Не против• 17 января в 18:35

Аренда просела?

У кого какие наблюдения, аренда в Киеве просела, или не так?
Смотрю олх, 2к на Оболони по 15, метро пешком..
Или просто замануха?
Спасибо.
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 января в 18:38
Это что мало?
Свекровь 1к за 9 тыс снимает, Оболонь
КартаБезКомиссий• 17 января в 18:40
я на Відрадному 1к за 15 здаю і це дешево по моєму будинку ,сусіди за 18-20 здають .Зараз вирішуємо чи підіймати чи ні.2К на Оболоні то шарова ціна ,погано віриться
Лагшмивара• 17 января в 18:45
Це що дуже дешево? Чи там квартира в Оболонь Резіденс?
КартаБезКомиссий• 17 января в 18:49
Ответ дляЛагшмивара
це підозріло дешево
Лагшмивара• 17 января в 18:51
Ответ дляКартаБезКомиссий
це підозріло дешево
І давно? Це середня ціна для підгулявших ´чешек´ на Оболоні. Будинки від 2000-х дорожче, але не думаю, що про них мова
18 мнеУЖЕ• 17 января в 20:01
Мої квартири, ціна на зараз:

- 2к Борщагівка, 8/16 поверхового будинку радянських часів, ремонт дуже середній, просто чисто і акуратно, газ, при відключеннях все працює окрім власне електрики. 9 тис + комуналка
- 1к напівстудія Відрадний, будинок 2015р, останній поверх, відносно свіжий і непоганий ремонт, вбудована техніка, все електро, при відключеннях не працює нічого. Зверху газова котельня, безпеки то не додає. 15 тис.
Обидві квартири оп лінії швидкісного трамвая, але до метро доволі далеко їхати.
Гірчинка• 17 января в 20:02
Ответ дляЛагшмивара
Яка Оболонь Резіденс, Ви хоть уявляєте які там ціни на аренду? За 15 тис на Оболоні двокімнатна квартира може бути або в чешках, або вбиті в будинках старого радянського фонду.
Лагшмивара• 17 января в 20:20
Ответ дляГірчинка
Уявляю. Флетфлай: Оболонь, 2-к, до 15 тис грн , знаходить 36 пропозицій.

85% Оболоні - це чешки або вбиті будинки радянського фонду
Гірчинка• 17 января в 20:28
Ответ дляЛагшмивара

В Оболонь Резиденс квартира однокімнатна стартує від 1000 доларів на тому самому флай, які 15 тис грн.
Ви навіть не розумієте про який ЖК ведеться мова, якщо по пошуку знайшли квартири по 15 тисяч гривень, не подивившись, що це не той ЖК.
Лагшмивара• 17 января в 20:54
Ответ дляГірчинка
Дивно, коли людина може прочитати, але не може зрозуміти прочитане ...
Гірчинка• 17 января в 21:51
Ответ дляЛагшмивара
Що я не зрозуміла с прочитанного? Фото з пропозиціями по 15 тисяч гривень в ЖК Оболонь Резіденс викладіть, які Ви тут розпинаєтесь є на флетфай. Ось Ваша відповідь по ціні в цьому ЖК на моє зауваження.
Ви як вуж на пательні починаєте викручуватися.
Лагшмивара• 17 января в 22:07
Ответ дляГірчинка
Спробуйте ще раз прочитати. Можливо, з 3-ї спроби зрозумієте
Гірчинка• 17 января в 22:13
Саме Ви і не вмієте читати і давати відповідь на запитання. Я в Вас не питалася скільки коштує квартира на Оболоні, а питання, що видно на скріні, про вартість арени в ЖК Оболонь Резіденс.
Ви дуже негарно себе поводити, впираючись і принижуючи опонента. Дуже примітивна маніпуляція.
ЗновЗдоров• 20 января в 15:14
Ответ дляГірчинка
вы тупая, как пробка.