Валерия-da74• 18 января в 14:53

Чи були у вас мажущі виділення на 6-7 тижні?

Проснулась з ранку червоно коричневі виділення, нічого не болить, на УЗД сказали все добре, серцебиття є, відслойки не має, гінеколог запевняла що загрози не має, але хвилювання мене не покидає
Престидижитатор• 18 января в 14:56
Не було, але я і УЗД робила не раніше 11 тижня. Читала тут на форумі, що після УЗД на маленькому терміні таке було...
МаринаХ28• 18 января в 14:56
Було.
Також полетіла на УЗД, але в мене було невелике відшарування. Капали три дні.
Божа кульбабка• 18 января в 14:57
1 раз было на 12й неделе, пошла на плаванье для беременных… ох и переживала
Все было ок
Может, вы тоже что-то делали слишком активное?
автор Валерия-da74 • 18 января в 14:57
Ответ дляМаринаХ28
Було.
Сьогодні перший день, буду дивитись, якщо не пройде знову до лікаря
Сито для думок• 18 января в 14:58
было в обе беременности,гинекологи говорили,что это норма
автор Валерия-da74 • 18 января в 14:58
Ответ дляБожа кульбабка
Все было ок
Навпаки, більше відпочинку, стараюсь без навантаження
МаринаХ28• 18 января в 14:59
Ответ дляВалерия-da74
Все буде добре. Обіймаю🫂
Так точно!• 18 января в 14:59
В мене перші два місяці були менструації, я тільки на 11 тижні дізналася про вагітність)))
Не заздріть тьоті• 18 января в 14:59
Ответ дляТак точно!
Это не менструация, а угроза
автор Валерия-da74 • 18 января в 15:01
Ответ дляМаринаХ28
Все буде добре. Обіймаю🫂
Дякую за підтримку 🥹🫂
Божа кульбабка• 18 января в 15:01
Ответ дляВалерия-da74
Пусть все обойдется!
Так точно!• 18 января в 15:01
Ответ дляНе заздріть тьоті
Это не менструация, а угроза
Ну, не знаю что это было. Беременность без проблем прошла, дочке почти 20 уже. Умница- красавица))
Не заздріть тьоті• 18 января в 15:02
Ответ дляТак точно!
Ну Вы же знаете что такое менструация? Она может быть в беременность?
Так точно!• 18 января в 15:03
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я знаю, может и не норма, но в результате всё было хорошо.
Дона Ко Ко• 18 января в 15:13
Нет, никогда
Иванка Бур• 18 января в 15:24
В мене до п´ятого місяці були ці виділення. І це загроза. Приймала прогестерон у таблетках кожного дня
Луноликая Вика• 18 января в 15:25
Было , аж неделю . Один раз прям по ноге потекло . По узи норма . Уже 2.5 года )
Юлі_я24• 20 января в 21:18
Ні, не було. Зараз 16 тиждень і просто іноді є звичайні виділення.