интайм_не_предлагать• 17 января 2025

Скажи свою непопулярну думку і тікай...

А давайте для ментального розвантаження, обіграємо популярний тренд))
Почну:
- Перманент брів виглядає не гарно та не актуально + додає віку
Тень льва• 17 января 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Хто почав цю ворожнечу?
І хто ж ?
БоХатая• 17 января 2025
Ответ дляСундучок с каникулами

Все пропагандистська брехня з часів виборів
Шо ж ви так не поважаєте мудрих

А можна мені, прямо зараз опинитись знову в тому гівні шоколадному, в тій страшній епосі бідності?
А ви, без мене, процвітайте з зеленим негівном
а ще краще до шоколадного опинитися,
это ж надо было так испоганить настоящее, чтобы люди, мечтая о будущем, хотели вернуться в прошлое
Тень льва• 17 января 2025
Ответ дляЕкатерина27
1 непопулярная мысль: мы про…ли эту войну
2 непопулярная мысль: мы про…ли нашу страну
Катерино ,ви програли ?
Ви на якому напрямку воюєте ?
Тільки не про гроші• 17 января 2025
мужчины после 30 неебабельны но они про это не знают

считают что они чем старше тем красивее и брутальнее а баба после 30 уже начинает превращаться в сухофрукт
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
https://www.facebook.com/share/r/1BKGXcJ1ua/
Згадала бабка,як молодою була
Ото про вас
begovelik• 17 января 2025
Ответ дляСундучок с каникулами

Шо ж ви так не поважаєте мудрих

Да я знаю, що адептам церкви сивочолого останніх днів пеця ссить в обличчя, а їм то свята вода. І у вас або сивочоле гімно, або зелене гімно? А я вважаю, что уся державна пострадянська система України вимагає повного переформатування під нуль.
Тільки не про гроші• 17 января 2025
Ответ дляЄдина Країна
Иммунитет матери первые 6 месяцев работает. А после двух лет это уже и врачи не рекомендуют
вообще-то рекомендуют до 4 лет американцы
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Ответ дляСундучок с каникулами

Шо ж ви так не поважаєте мудрих

Так це було при кожному президентові був і є треш, найбільший позор України то янукович
Екатерина27• 17 января 2025
Ответ дляТень льва
Катерино ,ви програли ?
Ви на якому напрямку воюєте ?
На том самом, что и вы. Или по вашему мнению, мы выигрываем?
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Ответ дляТень льва
І хто ж ?
росія звісно ж ,вони ж перетнули кордони та почали бомбити
Тень льва• 17 января 2025
Ответ дляЕкатерина27
Ваше скиглення не нове .
Білорусь коли нас захопить ?
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Вони вже в 4 роки біг мак їдять колою запиваючи
Сундучок с каникулами• 17 января 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Удалено администрацией...
В рот не ложи• 17 января 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
https://www.instagram.com/tatuazh.kiev?igsh=
Брови чудово робить. Але в неї недешево.
дякую!
Сундучок с каникулами• 17 января 2025
Ответ дляbegovelik
Якраз при сивочолому гівні, це було можливо
А зараз , чим ви від рф відрізняєтесь?
Що хтось цинічно вдягнув вишиванку і паплюжить українську мову?
А тим часом нищить Україну
Тільки не про гроші• 17 января 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
ну это у маргиналов которые и конфыеты с печеньем с 2 лет дают
мы ж про норму
Тень льва• 17 января 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Удалено администрацией...
Обоє рябоє.
Плакат про молоду команду пам´ятаєте на підтримку яника ?
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Удалено администрацией...
Страшніший той хто віддав наказ на майдані заживо людей розстрілювати
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
А зараз , чим ви від рф відрізняєтесь?
А тим часом нищить Україну
Ви така цікава ..
котопёс• 17 января 2025
Ответ дляТільки не про гроші

Громче! Это такой миф. Пик внешней привлекательности мужчины 23-27 лет
begovelik• 17 января 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
А зараз , чим ви від рф відрізняєтесь?
А тим часом нищить Україну
що саме було при ньому можливо? він продовжував бути частиною пострадянської гнилої системи. ще додатково розділяв суспільство мовними проблемами і срався із західними сусідами
котопёс• 17 января 2025
Ответ дляТень льва
Катерино ,ви програли ?
Ви на якому напрямку воюєте ?
А вы выиграли?
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Авторе, ви не праві. Ви не бачили гарні брови натуральні. Хороший майстер так робить, що наче як свої. Я дуже довго майстра шукала, щоб зробив мені світлі брови, максимально натуральні. Так, недешево, але воно того варте.
А мені от в Києві зробила майстер жахливі ,високі та коротенькі
Тень льва• 17 января 2025
Ответ длякотопёс
А вы выиграли?
А ви програли ?
котопёс• 17 января 2025
Ответ дляТень льва
А ви програли ?
Да, я считаю, что Украина проиграла войну
Сундучок с каникулами• 17 января 2025
Ответ дляbegovelik
Це повний звіздєц
До Такого навіть Оруелл не додумався
Але, чому дивуватись, вибори 2019 довели, що жують аж за вухами лящить
Тень льва• 17 января 2025
Ответ длякотопёс
А я вважаю що ні .
Хомо_сапиенс• 17 января 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
А може будьлвска свої сфотографувати брови тільки , цікаво подивитися
ivareka• 17 января 2025
меня этот тренд раздражает, ну скажи ты, шо хотел и стой себе... ляпают абы шо, мечутся
Hannah dear• 17 января 2025
Ответ дляБоХатая
ви повинні розуміти, що це не заслуга нуш, це заслуга людини, яка відповідально підходить до виконання своїх професійних обов´язків і на свій страх і ризик не слідує тупо нуш, а намагається викрутитися так, щоб віддати максимум у таких умовах, але в освіті цього все менше і менше....
так само і в лікарні травматолог надає допомогу в обхід всіх направлень,
а що буде, коли прийдуть люди, які будуть тупо слідувати інструкціям нуш і медичній бюрократії
Я розумію. Це - заслуга реформи НУШ. І до травматолога не потрібно направлення. Але якщо Ви вчите, як пишете і порушуєте закон, наймаючи асистента вчителя - без освіти - то це да, провина людей. Але і з такими можна боротись