Мааарковная• 17 января в 18:28

Завдання з математики 1 класу))

Так, соромно, що не зрозуміла завдання першого класу, але краще осоромитись і розібратись, ніж не розібратись зовсім )

Що означає знайти знайти значення різниць? Мається на увазі, що вирішити лише ті з прикладів, які на віднімання, а на додавання не чіпати?
18 мнеУЖЕ• 17 января в 18:29
Ну так, ті які з відніманням
Встидаюся запитать• 17 января в 18:36
Да, только с вычитанием
графиняВишенка• 17 января в 18:38
Зменшуване, від’ємник, різниця.

Знайди різницю = виконай віднімання.

Але у підручниках дуже люблять писати так, щоб не розуміли ні батьки, ні діти.
Кукусик• 17 января в 18:51
Все правильно ви зрозуміли