Свисток ля-минор• Изменено 18 декабря 2024

Табель з оцінками((( 3, 5,6...8

Я попереджала щщо якщо не робити уроки, вести себе мені нічого не задали і тп буде ось такий результат, можеш не вчитися, але тоді я змушена буду покарати. Отримати 6 ходячи три роки до репетитора, це вже наглість раніше було з англійської 9/10 семестрові. А тут, на протязі навчального семестру проскакували 2. Репетитор в шоці. Я теж. Тепер ось сиджу думаю що робити, як краще покарати щоб був якійсь стимул в наступному семестрі працювати.. телефон заблокувати. Гуляти не пускати чи шо... В ніколи не була в такій ситуації, не доводилося дітей дійсно серйозно карати.
Чаклунка-ведунка• 18 декабря 2024
Який клас?
Секретница• 18 декабря 2024
Теперь должні выполнить свои угрозы
автор Свисток ля-минор • 18 декабря 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Який клас?
Ответ дляСекретница
Теперь должні выполнить свои угрозы
Так я нічого конкретного не казала, просто що змушена буду покарати. А як? Я ніколи не карала дітей не було прям серйозно
Чаклунка-ведунка• 18 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Покарання не допоможе
Забризкана водою• 18 декабря 2024
Якщо дитина не хоче вчитися- не змусиш! Не можливо постійно бути наглядачем над дитиною. Скажіть дитині, ну що ж, не всім мати гарну професію і заробляти, робітникі теж потрібні і перестати наймати репетитора.. толку як бачите немає все одно.
Протру пилюку• 18 декабря 2024
ТІЛЬКИ СТИМУЛ до навчання..інакше ні до чого..поговоріть відверто з дитиною
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Покарання не допоможе
А що допоможе? Погладити по голові і сказати молодець доця, продовжуй в тому ж духе далі, гуляй, сиди в телефоні до ночі
Секретница• 18 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну так вы разрешили не делать домашку, но предупредили, что будет наказание. Теперь нужно выполнить. Потому что в другом случае это будет просто треп
Отжигающая• 18 декабря 2024
Наказание не поможет , нет мотивации у ребенка .
КаРаКаТиЦа• 18 декабря 2024
Пообещайте ему что-то за хорошие оценки лучше. Наказывание не поможет и испортит ваши отношения
Агент Пинкертона• 18 декабря 2024
Хлопець?
Ответ дляПротру пилюку
Як зробити цей стимул?
А вот недавно• 18 декабря 2024
Вы возьмите сами и одну неделю выполните все домашки. Добросовестно , каждый вечер . Потом примите решение о наказании
Ответ дляАгент Пинкертона
Хлопець?
Дочка
Света С Приветом• 18 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Навіщо вашій дитині вчитися? Просто дайте відповідь.
Агент Пинкертона• 18 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну то, Ви теж в цьому винні
Света С Приветом• 18 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Пояснити, навіщо їй це треба. Як вчилися ви та ваш чоловік у школі?
КаРаКаТиЦа• 18 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Як зробити цей стимул?
Мне вот обещали, что за хорошие оценки в конце года подарят телефон и я тогда хотела учиться,стараться
булоТАЙминуло• 18 декабря 2024
Хіба оцінки це важливо?
маминаБубочка• 18 декабря 2024
Покарання - це не стимул, скоріше навпаки
КаРаКаТиЦа• 18 декабря 2024
Но вообще, у меня были плохие оценки, но я была целеустремленная и экзамены сдала лучше всех без репетиторов
Чаклунка-ведунка• 18 декабря 2024
Дівчинці головне вдало вийти заміж)
Масяня Я• 18 декабря 2024
Значить репетитор не працює. В мене також в 7 класі. Англійська в групі. Як на мене краще працює, вона старається, щоб не позоритимь перед дітьми. А так важко, як і вашій. бувають і 5 і 6, прийняла це, в мене також не золота медаль в школі.
КаРаКаТиЦа• 18 декабря 2024
А отличники сдали плохо, так что оценки не важны и сейчас аттестат не учитывается при поступлении в Украине
Лапка• 18 декабря 2024
У меня так же само только мальчик, поговорить очень умный во всем разбиться, но уроки делать не хочет, тратит на них максимум 30 мин, но обычно меньше (((
Нанимать репетитора сейчас не могу из за финансов,
Ответ дляАгент Пинкертона
Ну то, Ви теж в цьому винні
Чим? Тим що щодня питаю є домашні, нема, тикаю в єдиній школі те що вчитель вказав( вони ж не всі там виставляють домашні) , ось є. Іди роби. Добре потім. Потім сидить нічого не робить. Кажу може допомогти..я сама. І тп. Я це читати не буду не цікаво. Фізра я переодягатися не буду. І от результати. Блокую телефон, сидить тоді втикає без нього, ліпить малює а уроки не робить.
маминаБубочка• 18 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Спитайте їх, як вона б вчинила на вашому місці
ПрипоРошенная• 18 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Оставьте в покое. К 9-му устаканится и будет нормально.
Лапка• 18 декабря 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Что бы в университет поступить нужно задать школьные предметы