Принцепесочка• 17 января в 13:56

Хто в Німеччині, чому боїтеся іти працювати у догляд?Час шукати місце для аусбіл

Зараз саме час (і то, уже чуть пізно) шукати місце на аусбільдунг на флеге, який почнеться з квітня (звичайні дати початку: квітень, жовтень).
У лікарнях, виїздних службах чи будинках престарілих.

Звичайно, я всіх не призиваю, але лише тих, хто сумнівається - раджу спробувати, можна пройти практику.
Якщо Ви точно розумієте, що це не Ваше - значить це не Ваше.

У мене 2 знайомих. Одна з них працювала у сфері краси в Україні, пішли в дім престарілих і задоволені. У однієї з них не було і В1.
Там, як правило, хороші колективи. Більшість працівників часто - німці, отже і мова піде легше.

Але це не всім однозначно підходить.
Потрібно, все ж, тяжіти до соціальної роботи і розуміти, що там є багато маніпуляцій з тілом.

Якщо людина пропрацює пів року перед навчанням у відповідного працедавця , її зарплата під час аусбільдунгу може відповідати отримуваній за попередні пів року.
Можна починати з однорічного/півторарічного навчання - воно легше, ніж відразу трьохрічне.

До того ж, спеціальність дефіцитна. І після 2022 року - генералізоіана. Тобто, де б Ви не відкрилися, зможете з освітою потім обирати місце роботи (лікарня, альтенхайм, амбулантна служба).

Прошу без хейту.
Ця інформація не для всіх.
автор Принцепесочка • 17 января в 13:57
Про себе скажу: в Україні освіта і робота була в іншій галузі. Але завжди хотіла працювати у лікарні. Зараз мені за 40.

Майже рік навчаюся на флеге (медсестру) в університетській лікарні (мені цікаво).
Проте теж побоювалася практики у домі престарілих. Зараз вона минула - і все цілком ок, є позитивні моменти.

В уніклініці навчатися важче, ніж у інших місцях, але і цікавіше.

У кого є інтерес - варіантів багато.
Булькаю• 17 января в 13:57
Ворожу на каві• 17 января в 13:57
Я б теж пішла, якби не бачила можливостей за моїм досвідом
ПушАпница• 17 января в 13:59
Ідуть працювати в догляд від безвиході. Але будь-яка робота завжди краще ніж, просто нічого не робити.
автор Принцепесочка • 17 января в 14:01
Ответ дляВорожу на каві
У мене є можливості іти за попередньою освітою і досвідом. І це було б у офісі. Просто, я не хочу.

Уже коли почала навчання, поступила пропозиція працювати помічником учителя (брала участь у відповідній програмі, мене десь з 50-ти учасників порекомендували на неї).
Відмовилася, так як уже училася.
Ворожу на каві• 17 января в 14:02
Ответ дляПринцепесочка

Відмовилася, так як уже училася.
Ну то вже ваше бажання. Я хочу за своїм фахом)) я люблю свою роботу
Seehund• 17 января в 14:03
Нуу у меня уже возрастные родители, иногда доводят до белого каленя. Так это свои, а чужие? И практика - это одно, а постоянно работать в альтерхайм, совершенно другое. И не все коллективы хорошие, знакомая работает в элитном, все время на ногах, не присесть. И надо быть супер контактным человеком, как по мне легче смену отпахать в цеху и никто тебе мозги не ипёт, если все качественно сделал.
Не против• 17 января в 14:03
А чего ваша знакомая не пошла в сферу красы? Абсолютно все знакомые, кто в Украине был в сфере красы, нашли очень быстро себе работу в Германии и не только. И зарабатывают намного больше, чем в Украине, и возвращаться, судя по рассказам и фразам: я в Украине столько не заработаю, уже никто не собирается.
автор Принцепесочка • 17 января в 14:04
Ответ дляВорожу на каві
Зрозуміло. Удачі Вам).
Ворожу на каві• 17 января в 14:05
Ответ дляПринцепесочка
Зрозуміло. Удачі Вам).
вам теж успіхів у досягненні бажань.
Носки на подтяжках• 17 января в 14:05
Ответ дляПринцепесочка

Відмовилася, так як уже училася.
Наскільки я знаю, ця поаця добре оплачувана, а там як пощастить. Деякі просто проводять час з літніми людьми, гуляють на вулиці, це необовязково всі лежачі
Телефон Рубика• 17 января в 14:05
Автор, а яка зарплатня в таких працівників у Німеччині?
автор Принцепесочка • 17 января в 14:08
Ответ дляSeehund
Може, і так.
То не для всіх.

Звичайно, бувають різні люди.
Але німці відносно у основній масі ввічливі і коректні, щоб хто не казав.

От було 2 пацієнти - італійці у різних відділеннях. Відчула різницю. Якби такі у кожній палаті, то було б напряжно.
автор Принцепесочка • 17 января в 14:09
Ответ дляНе против
Она продавала косметику типа лореаль и проч. - консультант была.
Не ресницы-ногти-брови.

Пошла, так как уже джобцентр конкретно насел.
Но в результате - даже довольна.
Seehund• 17 января в 14:09
Ответ дляПринцепесочка
Може, і так.
То не для всіх.

Звичайно, бувають різні люди.

Они вежливо и корректно на вас жалобы настрочат, что в один день вы окажетесь уволеной.
Не против• 17 января в 14:10
Я, ещё задолго до полномасштабной, читаю белоруску, которая вышла замуж за немца. Она работала в доме престарелых. Сейчас выдохлась, лечится у психотерапевта.
автор Принцепесочка • 17 января в 14:11
Ответ дляНоски на подтяжках
Це бетроєри.
Так, можна і туди.
Але там треба і мову краще знати.
Навчання там узагалі пів року.

Так, пісні співають, у ігри грають, печуть випічку і тд.
Не против• 17 января в 14:11
Ответ дляПринцепесочка
Не ресницы-ногти-брови.

Но в результате - даже довольна.
Ну так тогда она не была в сфере красы, а была менеджером по продажам, продавцом. Это разные вещи.
все по ГОСТу!• 17 января в 14:11
Вже працюю за фахом. В оточенні ніхто не працює взагалі але в догляд не йдуть. Подивимось що буде із зміною влади 🤷‍♀️
Цвіпканя• 17 января в 14:13
Лучше ногти пилить или хлеб печь, чем а доме престарелых работать или диакони.
Я б лучше вообще за рулем фуры ездила, если совсем выхода нет)
автор Принцепесочка • 17 января в 14:13
Ответ дляТелефон Рубика
Зарплатня відносно нормальна.
Але я навіть не заморочуюсь цим.
Поки у мене особисто низька, поки навчаюся. Я перед тим пів року у цій сфері не працювала.
А там буде видно.
Чесно, не заглиблювалася у це питання. Не хочу, щоб це було одним із основних моїх стимулів.
Отжигающая• 17 января в 14:14
Подруга пошла в альтхайм работать. Но она медсестрой и раньше работала. Говорит, что морально нормально, она в психушке раньше работала и похуже видела, а вот физически тяжело. Но, когда приходит зарплата, тяжесть улетучивается )) Я работаю бухгалтером и зарабатываю в разы меньше. Но я с медициной не дружу, поэтому не смогла бы.
автор Принцепесочка • 17 января в 14:17
Ответ дляSeehund
Це вони уміють, так.
Треба розуміти, що є такі недоліки/нюанси.

Але б Ви бачили італійця, до якого ніхто уже заходити не хотів, який кричав, що пожаліється ледь не президенту. Йому харчування не підходило.
Частково його можна було зрозуміти...з церозом...
автор Принцепесочка • 17 января в 14:17
Ответ дляНе против
Ох....
автор Принцепесочка • 17 января в 14:18
Ответ дляНе против
Вона ще мейк-ап наносила. Не вникала особо.
Весела бджілка• 17 января в 14:18
Ответ дляПушАпница
Згодна. Але навіщо мені пфлеге, якщо я маю 2 підтверджені дипломи, великий досвід, і скоро екзамен в2.
Seehund• 17 января в 14:19
Ответ дляПринцепесочка
Це вони уміють, так.

Вот поэтому меня и не тянет с людьми работать.
Весела бджілка• 17 января в 14:19
Ответ дляSeehund
Це життя в постійній депресії - робота зі старими ворими людьми. Тоді вже краще помічником вчителя чи вихователя
автор Принцепесочка • 17 января в 14:20
Ответ дляЦвіпканя
До речі, за рулем фури - теж нормальна річ, у тому числі, для жінок.
Пів року навчатися і реально гарна зарплатня.

Але коли є діти, то проблематично. Бо часто у роз´їздах.
Seehund• 17 января в 14:21
Ответ дляВесела бджілка
Для меня- лучшая работа с механизмами.)