Где тут 0?• вчера в 07:57
Музичний дитячий конкурс
Дівчата розкажіть як ті конкурси відбуваються. Моя дитина буде приймати участь вперше. Там 70 учасників. Це розбивають по днях чи якось встигають все ж за день. Різні вікові категорії я розумію. А от по часу хотілося б знати.
Невидимка• вчера в 08:02
Автор хорошие конкурсы где парк первых мест пару вторых и третих, но сейчас большинство деньги отбить, дадут 20 первых 20 вторых и 20 третих)))
Редисочка• вчера в 08:19
В танцевальных обычно по возрасту. Будет тайминг. Обычно пару возрастных категорий и награждение. Потом следующие. Это делается, чтоб не было толпы в зале.
Редисочка• вчера в 08:22
Ответ дляНевидимка
Сейчас всем дают места, коммерция
Может конкурсы такие? Нас так раньше возили в другой студии танцев на такие конкурсы. 3е место далут и радуются все, а тех 1-3 мест у всех и 3 -это удас по баллам. Потом ушли в другую и я сама начала разбираться потихоньку какие хорошие конкурсы с хорошей конкуренцией и своего ребенка отправлять только ра такие. Где, например 20-40 человек и призовых местр 5 (1-5) остальное за участь
Но снова таки. Вы на любом конкурсе можете взять результаты и посмотреть баллы. На каком реально месте ребенок
ГейТуда• вчера в 08:42
Все зависит от конкурса, но обычно так: есть тайминг, время выступления вам скажут, но обычно всегда происходят задержки и оно сдвигается. После того как все выступят - награждение. Часто я вижу солисты делают предварительную распевку на сцене до начала программы, но это не на всех конкурсах. Часто делят на две части: с утра и до 12-13, потом награждение, и вторая часть - потом награждение. Но 70 человек это не много, поэтому скорее всего делить не будут.
Где тут 0?
• вчера в 08:44
Ответ дляЧумачечая_
В муз.школе? Если да, то все за 1 день.
Ну в отдельном помещении. Дети с области едут. Областной короче.
Где тут 0?
• вчера в 08:45
Ответ дляГейТуда
Немного? Ато я представила что по минут 10 на каждого и думаю ого времени уйдёт.
Где тут 0?
• вчера в 08:46
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
В музичній школі конкурс?
Нет. Областной конкурс. Участвуют все музыкальные школы области я так понимаю.
Клептоманка• вчера в 09:01
Ответ дляРедисочка
А навіщо дітям в танцях бали і оцінки? Всеодно всі дипломи куплені.
Пургену мне• вчера в 09:05
в нас на таких конкурсах вікові категорії були поділені по часу. Тобто діти не сиділи весь день. Нагородження було ввечері всіх разом. Доречі, не розумію тих хто тут пише про куплені дипломи і 20 перших місць. За 7 років такого ні разу не було в дитини ні в музичній школі ні на бальних танцях
Клептоманка• вчера в 09:06
Дитина в приватній муз школі. Конкурсів нема, але є концерти з глядачами. Таймінг. До 20 учасників за день. Конкурс тільки в тому, кого будуть ставити останнім. Чим учасник ближче до кінця концерту, тим вище внутрішній рейтинг глядачів, бо це вже практично професійна музика.
Клептоманка• вчера в 09:08
Ответ дляПургену мне
Мова про сам диплом. Батьки платять за участь, а не навпаки.
Редисочка• вчера в 09:18
Ответ дляКлептоманка
Цікаво як Ви прийшли до таких висновків? )
Редисочка• вчера в 09:26
Ответ дляПургену мне
То пишуть мами ледачих дітей. Я постійно чую це від мам нашої студії. І знаємо дівчат,які займають перші місця і скільки вони вкладають туди коштів, часу та сил і як самі діти до цього відносяться і як готові працювати на результат. Тому мені постійно смішно, коли мені кажуть ’ засудили’. Якщо в мене звичайна дитина, для якої це просто хобі, вона апріорі не може бути першою серед ПРО
Клептоманка• вчера в 09:32
Ответ дляРедисочка
Мова не про засудили. Мова про те що тими дипломами як туалетним папіром. Або дитина від сцени кайфує, тоді дипломи як бумажки. Або дитина танцює за бумажку і в неї порушення мотивації.
Пургену мне• вчера в 09:35
Ответ дляКлептоманка
не знаю про які ви бумажки кажете. В нас дають рівно 3 місця, тобто три дипломи і три медалі. Все, інші учасники не отримують нічого крім вражень і досвіду
Клептоманка• вчера в 09:42
Ответ дляПургену мне
То почитайте пост з якого почався діалог. Маму танцора не влаштовували конкурси де 3 місця, перевела туди де 5 місць, бо ці конкурси їй краще.
Редисочка• вчера в 09:51
Ответ дляКлептоманка
Ви дуже далекі від реальності )
Ми знаємо трьох дівчат завжди перших. Так, ті бумажки їм до одного місця, але бали як раз для них дуже важливі. Ну уявіть собі дитину, яка працює дуже багато і отримумає найвищий бал? Бали-це єдине, шо важливо в конкурсах як раз. Далеко не місця. Дитина може бути п´ятою, а по балам буває різниця в сотих )) так що єдине, в чому ви праві -дипломами можна підтертись -це правда. Моя дитина навіть з машини їх не забирає, я потім викидаю ) але вона не чемпіон, бо в неї інші пріоритети. Сильну дитину, яка цим живе видно з перших 20 секунд танцю (думаю як і співу ) на моїй пам´яті жодного разу не було несправедливого суддівства. На що натанцював, то й отримав. І тільки мами з амбіціями та з дітьми без амбіцій говорять про ’купили’.
В кого купили? Судді- часто люди, які мають свої танцювальні школи. Це дуже тісний світ, де кожен один одного знає. Як думаєте вижили б конкурси, якби суддям казали хто сьогодні повинен перемогти? Водили б вони туди своїх дітей. Наскільки б швидко разлетілась би інформація? Це не спорт, тому якщо хтось і купляє, то одиниці. Більшість батьків вже з конкурса 5го розуміє, що це звичайна розвага і нема там що купляти. А ось для дитини це дуже класна мотивація як раз. Саме для дитини, яка ХОЧЕ бути першою. І навіть там де роздати мільйон місць теж можна подивитись бали і зрозуміти, що третє, це ніфіга не третє, а останнє з усього списку. Хоча в інстаграм, звичайно, всі постять ’урраа 3тє місце’ 🤣
ГейТуда• вчера в 10:07
Ответ дляГде тут 0?
Та не, оно обычно потоком, 4 минуты в среднем на выступление, итого - меньше 6 часов, плюс час-полтора на награждение)
Где тут 0?
• вчера в 10:21
Ответ дляГейТуда
Ясно. Спасибо. В любом случае это на весь день. Я поняла.
Клептоманка• вчера в 10:43
Ответ дляРедисочка
Ви дуже далекі від реальності )
Ви неправильно мене зрозуміли. Слово ’купили’, я використала не в сенсі підкупили суддів, а в сенсі батьки заплатили організаційний сбір. У мене дитина музикант. Грає партії рівня консерваторії. 1/16. Швидкість до 240. Концерти так. Конкурси за бумажку ні.
Редисочка• вчера в 11:14
Ответ дляКлептоманка
Ну тут дивлячись які цілі. Не думаю, що в музиці якось-по іншому.
Конкурси для сильних дітей- це свого роду піар.
В них є багато переваг. Саме для сильних дітей. Наприклад подружка моєї доньки вже відома в танцювальному колі України дуже добре. Її ще з 9 років вже запрошують зніматись в кліпах, шоу і т.д. Плюс вона часто забирає гран прі, а це грошова винагорода. Вона вже знімалась в кліпах з монатиком, колою і тд. І не за безкоштовно, як багато хто своїх дітей пропихує ’аби засвітитись’, де шукають халяву. В свої 14 вже заробляє непогано. Плюс, якщо вона в 18 відкриє школу, то до неї 100 % підуть вчитись, бо там база неймовірна у дитини, більше ніж у більшості викладачів ’студій біля дому’. На європейському конкурсі її запросили на навчання в США, надавши грант. Іншу дівчинку запрошували в Лондон на тижневий інтенсив, покриваючи всі витрати, включаючи проживання. Ще одну запрошували в Італію, і пропонували стипендію на рік, але їй ще не було 13, тому не змогла, там можна без батьків тільки з 13.. Ви недооцінюєте конкурси. Саме для сильних дітей. Якщо ваша дитина така, то ви забираєте в неї можливість стати відомою ще в диттнстві і не працювати за копійки в консерваторії.
Є такий танцювальний конкурс yagp. Судді-це директора кращих шкіл світу. Люди туди везуть дітей з усього світу, щоб дізнатись оцінки, почитати коментарі професіоналів. Там можна не отримати ніякого місця, але отримати гранти від кращих шкіл, тих, кого побачили запрощують на класи і це вже перемога. Бо, образно зі 100, запрошують 20. Кращим можуть навіть сплатити навчання, проживання, дорогу в школах, де рік навчання коштує, як квартира.
Коротше це все про можливості.
Це для посередніх в цьому мистецтві дітей, як моя донька, це просто розваги
Коротше це все про можливості.