Патика-мотика• 18 января 2025

Собираетесь возвращаться после войны?

Если будет заморозка или конец войны, вы вернетесь в Украину?
Результат:
вже голосів: 243
114 (46.91%) Не выезжала
68 (27.98%) Не вернусь
38 (15.64%) Вернусь
23 (9.47%) Выедем когда границы откроют
Анчо Ус• 18 января 2025
Повернеться багато людей, хоча і не всі. Добре там, де нас нема.
Тихомандражная• 18 января 2025
так мой город оккупиррован, куда возвращаться?
Кукусик• 18 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Таке собі звичайне життя якщо чесно.
Кому сь норм ..
Позитивна• 19 января 2025
Возвращаться не хочу
Посмотрим, получится остаться или нет
Задолбулька• 19 января 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Мои знакомые с подростками сейчас активно уезжают....
Каждому свое. Моему там плохо было.
Одна_на_всей_планете• 13 февраля 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Повернусь звичайно, вважаю що для мене в Європі немає майбутнього, бо починати з нуля вже після певного віку дуже важко, діти може і залишаться на навчання.
Же трошки і вам доведеться починати з 0 саме в Україні. Я дуже сумую за роками до війни, але розумію, що так вже не буде. І чим більше я адаптуюсь тут, тим важче буде повернутись. І що страшно,що чим довше триває війна, тим більше молоді Україна втрачає. З мого оточення молоді люди 17-25 років вже дуже добре вивчили мову і активно вступають в місцеві університети. І хоч дехто мріє повернутися, ч розумію, що повернуться вони хібв що в складі компанії яка буде інвестувати в відновлення і відбудову України.