025
Ответ дляБоХатая
На щастя, Б-г вберіг від таких вчителів, і асистентів.НУШ дає дорогу нормальним, в яких діти не тупішають. Це не я, але в нас саме такі. І асистент вчителя - золото з педагогіною освітою.
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Удалено администрацией...
Ви це серйозно?
А нічого ,що росія вбиває людей в Україні?
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Ответ дляТень льва
Адмін нічого не роблять
Зрадорозганячка• 17 января 2025
Ответ дляРаботать надо
Людям з відсутністю логіки ніколи не зрозуміти, що саме тепле болото гарантовано призводить до холодної могили.
Не хочу вас расстраивать, но любая жизнь туда ведёт
Сундучок с каникулами• 17 января 2025
Ответ дляКучерявочка
Це ви про виявлення агентів ФСБ в рясах московського патріархату? Так це не цінності для українців, а лише для попередньої влади
Та ні
Я про ебонітові палички на майдані, про термос, про країну повію, про агентів путіна що здали за день такий потрібний путіну південь
Про зняття клістронів з пво, про відведення бригад від Києва
А то тягнибок вас зовсім не туди веде
Зрадорозганячка• 17 января 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Удалено администрацией...
Ой, такое вообще нельзя говорить
, даже думать нельзя!
Тень льва• 17 января 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Адмін нічого не роблять
+10000.
Цікава позиція адмінів
Скажи і біжи.
Цікава позиція адмінів
Скажи і біжи.
Зрадорозганячка• 17 января 2025
Ответ дляКучерявочка
Ви пропонуєте дружити з гвалтівником вашої дитини? Чи..?
Удалено администрацией...
Зрадорозганячка• 17 января 2025
Ответ дляЄдина Країна
Вы слепо верите врачам?
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Удалено администрацией...
Чим Україна трясла ?
Поясніть.
Сундучок с каникулами• 17 января 2025
Ответ дляbegovelik
Порошенко був гімном, бо:
2. Корупція та вплив олігархів
3. Затягування реформ
4. Складнощі у військовій стратегії
5. Комунікаційні помилки
6. Соціально-економічні проблеми
2. Корупція та вплив олігархів
3. Затягування реформ
4. Складнощі у військовій стратегії
5. Комунікаційні помилки
6. Соціально-економічні проблеми
Все пропагандистська брехня з часів виборів
Шо ж ви так не поважаєте мудрих
А можна мені, прямо зараз опинитись знову в тому гівні шоколадному, в тій страшній епосі бідності?
А ви, без мене, процвітайте з зеленим негівном
БоХатая• 17 января 2025
Ответ дляHannah dear
ви повинні розуміти, що це не заслуга нуш, це заслуга людини, яка відповідально підходить до виконання своїх професійних обов´язків і на свій страх і ризик не слідує тупо нуш, а намагається викрутитися так, щоб віддати максимум у таких умовах, але в освіті цього все менше і менше....
так само і в лікарні травматолог надає допомогу в обхід всіх направлень,
а що буде, коли прийдуть люди, які будуть тупо слідувати інструкціям нуш і медичній бюрократії
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Удалено администрацией...
Хто почав цю ворожнечу?
Тільки не про гроші• 17 января 2025
Ответ дляГаля-краля
и при ющенко и при кучме и при кравчуке
91 - 2014 лучшие годы - свобода всего и всех
Екатерина27• 17 января 2025
1 непопулярная мысль: мы про…ли эту войну
2 непопулярная мысль: мы про…ли нашу страну
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Ответ дляПоумничка
Удалено администрацией...
В Молдові є друга російська ,на них росія вже нападала