Коханозадовільна• 17 января 2025
Не доставлена посилка Zara на міст
Досвідчені баєри поділіться будь ласка своїм досвідом що робити в такій ситуації
Замовила собі джинси та светр на зарі, замовлення було розділено, джинси відправили першими, посилка була доставлена 9.01 на склад міст але в кабінеті досі не відображається(( При чому светр приїхав 12 і одразу ж зʼявився в кабінеті…
в підтримці пишуть на склад не отримували чекайте і надають терміни кожен день 1-3 дні (( я у відчаї перший раз з таким стикаюсь не знаю що робити скільки ще чекати і чекати їх взагалі якщо вони її так і не знайдуть що в таких випадках робити? Забути за штани? 😩
ФруктЕщеТот• 17 января 2025
По вазі светр сходиться з орієнтованою вагою? В мене колись був випадок коли на сайті посилка була розділена а приїхало чомусь в одній посилці.
Коханозадовільна
• 18 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ще не виставили вагу, але доставляли різні служби доставки джинси привіз Gls а светр якась інша компанія