Маруська Му• Изменено 17 января в 10:01

Хто робив замовлення 11 січня в ТМ Ярослав? Вам вислали посилки?

Дівчата, привіт. 11 січня побачила тут тему, що в тм Ярослав розпродаж і замовила собі текстиль. На сайті не реєструвалася, памʼятаю замовила, оплатила і просто закрила сайт, була написано що посилку відправлять 15.01.
Вже сьогодні 17 число, по додатку нової пошти посилок 0. Я тепер не знаю що робити і куди звертатись щоб дізнатись статус посилки. Справа в тому, що я навіть не памʼятаю які того позиції я замовила. Бо багато дивилась, що врешті замовила - не памʼятаю…
Вам прийшли посилки?
Поліцейський патруль• 17 января в 10:02
Ищите скрин оплаты и звоните на горлинию им
Анонім Перший• 17 января в 10:03
Посилку відправили в той день, що замовила, на наступний день вже отримала
100pudov• 17 января в 10:07
Если на компе заказывали, то можно историю посмотреть
Свідок Перемоги• 17 января в 10:16
Ви мали вказувати електронну пошту. Перевірте там, подивіться спам. Мені всі замовлення туди падають, там і перевіряю, якщо забула
Асталависта бэйби• 17 января в 10:53
Так, отримала . 12го вони відправили мені укрпоштою. А підтвердження замовлення було по смс і на пошту, без номеру трека, а потім вже просто смс від укрпошти, що посилка у відділенні.
Електрохарчування• 17 января в 12:23
Так, новою поштою отримала у вівторок.
alinaru• 17 января в 13:27
Так