бЭйбА• 18 января в 13:33
Ничего не купила и 500 грн нет
Ну и цены, капец
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 18 января в 13:50
А я сегодня на работе, и с работы сразу домой , ничего покупать не буду. Аванс только на след неделе.
Обойдёмся тем что есть дома
Радість моя• 18 января в 13:53
Ответ дляПишущаяся
Вигідно сир по 161 грн/кг і великий круасан по 17 грн поштучно
В вашем круассан 65 грамм, на развес дешевле
Пишущаяся• 18 января в 13:58
Ответ дляРадість моя
Це щойно спечений великий повітряний круасан власної випічки супермаркету, навряд чи ви такий купите в Києві дешевше, порівнювати їх з якимось ларьком на вагу немає сенсу
Голодаю• 18 января в 14:02
Ответ дляАгатаХристя
2 людини і собака.
То есть вам хватает на 4 дня 1200?
А если не секрет что вы покупаете и готовите? И я хочу так.
Пишущаяся• 18 января в 14:04
Ответ дляРадість моя
А что из этого выгодно? Сыр кисломолочный по 160/кг? Или круассан по 261/кг?
Ой, «радість моя», сир же у вас був по 322/кг, що сталося? І так, пачка за 29 - це вигідно)
бЭйбА
• 18 января в 14:06
Ответ дляпані Солоха
Особливо людям, для яких 500 грн то гроші, ага
Ну так не тратить на унитаз, а отложть на кирке
АгатаХристя• 18 января в 14:07
Ответ дляГолодаю
То есть вам хватает на 4 дня 1200?
Купили 4 філе, кг крил, масло, кефір, торт, сир, творог, хліб 2шт, яйця, спагетті, гречка, шпроти.
Білий Лосик• 18 января в 14:07
Ответ дляКиця-бриця
Смысл темы?
++ вот тоже хотела спросить
Автор похвалиться зашла? Или чтобы пожалели?? А что купила то??
Мы тут все с Марса.. мы ж не теме магазинов, цен планеты Земля...
Радість моя• 18 января в 14:08
Ответ дляПишущаяся
Домашний твогог-140. В чем выгода?
Радість моя• 18 января в 14:08
Ответ дляАгатаХристя
А вы фрукты и овощи вообще не покупаете?
Тут как тут• 18 января в 14:09
Ответ дляМира всем
Да вы шо? А мы то и не в курсе цен то в магазинах....
От ви стібетеся, а з нинішніми різкими стрибками цін це запросто може бути!
Он морква вже по 35, а ще недавно я купувала по 27.
Подтяжка• 18 января в 14:09
Ответ дляРадість моя
Удалено администрацией...
Тут как тут• 18 января в 14:12
Ответ дляАгатаХристя
Ви ще й торти зі шпротами купуєте? От багачка! Ой, чи то... От транжира!
Соня Петрова• 18 января в 14:12
Ответ дляМушля з Криму
Вы как мой сын,купил креветок,разморозил,а там 2литра воды.И есть нечего.
нужно покупать только свареные в АТБ я беру фирмы NORVEN очень вкусные и там нет никакой воды,у замороженных развод на весе
Радість моя• 18 января в 14:14
Ответ дляПодтяжка
Удалено администрацией...
Я такая наивная• 18 января в 14:15
Ответ дляАгатаХристя
Чек би глянути, якось багато на 1200.4 філе якщо не маленькі, то вже на три кг затягнуть, чи у Вас половинки? І сир, творог, торт по скільки, якщо грамів по 200-300 то можливо., а так один торт невеличкий від 200-300 грн коштує.
Тут как тут• 18 января в 14:16
Дівчата, припиняйте вже сваритися!
У всіх свої життєві обставини, свої трагедії, складнощі та пошуки виходу.
І точно не є винними в тому ні ті люди, що виїхали, ні ті, що залишилися, і страшно подумати, навіть не ті, які живуть зараз у відносно безпечних регіонах!
Стопясят раз обсуждала• 18 января в 14:17
Ответ дляПодтяжка
В Європі захожу в маркет, вибираю все за акціями та знижками - ціни від 1 до 2 євро на кожен товар. Вихожу - 2000 грн як не було, і в пакеті нічого. Ото страшно
Удалено администрацией...
Пишущаяся• 18 января в 14:17
Ответ дляРадість моя
Домашний твогог-140. В чем выгода?
В тому, що я не їм домашній, та і за ним треба було б кудись їхати спеціально, з землі у метро я нічого не купую
Подтяжка• 18 января в 14:18
Ответ дляРадість моя
Удалено администрацией...
Подтяжка• 18 января в 14:21
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Удалено администрацией...
Стопясят раз обсуждала• 18 января в 14:22
Ответ дляПодтяжка
Удалено администрацией...
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 18 января в 14:22
Куриные голени по 85 на 1 кг 7 штук выходит, творог 170 грн за кг, крупа кукурузная . Норм.
Подтяжка• 18 января в 14:23
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Удалено администрацией...
Я такая наивная• 18 января в 14:24
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А по скільки Ви їх їсте на порцію ті голені? Там же кістка велика, 2-3 треба. Мені здається філе вигідніше буде, та й корисніше воно.
Стопясят раз обсуждала• 18 января в 14:24
Ответ дляПодтяжка
Удалено администрацией...
Подтяжка• 18 января в 14:26
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Удалено администрацией...