Лорка-хлорка• 18 января 2025

Какой не дорогой препарат можно для завершения гв?

Или может можно обойтись без препарата
Катруся 777• 18 января 2025
Скільки дитині років? Звісно можна і без препарату. Поступово зменшуйте кількість годування, лишаєте лише на сон денний і нічний , потім повністю прибираєте вдень, лишаєте на ніч. А потім і вночі відмінити. На ніч можна буде давати або молоко або суміш. За такою схемою у вас почне щоразу менше вироблятися молока, потім і зникне зовсім.
АнтиТанкист• 18 января 2025
Нічого не пила 2 рази. Прибирала денні годування, потім поступово звела на 0
Обнемашечка• 18 января 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Аналогічно
Ласковая_львица• 18 января 2025
Шалфей рекомендую. Почитайте как заварить и принимать при завершении гв. Одна чашка отвара и в течении дня пить по нескольку глотков.
Фляшунька• 18 января 2025
не нужен никакой аппарат
носите плотную футболку
немного сцеживаете грудь когда она наливается до невозможного
так пару раз
за неделю все пройдет
пьете поменьше
Потребую апгрейду• 18 января 2025
Почитала ответы. Так можно заработать мастопатию. Выпила лекарство, сцедила грудь, перетянула бинтами. Всё. Неприятно, болезненно, но быстро и эффективно. Зато не было никаких комочков, затвердений и т.д
Счастье_же_вот_оно• 18 января 2025
Можна нічого не використовувати. І це фізіологічно, на відміну від стискання грудей всякими способами або використання лікарських засобів центрального генезу.
Сірничок• 18 января 2025
Ответ дляЛасковая_львица
А правда,что шалфеем можно прервать не желанную беременность? Слышала такое.
Тріль!• 18 января 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Якраз вашим методом скоріше заробити мастопатію від перетягування і застою молока.
Якщо поступово прибирати по 1годуванню, молока починає меньше вироблятися і ніякої мастопатії не буде.
Allein74999• 18 января 2025
Пила, так хреново было от таблеток, думала сдохну и не помогло. Потом посоветовали шалфей и никакого другого питья больше. 4 дня пила и на утро пустая грудь, аж удивилась.
Тракторні війська• 18 января 2025
Автор, у меня быои проблемы, поэтому еще в роддоме назначали бромкриптин. Потом восстановилась и кормила, а когда пришлось прекратить, то опять этот препарат и тугое бинтование после сцеживания
Аноним НаВсеГда• 18 января 2025
Дешевше - Каберлат, Каберлін.
Дорожче - Достинекс, Алактин.
Ane4ka-9cee• 18 января 2025
Я б побоялась пити якісь ліки, завершувала плавна, зразу в день прибрала, тоді вже вночі. Дня 3 був якийсь дискомфорт в грудях, а потім пройшло
Зубачистка• 18 января 2025
Ліки мають сенс лише на початку, коли пролактин височезний і лактація тільки встановлюється. Якщо лактація зріла, сенсу в тих препаратах нема, треба поступово зменшувати кількість годувань, робити лімфодренажний легкий масаж і за потреби зовсім трішки підзціджувати щоб попередити застій
Послухайте у тієї ж Зайченко про пролактин, вироблення молока, препарати і завершення гв, перш ніж пити щось