Голова колгоспу• 19 января в 12:33
Идеальный тональный для проблемной, пористой кожи
Посоветуйте пожалуйста,кто знает такой. Цена не имеет значения .Чтобы хорошо адаптировался на такой коже,не лежал маской но и скрывал недостатки.
Мамаша в бигудях• 19 января в 15:40
Ответ дляРву и мечу
Де такий купити? Давно шукаю, зараз змінився і тон, і вигляд. Те що зараз продають, зовсім не такий, який був раніше - погано лягає і тон дуже жовтий.
Для мене був ідеальний на кожен день.
Я не знаю, але бачу на рос і міжнародних сайтах щось схоже. Шукала в Польщі, Франції, тільки новий. Новий реально відстійний