Сорока-ворона• 18 января 2025

Це мене хочуть пошити в дурні, я так розумію.

Квартинрантка змінила ім´я. Бачу по квитанціях, ну і чула, що хлопець її називав іншим ім´ям. В договорі стоять старі дані.
Прошу скинути мені її інший документ. І ось що вона пише. Що скажете?
ИграйМойГормон• 19 января 2025
Те що вона вам явно триндить це 100%, але навіщо не зрозуміло. Якщо в банку інше імʼя то новий паспорт точно у неї є. За кордоном ніяка подруга нічого змінити не може без її присутності- ну це ж тупо, приходить якась жіночка з чужим паспортом в посольство і каже» змініть для оцей чувіхі дані» чи як то має бути?
PmB• 19 января 2025
Ответ дляоксюморон
Вартість майна та неприємностей, що може принести ситуація, непорозмірні з арендою
Ви така розумна)) тому мабуть і чкурнули в перший рядах
Що там вже, безпечно під Києвом?)
Чи й далі казки розкажете яка ви вся айтішниця та в перші ряди на фронті?)😁
оксюморон• 19 января 2025
Ответ дляPmB
Чому ви так не думали?
Вірю в краще😁
Невісточка ж• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Чому не подивилася. Ви уважно прочитали. За паспортом в неї одне ім´я було, а тепер інше. Квитанції приходять з іншим іменем
І вона не заперечує, що вона змінила ім´я.
Які квитанції? Хіба на них не ваше імʼя? Мені квартиранти дають гроші, оплачую я сама.
Мульйонерша• 19 января 2025
Ответ дляоксюморон
Людина офіційно поміняла свої паспортні данні
Тому і всі оформленні документи повинна поміняти на нові
Крапка
Ну я от уявляю собі ситуацію. У мене паспорт-книжечка ще. Зняла б, припустимо, я квартиру, з договором. Живу там, потім мені 45, міняю паспорт на id-карточку. І живу далі. Мені і в голову б не прийшло надсилати фото нового паспорта власнику.
Мульйонерша• 19 января 2025
Ответ дляоксюморон
Звісно)) арендодач може просто викликати поліцію на ннеопізнану особу
Ітакж договір підписаний на іншу особу( інше імʼя)
Тому наразі він не дійсний без документів, що засвідчують особу
Да цей договір взагалі недійсний, він не офіційний.
оксюморон• 19 января 2025
Ответ дляМульйонерша
Він у вас не новий, ви там змін не зробили
Але надіслали потрібно, бо змінились данні паспорта
Читаю й дивуюсь
Люди, ви такі незамутненні))
Зі зміною діючих ідентифікуючихдокументів ви зобовʼязані робити зміни діючих документів( договорів, прав, тощо)
оксюморон• 19 января 2025
Ответ дляМульйонерша
Дійсний
Мульйонерша• 19 января 2025
Ответ дляоксюморон
Читаю й дивуюсь
Люди, ви такі незамутненні))
Я не незамутнена. Вас, здається, ніхто не обзивав тут. Мені б таке просто і в голову не прийшло.Власник ніяк не використовує номер мого паспорту, мою особу за старим паспортом ідентифікувати можна.
Якби запитав власник - то без проблем.
оксюморон• 19 января 2025
Ответ дляМульйонерша
Якби запитав власник - то без проблем.
Чудово що незамутньонна
Тепер самі собі відповідь дайте
У вас є старий дійсний номер?
Співпадають номери нового й старого?
Вас і сусіди і собаки можуть ідентифікувати
Але)) для встановлення особистості має бути діючий документ
Мульйонерша• 19 января 2025
Ответ дляоксюморон
Чудово що незамутньонна
Тепер самі собі відповідь дайте
У вас є старий дійсний номер?
Співпадають номери нового й старого?
Ок. У нас домашній інтернет, багато років. Чоловік договір оформлював. За цей час він міняв паспорт на картку. Нові дані в Андернет не надавав. Все платить саме собою вчасно. І які можуть з цим бути проблеми?
Це правопорушення? Чим загрожує? Які будуть наслідки?
оксюморон• 19 января 2025
Ответ дляМульйонерша
Юридично треба б було йому повідомити та внести дані оновлені в договір
Але особа не змінилась
Тому ніяких
Але це не зміна імені
Бо якщо б ваш чоловік змінив данні особисті, то , гіпотетично, мав би через суд доводити свою ідентифікацію при якихось проблемах, якщо вчасно не змінив ці данні
ЧупакабраЗеБест• 19 января 2025
Ответ дляоксюморон
Дійсний
ахахаха, в какой органе он будет действительный?
с этим договором можно только в туалет сходить.
Мульйонерша• 19 января 2025
Ответ дляоксюморон
Але особа не змінилась
Тому ніяких
Але це не зміна імені
Навіть якщо б він імʼя змінив. Які ризики для інтернет-компанії? Звичайно, в договорі такий пункт не прописаний.
оксюморон• 19 января 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
В суді буде дійсним
Але))) всі ми розуміємо, що договір то дійсний, але реалізація прав за ним- нікчемна )) тому я згодна з вами
Але так, дійсний
оксюморон• 19 января 2025
Ответ дляМульйонерша
) інтернет- компанія не працює « на перспективу»
Гроші- послуга
При припиненні оплати- припиняється послуга
Тут можуть бути проблеми з іншим- ненадання послуги, втрата обладнання , ділова репутація тощо
Спішу - перекидаюсь• 19 января 2025
Автор, Вы такая молодец) сидите в Германии явнож работаете и живёте за свои))))) и понятно свою квартирку предполагаю в Киеве сдаете. И умничка придумали деньги маме на карту, чтоб фрицы ваши доходы не знали )))
Спішу - перекидаюсь• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
В мене в договорі стоїть, щоб повідомляти за місяць.
Ну так она Вас на месяц и предупредит сейчас только январь у нее срок до ещё февраль и март )
Сплюшка• 19 января 2025
Ответ дляОце так цабе
Поселилась она с паспортом, а все дальнейшие действия со своей личностью она не обязана сообщать обычному чужому человеку, который даже не является арендодателем на законных основаниях
Хто підписував угоду, той там і живе. Хай підтвердить що це вона. В іншому випадку міняється замок, викидаються речі наче там нікого і не було
Спішу - перекидаюсь• 19 января 2025
Ответ дляНевісточка ж
Так жилец платит на счёт мамы автора))) Автор же в дойчленде , а там мониторят доходили когда пособие выдают ))) как в анекдоте -И жило у отца 3 сына, а свои квартиры сдавали )))
Спішу - перекидаюсь• 19 января 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Впервые с Вами соглашусь ) и ладно если у автора ФОП с нужным кведом она платит налоги и договор был оформлен у нотариуса , а так просто подтирашка ее договор, а понтов у автора выше крыши )))
Оце так цабе• 19 января 2025
Ответ дляСплюшка
Угода може буди угодою, а не папірцем, тільки якщо вона завірена. Автор може робити щозавгодно зі своєю власністю. Угод ніяких вони не складали
Невгамовна• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Раніше вона мені просто скріни про оплату кидала. Потім я попросила, щоб кидала квитанції. Вона пише, що закордонний не готовий, а український вона передала кимось в Британію.
Ну така маячня.
Так а в чем кроме этого ’вранья’вы ее еще подозреваете?чего опасаетесь? Если она у вас что то украдет к примеру, то без разницы,какой там у нее паспорт. Вы ее и так не найдете.
Оце так цабе• 19 января 2025
Ответ дляНевгамовна
Точно также, если автор придёт, откроет своим ключем и обварует ту девушку. Никто ничего не докажет, никто ничего ни у кого не арендует
Верочка 100%• 19 января 2025
Я все не осилю.
Квартиранти сплачують вчасно?
В чому тоді проблема?
Я от роблю заміну паспорту,ніякої справи мені не дали.
Фуліганка• 19 января 2025
яб таких как вы- как вы.... пустили в квартиру неизвестно кого-? Я всегда доки смотрю. ваша безответственность - потом пусть вас менты за жопу возьмут
PmB• 19 января 2025
Ответ дляоксюморон
Вірю в краще😁
Вы юмористка- оптимистка
PmB• 19 января 2025
Ответ дляВерочка 100%
Я все не осилю.
Квартиранти сплачують вчасно?
В чому тоді проблема?
А в банке переоформляют на новое имя со слов ?))))
Засомневаю• 19 января 2025
Ответ дляЯк міряти?
у меня нет и ради бы вас я б ее не качала. я ее даже ради гос. структур не качаю, я бы после такого общения съехала бы из квартиры, вы неадекватная.
Автор, ну що відповіла про Дію?
Мульйонерша• 19 января 2025
Ответ дляоксюморон
Гроші- послуга
Так в оренді також - гроші-послуга)