Обнемашечка• 31 декабря 2024
Пряжене молоко та картопля..)
Дівчатка, за Наступаючим!!)
Чи доводилось комусь добавляти в пюрешку пряжене молоко? Як на смак? Чи краще не експериментувати?))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 31 декабря 2024
бурчать будет в животе, капец. если с любовником, не подходит.
Скромняшка• 31 декабря 2024
Возьмите одну картошину и разомните ее с тем молоком и попробуйте. О вкусах не спорят, мне фу, а вам может и понравится.
Шмоточницаца• 31 декабря 2024
Не люблю смак топленого молока в стравах. Хоча саме топлене молоко люблю.
Краще добавте воду, в якій варите, і побільше масла вершкового або сметани домашньої, якщо є.
Говорю відверто• 31 декабря 2024
Ответ дляСкромняшка
Интересно, откуда взялась эта картошина? Часто тут встречаю))
Обнемашечка
• 31 декабря 2024
Ответ дляШмоточницаца
Дякую за думку, мабуть візьму звичайне молоко чи вершки)
Топлене з круасаном з´імо
Обнемашечка
• 31 декабря 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Мне нравится сыр добавлять в горячее пюре.
Так, теж добавляла іноді, дякую.
Крию матом страшно• 31 декабря 2024
Ответ дляШмоточницаца
Пряжене це не топлене. Який там смак))
Сіґеле-міґеле• 31 декабря 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Пряжене це не топлене. Який там смак))
А какое?
Лепетун• 31 декабря 2024
не дуже, на минулому тижні випадково купили пряжене в пюре замість звичайного, догледіли вже пізно та з ним і зробили, звісно якось поїли, але таке собі.