интайм_не_предлагать• 17 января 2025
Скажи свою непопулярну думку і тікай...
А давайте для ментального розвантаження, обіграємо популярний тренд))
Почну:
- Перманент брів виглядає не гарно та не актуально + додає віку
Почну:
Где тут 0?• 17 января 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Мы ж про университеты)
я о своем, наболелом
в институте тоже учат 95% ненужной фигни
выходишь и понимаешь что для реальной работы это пыль
голову забили чем угодно, но не особо нужной информацией
Кучерявочка• 17 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Удалено администрацией...
Ви пропонуєте дружити з гвалтівником вашої дитини? Чи..?
Работать надо• 17 января 2025
Ответ дляГаля-краля
Если выбирать то теплое болото в разы лучше холодной могилы
Людям з відсутністю логіки ніколи не зрозуміти, що саме тепле болото гарантовано призводить до холодної могили.
Работать надо• 17 января 2025
Ответ дляГаля-краля
Ну тогда гражданство бы имело процентов 20-30 от силы
То може, й добре було б.
Ватна інертна маса не мала б впливу у виборах на долю країни.
Кучерявочка• 17 января 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Чергова цинічна маніпуляція
Навіть і близько нічого не продовжує
Навпаки, робить все, щоб знецінити і спаплюжити всі важливі для українців цінності
Навіть і близько нічого не продовжує
Це ви про виявлення агентів ФСБ в рясах московського патріархату? Так це не цінності для українців, а лише для попередньої влади
Єдина Країна• 17 января 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Это вам кажется в силу вашей предубеждености.))
Нет, вы первые начали обобщать из-за своей ’предубеждености’)
ИграйМойГормон• 17 января 2025
Ответ дляЄдина Країна
Ваш субъективизм зашкаливает.))
Кучерявочка• 17 января 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Порівняйте стан і оснащення армії коли напали ополченці і протягом 5 років правління
І те що навала була стримана у 2019 році це заслуга зміцненої армії при Порошенко
Яким озброєнням була зміцнена?
І що це за навала в 2019?? Уже і таке розказують у Порошенка
Єдина Країна• 17 января 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Вы не представляете, что творить министерство - каждый месяц нововведения, просто реально нет времени работать где-то ещё! Требования повышают и повышают. А зарплаты заморозили. Если до подорожания 12к хоть какие-то деньги были, то сейчас слёзы
Вот лучше эти моменты урезать. По сути, профессора с реальным актуальным опытом это огромный плюс студентам
котопёс• 17 января 2025
Блин жаль, что такую прикольную тему засрали политикой. Давно не было чего-то нормального
Кучерявочка• 17 января 2025
Ответ дляРаботать надо
Йдіть краще почитайте історію розвитку ракетної програми. Яка трохи почалася ще в 2010, потім в 2015 була активована та розгорнута, а в 2019 її зупинили та забрали фінансування. І як напрацювання всі (готові десь на 99%, крім фінальних тестувань хіба що) вивозили та рятували всупереч офіційні розпорядження.
А потім, коли Зеленського півень смажений в попу клюнув, то він по сусекам пошкріб, ракетну програму взяв, пилюку з неї змахнув, трошки щось там доробили по дрібницях, і тепер кросавчеги, начебто всі результати їхні, собі присвоїли всі здобутки.
Я запитала не про історію, заднім числом розказану і інтерпретовану для вас пропагандистами.
Я питаю скільки ракет було виготовлено з 2015 по 2019? Число ракет і іншого озброєння на початку 2019 (за мінусом сотень тисяч тон підірваних боєприпасів, на складах, найбільших в Європі до підриву).
Є такі цифри чи ні?
Невгамовна шахиня• 17 января 2025
Ответ дляКучерявочка
Що хочете,те й робіть.
Єдина Країна• 17 января 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Ваш субъективизм зашкаливает.))
Каждый комментарий, будто про себя пишете, феноменально
Кучерявочка• 17 января 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Удалено администрацией...
А вам так його ’заборонили’, що ви і через 10 років ним користуєтеся.
Пишіть прямо: хотілося подальшої русифікації і злиття з РФ. Ну, то кому хочеться, хай би і валив в рф. Зрештою, в 90-ті порядні люди, які не сприймали Україну, справді переїхали в Росію.
ИграйМойГормон• 17 января 2025
Ответ дляЄдина Країна
Феноменален ваш перенос.)
Кучерявочка• 17 января 2025
Ответ длямульти1
до блоку і видалення коментаря 3...2...1
свобода слова
Свобода слова не дорівнює трансляцію рашко пропаганди з кожної праски
Невгамовна сила• 17 января 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Авторе, ви не праві. Ви не бачили гарні брови натуральні. Хороший майстер так робить, що наче як свої. Я дуже довго майстра шукала, щоб зробив мені світлі брови, максимально натуральні. Так, недешево, але воно того варте.
Покажите. Без фото - это только фантазии
Hannah dear• 17 января 2025
НУШ - це краще, ніж система СРСР
Реформа Супрун - підвищила доступ населення до меличних послуг.
Інклюзія - чудовий шанс.
Порошенко зробив багато для України і іі розвитку
Інклюзія - чудовий шанс.
Кучерявочка• 17 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Що хочете,те й робіть.
Україна і робить. Розуміє, що повинна зупинити агресора назавжди, а не дружити з ним
Невгамовна шахиня• 17 января 2025
Ответ дляКучерявочка
Ага.
Кучерявочка• 17 января 2025
Автор, пишу і тікаю:
Грудне вигодовування до трьох років - це круто для імунітету, зубів дитини і зв´язку з матір´ю.
Єдина Країна• 17 января 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Феноменален ваш перенос.)
Удалено администрацией...
ИграйМойГормон• 17 января 2025
Ответ дляЄдина Країна
Удалено администрацией...
Єдина Країна• 17 января 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Удалено администрацией...
Модно было просто выбрать другую президента через год.
Кудряшка Сью• 17 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
ваш пан президент сдал молча несколько областей
вот и пришли за остальным
А ваш, не пан президент, сдал всю страну! И сдал бы в 2014м если бы был президентом.
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Порошенко був хорошим президентом.
Порошенко був гімном, бо:
1. Іловайська трагедія (серпень 2014 року)
Провал військового керівництва: Іловайський котел став однією з найтрагічніших подій війни на Донбасі. Сотні українських військових загинули або потрапили в полон через неузгодженість дій командування та політичний тиск.
Проведення параду в Києві: У день військового параду на День Незалежності, 24 серпня 2014 року, українські солдати в Іловайську були оточені, і бої були в самому розпалі. Це викликало обурення частини суспільства, яке вважало проведення параду недоречним під час трагедії на фронті.
2. Корупція та вплив олігархів
Невиконання обіцянки про боротьбу з корупцією: Хоча були створені антикорупційні органи (НАБУ, САП), системна корупція залишилася серйозною проблемою.
Вплив бізнесу на політику: Порошенка звинувачували у використанні своєї посади для збагачення власного бізнесу та оточення.
Скандали в ’Укроборонпромі’: Розслідування про корупцію в оборонній сфері (наприклад, ’Гладковський-Гейт’) підірвали довіру до влади.
3. Затягування реформ
Медична реформа: Хоча реформу почали, її реалізація залишалася повільною і непослідовною.
Економічні реформи: Низька швидкість структурних змін в економіці, повільна приватизація державних підприємств і збереження монополій.
Судова реформа: Система залишилася корумпованою, і навіть після створення нових структур (Вища рада правосуддя), довіра до суддів залишалася низькою.
4. Складнощі у військовій стратегії
Недофінансування армії у перші місяці війни: Багато волонтерів брали на себе функції, які мала виконувати держава.
Відсутність стратегії на Донбасі: Хоча вдалося стабілізувати ситуацію, війна залишилася замороженим конфліктом, а реінтеграція Донбасу так і не була реалізована.
5. Комунікаційні помилки
’Армія, мова, віра’: Слоган, який Порошенко використав під час своєї передвиборчої кампанії у 2019 році, викликав критику через акцент на ідеологічних питаннях, а не на реальних проблемах, таких як корупція, економіка та реформи.
Рішення, які викликали обурення: Наприклад, присвоєння Томосу про автокефалію ПЦУ критикували як спробу використання релігії для політичних цілей.
6. Соціально-економічні проблеми
Зростання цін і тарифів: У рамках домовленостей з МВФ були підвищені тарифи на газ, що викликало невдоволення населення.
Міграція: Через економічні труднощі значна кількість громадян виїхала за кордон у пошуках кращих умов.
7. Відсутність справедливості після Майдану
Справа Небесної сотні: Справедливість щодо розстрілів на Майдані так і не була досягнута.
Покарання винних у сепаратизмі: Суспільство критикувало владу за те, що багато фігурантів антиукраїнської діяльності залишилися безкарними.
2. Корупція та вплив олігархів
3. Затягування реформ
4. Складнощі у військовій стратегії
5. Комунікаційні помилки
6. Соціально-економічні проблеми
Коник-стрибунець• 17 января 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Я вже писала вище. Даю посилання на профіль майстра. Мої після корекції ще не загоїлись. Але роблю в неї світлі брови для ’білявок’, там є фото.