Акуна_Матата• 17 января в 18:25

Оренда в киівській області. Поділіться досвідом.

Білогородка. Киівська обл.
Роблю ремонт в однокімнатній квартирі під оренду.
Дизайн проект,нова побутова техніка,меблі.
Планувала здавати довгостроково
Але бачу,що багато людей шукають подобово.
Що порадите?
В кого є досвід здачі подобово в області?
Поділіться,будь-ласка
Гарнюнька• 17 января в 18:29
Подобово швидко уб´ють житло
Плюс спрос не великий
ДинамоКит• 17 января в 18:31
Посуточно выгодно, если вы в соседней квартире живете и не работаете. Т.е. поселение и уборка на вас. А иначе все эти расходы прибавьте
автор Акуна_Матата • 17 января в 18:32
Ответ дляДинамоКит
Живу поряд.
Чи є у Вас досвід здачі подобово?
ВерСаСе• 17 января в 18:33
Подобово , гарного в Києві. Білогородка буде простої
автор Акуна_Матата • 17 января в 18:34
Ответ дляВерСаСе
Не зрозуміла
Моська-слон• 17 января в 18:36
Попробуйте сдавать посуточно сначала, вы всегда сможете передумать и сдать долгосрочно, если не зайдет
автор Акуна_Матата • 17 января в 18:38
Ответ дляМоська-слон
Спасибо!
ДинамоКит• 17 января в 18:42
Ответ дляАкуна_Матата
Живу поряд.
Чи є у Вас досвід здачі подобово?
Вы сами будете этим заниматься или нанимать людей?
автор Акуна_Матата • 17 января в 18:46
Ответ дляДинамоКит
Реклама ,мелкий ремонт ,все вопросы с жильцами- я.
Уборка- буду приглашать
Домашка• 17 января в 18:48
Подобово у Білогородці? Це, хіба, для далекобійників або дам, які працюють на Окружній
автор Акуна_Матата • 17 января в 18:50
Ответ дляДомашка
Знаходжусь в групі свого ЖК.
Бачу,що шукають багато.
маминаБубочка• 17 января в 18:51
Ответ дляАкуна_Матата
Знаходжусь в групі свого ЖК.
Бачу,що шукають багато.
Подобово? Саме в Білогородці? Багато шукають??? Там якийсь невідомий мені космопорт і центр цивілізації?
ДинамоКит• 17 января в 18:51
Ответ дляДомашка
Вы так утрируете. А когда то наша родственница продала свою трешку в Донецке, наделала посуточных в Макеевке! И все работало.
Даже сейчас они ликвидны, но нажаль отжаты
Домашка• 17 января в 18:52
Ответ дляАкуна_Матата
Знаходжусь в групі свого ЖК.
Бачу,що шукають багато.
Хто ці люди, які орендують подобово в Білогородці в ЖК серед поля?
Домашка• 17 января в 18:54
Ответ дляДинамоКит
Подивіться на карту де ця Білогородка знаходиться.
Подобова оренда має місце в центрі Києва, на Подолі, біля вокзалу тощо, там де зручно жити туристам і тим, хто приїхав на 2 дні у відрядження. Цих людей поле за 15 км від Окружної мало цікавить ...
автор Акуна_Матата • 17 января в 18:54
Ответ дляДомашка
Я взагалі-то досвід інших шукаю.
У Вас є досвід?
Бутерброд и я• 17 января в 18:54
Ответ дляДомашка
Хіба в Білогородці мало молоді, якій треба хата для перепихону?
Домашка• 17 января в 18:55
Ответ дляАкуна_Матата
Я взагалі-то досвід інших шукаю.
У Вас є досвід?
А здоровий глузд не шукаєте?
Так, хто ті ´багато людей´, які шукають подобово оренду у вашому ЖК? Ви їх соціальний профіль описати можете, мета приїзду в Білогородку на 1-2 дні?
Домашка• 17 января в 18:56
Ответ дляБутерброд и я
Тоді краще погодинно
ДинамоКит• 17 января в 18:56
Ответ дляДомашка
Нащо ви мені це відповідаєте? Я зараз в треш районі Києва, але теж все подобово зайнято
Бутерброд и я• 17 января в 18:57
Автор, тут у вас в темі зараз поб´ються. Найкраща порада була вам - спробуйте, якщо не піде, здаватимете на довгостроково.
маминаБубочка• 17 января в 19:37
Ответ дляАкуна_Матата
Я взагалі-то досвід інших шукаю.
У Вас є досвід?
Ну ви ж доросла людина і прекрасно розумієте для чого можуть винаймати подобово житло. Туризм, відрядження, секс, особисті справи (на обстеження до лікаря наприклад).
Ну так ось народ здивувався такому високому рівню туризму та ділової активності в невеликому і маловідомому ПГТ, котрий доволі далеко від Києва.
А ось секс так, оце схоже - на потрахульки їхати далеко не хочеться...
Love_Love_Love_• 17 января в 20:43
В шоці з людей, поняття про подобову не мають і дають з таким важним видом поради ))
Автор, я маю великий досвід, але не маю досвіду в Білогородці. Що вам потрібно для подобової:
1. Купити якісні подушки, пркривала, постіль. Обов’язково щоб в квартирі було ліжко як основне спальне місце ( дивани можуть бути додаткові)..
2. Найняти фотографа інтерʼєрів і зробити якісні проф фото ( це обов’язково).
3. Розмістити аккаунт на олх ( реклама там дорога).
Зареєствуватись на букінг і аірбіендбі, детально вивчити їх правила, подзвонити до спеціалістів у підтримку якщо у вас є питання.
Врахувати що лютий та березень це несезон.
Уважно ставитись до поселення місцевих ( особисто я у Львові львівських і область не селю)
І НІКОЛИ квартира що здається подобово не знищиться так як та яка здається довготривало.
Love_Love_Love_• 17 января в 21:04
І ще, ви навряд знайкогось на прибирання однієї квартири
автор Акуна_Матата • 17 января в 22:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую Вам за Ваш досвід
Грибной_Дождик• 20 января в 15:18
Ответ дляLove_Love_Love_
почему не селите со Львова? не совсем поняла.
Love_Love_Love_• 20 января в 15:48
Ответ дляГрибной_Дождик
Тому що місцеві знімають для двіжу, логічно