Творческий типаж• 19 января 2025

Вітаю! Мені здається я повна

Дивлюсь не себе в дзеркало і мені здається треба ще худати. Я часто пропускаю прийоми їжі, ігноруючи голод. Оточуючи кажуть, що я худа. В мене завжди були дивні відносири з їжею. Чи може в мене розвиватись анорексія?
Мозговая пилочка• 19 января 2025
Зріст?
Вага?

автор Творческий типаж • 19 января 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Зріст?
Вага?
173, 58 кг
Подвійна веселка• 19 января 2025
порахуйте свій імт
з опису схоже на якийсь розлад
це нездорово пропускати прийомииїжі і зациулюватись на вазі
Мозговая пилочка• 19 января 2025
Анорексія звісно може розвиватись, але , скажімо жодну людину з цією проблемою не зупиняє факт усвідомлення психічного розладу.
Сиамская сороконожка• 19 января 2025
Ответ дляТворческий типаж
173, 58 кг
Вас вітром не здуває?
Хвильоватиша• 19 января 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Вас вітром не здуває?
Тут ви не праві, я 177 см зараз 62-63 кг
А 10 років тому була 53 і не здувало і не була я хворобливого вигляду
Біле пальто• 19 января 2025
Отличное сочетание роста с весом
Намакушка• 19 января 2025
Ответ дляТворческий типаж
173, 58 кг
А сколько хотите весить? 45 кг?
Однозначная• 19 января 2025
Ответ дляТворческий типаж
173, 58 кг
Прямо жирная

Піна• 19 января 2025
Я 171 см і 53-54 кг і я на вигляд дуже худа, тому 58 вважаю абсолютно нормальною вагою.
Ноу коммент• 19 января 2025
Ответ дляТворческий типаж
173, 58 кг
Оййй. Ідіть кусніть чогось і не дратуйте жиробасів))
Багиня• 19 января 2025
У вас ещё есть еда,которую бы вы ели просто для удовольствия, не думая про фигуру?
ФрекенБок• 19 января 2025
Ответ дляТворческий типаж
173, 58 кг
Ви не повна. Ви жирна!
Барвіночка• 19 января 2025
Ответ дляТворческий типаж
173, 58 кг
Вітаю, вам здається
Перемелица• 19 января 2025
Ответ дляХвильоватиша
Та конечно. Я при росте 176 и 65кг имела болезненный вид. Все говорили что надо набрать
Попадалочка• 19 января 2025
Ответ дляТворческий типаж
173, 58 кг
До анорексії далеко)
Хвильоватиша• 19 января 2025
Знайшла старюче фото де я 53-55 максимум, зріст 177
Вигляд просто струнка і висока і все
Зараз у мене 63 і у мене живіт і рятувальний круг на пузі і ляхи
У всіх різна будова тіла і виглядати може по різному
Моторошні троянди• 19 января 2025
Ответ дляХвильоватиша
Вигляд просто струнка і висока і все
Согласна. Я с ростом 164 см сейчас поправилась до 55-56 кг. По общепринятым меркам это нормально, но это не мой вес и внешний вид, мне некомфортно, вся одежда маленькая, ляхи соприкасаются, беее. Я не выгляжу как с лишним весом для других, но для себя мне не нравится, поэтому буду немного скидывать
Реанимация• 19 января 2025
Ответ дляХвильоватиша
Вигляд просто струнка і висока і все
Скелет

Хвильоватиша• 19 января 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Ось і у мене руки зап‘ястки ноги нижче колін залишились худими і навіть груди не більше ((( а ляхи як ви написали потовстішали тепер і боки, в одязі і не скажеш а там зайва вага все ж є
І мені не комфортно самій
Хвильоватиша• 19 января 2025
Ответ дляРеанимация
Скелет
Скелет я була при 50)))
Cinnamonka• 19 января 2025
У мене приблизно такі ж параметри, ріст 173, вага зараз 61, але я останні місяці так нормально піднабрала. Вага, при якій я комфортно почуваюсь - 57, і навіть при такій вазі у мене є жирок на животі, боках й целюліт, особливо, якщо не займатись спортом. Можливо, вам не подобається саме стан тіла? Спробуйте додати більше спорту в своє життя. Думаю, ситуація швидко покращиться.
Млинці зі смайликом• 19 января 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Вас вітром не здуває?
Это нормальный вес для ее роста
ВундерКИНГ• 19 января 2025
Ответ дляТворческий типаж
173, 58 кг
Нормальна ви. Не худа точно.