Пускаю бісики• 17 января в 17:49
Панкейки как готовите, чтоб пышные были кефир или молоко?
Недавно пробовала не получились , хотя раньше получались,,, не пойму в чем дело
ИМХОля• 17 января в 18:13
Ответ дляСкажений гудзик
На молоці, з розпушувачем
Разрыхлитель работает только в кислой среде, для молока он не подходит
Божий одуванчик• 17 января в 18:19
Готувала і на молоці, і на кефірі. На кефірі пишніші виходять, мені більше подобаються. На 1 склянку кефіру - 1 яйце, 2 ст.л. олії, 2 ст.л. цукру, 1/2 ч.л. ванільного цукру, 1/2 ч.л. соди, 1/2 ч.л. розпушувача, 1 склянка з гіркою борошна.
Скажений гудзик• 17 января в 18:19
Ответ дляИМХОля
Не знаю, в мене гарні пухкі виходять
Борщичок• 17 января в 18:21
Панкейки готовлю японские и американские. Первые очень пышные, вторые обычные. В первых взбитый белок и молоко, во вторых молоко и разрыхлитель +яйцо (я еще банан добавляю). Японские на любителя, это сладкие омлетики
Пускаю бісики
• 17 января в 18:28
Ответ дляБорщичок
А можно рецептик?
Вкаблучках• 17 января в 18:45
Ответ дляИМХОля
Це сода працює в кислому середовищі, розпушувач - в будь-якому
Хвець-тець• 17 января в 18:46
Ответ дляМеня не звали
На молоці готую
Дайте рецепт, виглядають смачно.
Меня не звали• 17 января в 18:59
Ответ дляХвець-тець
Дайте рецепт, виглядають смачно.
Ловіть) Завжди вдаються, часто дітям готую. Тільки розпушувач використовую замість соди
Хвець-тець• 17 января в 19:00
Ответ дляМеня не звали
Дякую
ИМХОля• 17 января в 21:01
Ответ дляВкаблучках
А что такое разрыхлитель???
Вкаблучках• 17 января в 21:23
Ответ дляИМХОля
А что такое разрыхлитель???
Сода з кислотою, саме тому додатково додавати кислоту немає необхідності
Ще амоній може бути для виробів з великою кількістю борошна