ТрамвайGirl• 23 декабря 2024
Просто нагадаю
Всі методи впливу, тобто відволікання суспільної уваги від нагальних, кричущих проблем старі як світ. Нічого не треба вигадувати. Все давним давно вигадано…
«Якщо на весіллі ви забруднили сорочку кетчупом і вам від цього дуже незручно, то встаньте і голосно назвіть наречену повією. Усі одразу забудуть про ваш конфуз».
Аби мудрий, неймовірно мудрий український нарід, менше бідкався та обговорював купу ПРОБЛЕМ, як наприклад браковані міни на божевільну суму грошей за що зараз армія платить життям солдат!..
Аби той же нарід не згадував фото з Буковелі, коли декілька людей жеруть горілку… ой, вибачте, потужно готують країну до повномасштабного вторгнення. І за це Україна також платить просто божевільну ціну і якщо би тільки грошима…
Аби українці менше задавали незручних питань накшталт, «Як же ви падлюки так фахово все проїб@ли, що зараз майже усі підрозділи напряму залежать від поставок дронів завдяки волонтерам?», тоооооо… їм треба підкинути чергове шоу.
p.s. Нагадати, яке цікаве шоу мудрому наріду крутили за місяць до повномасштабного вторгнення? А потім про шашлики насвистіли, тобто… ловіть ще одне шоу!
ТрамвайGirl
• 23 декабря 2024
Давайте пам´ятати що наш ворог - не тот з ким ти сваришся в мережі, він на наших кордонах та у Верховній Раді.
Цінуйте один одного і не дозволяйте обманути себе ані кацап´ю, ані владі.
Дивіться в розплющеними очима хто що реально робить, а не просто язиком чеше..
Некомильфо• 23 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Поздно. Нас натягивают и рвут со всех сторон. И влада, и кацапы.
ТрамвайGirl
• 23 декабря 2024
Ответ дляНекомильфо
Схаменутися ніколи не пізно
Залізна тьотя• 23 декабря 2024
Ответ дляНекомильфо
Занадто пізно ...
Некомильфо• 23 декабря 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Занадто пізно ...
#затопосмеялись, ага... Кровью теперь отхаркиваемся...
Хочу барабульки• 23 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Схаменутися ніколи не пізно
Що тре зробити, можна покрокову інструкцію?
Мой завтрак• 23 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Схаменутися ніколи не пізно
Голосуй за Пороха
Да?
Галя із Дарниці• 23 декабря 2024
Ответ дляМой завтрак
Голосуй за Пороха
Да?
За Залужного конечно - он же чистенький остался
Бідося• 23 декабря 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Занадто пізно ...
Виходу немає тільки з домовини
Залізна тьотя• 23 декабря 2024
Ответ дляБідося
Виходу немає тільки з домовини
Угу, дивлячись на кількість домовин ...
ТрамвайGirl
• 23 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
Мабуть почати думати самостійно для початку) Без чужих інструкцій.
ТрамвайGirl
• 23 декабря 2024
Ответ дляМой завтрак
Голосуй за Пороха
Да?
Можемо за вас, якщо ви щось для того зробите
Мой завтрак• 23 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
говорит та что скопировала чужой текст
Хочу барабульки• 23 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Так а ви що робите? Наведіть приклад.
ТрамвайGirl
• 23 декабря 2024
Ответ дляМой завтрак
говорит та что скопировала чужой текст
Хм. А це кримінал - поширювати чужі думки, які співпадають з власними?
Гидроусилитель руля• 23 декабря 2024
Мені цікаво тцк шоуу з якою метою проводять? Вселить страх і думки безвиході у народу? Типу від нас нічого не залежить, треба коритися, або вб´ють і т. д. Чи це просто прой@б (мовою презедента) , бо набрали варварів із вулиці і їх неможливо проконтролювати всіх.
ТрамвайGirl
• 23 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
Так а ви що робите? Наведіть приклад.
Думаю та дію без чужих інструкцій (с)
Хочу барабульки• 23 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Думаю та дію без чужих інструкцій (с)
Все ясно) нічого самі не робите а інших намагаєтесь повчати.
ТрамвайGirl
• 23 декабря 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Думаю ніхто над цим і не думав особливо.
Вони пійшли найлегшим для себе шляхом, бачать що чоловіки мовчать на таке, тому і не змінюють нічого.
ТрамвайGirl
• 23 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
Я когось повчала?
Не пью, не курю• 23 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Схаменутися ніколи не пізно
Уже поздно. Украина в том положении когда каждое последующее действие только ухудшает ситуацию
Не пью, не курю• 23 декабря 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Этому не учат в школе
Не пью, не курю• 23 декабря 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Это способ заставить проглотить все остальное. И глядите, сработало. Сидят все как мыши под веником. А так боялись тоталитаризма вначале😂
ТрамвайGirl
• 23 декабря 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Этому не учат в школе
Цьому навчаються самостійно, в школі нікого і не навчали.